טוב אז... הגיע הזמן להפרד.

tali44

New member
טוב אז... הגיע הזמן להפרד.

הביקור הראשון שלי בפורום ג'וני היה לפני כמעט שבע שנים (13/7/2006). הייתי אז ילדה בת 15 ומעריצה נלהבת של הייחודיות והמוזרות של ג'וני ונכנסתי לפורום כי רציתי לדעת קצת יותר על השחקן המיוחד הזה. הייתי גולשת פעילה ונלהבת בפורום, ולאחר קצת יותר משנתיים וחצי (לייתר דיוק, ב- 9/3/2009) קיבלתי את תפקיד ניהול הפורום. הפורום היווה לי לבית בו הייתי מבקרת מידי יום, הכרתי אנשים חדשים ונחשפתי להמון דברים אחרים.

כפי ששמתם לב, בחודשים האחרונים חלה ירידה בכמות ההודעות הנכתבות בפורום. בין היתר בגלל "הנמכת פרופיל" מצדו של ג'וני. דבר זה הקשה על שמירת כמות יציבה של הודעות בפורום וגרם לי לזנוח את הפורום עד לשלב בו הוחלט שהפורום ייסגר.

ולמעשה, זוהי הודעת פרידה מהפורום.

עצוב לי שהפורום נסגר, "התגוררתי" בפורום הזה במשך שבע שנים ובמהלך אותן שנים הכרתי אנשים מיוחדים ומדהימים, למדתי דברים חדשים, התפתחתי יחד עם הפורום ובין היתר נחשפתי לפורומים אחרים בתפוז שפתחו לי עולמות חדשים. אבל אין מה לעשות וצריך להיפרד.

אז אני רוצה להגיד תודה

תודה לתפוז על הבית החם.

תודה לג'וני על כל אותה תקופה

והכי חשוב... תודה לכל הגולשים שהכרתי בפורום הזה!! הייתה לי זכות להכיר אתכם.

שלכם...
Tali Bitch!

להתראות טלי

היית מנהלת מעולה וחבל לי שהפורום נסגר אבל אין הרבה מה לעשות בכ"א, לצערי.

ובהזדמנות זו אני אומר שגם אני נעלמת לי, הפורום היה נפלא אבל הגיע הזמן להפרד מתפוז. ביי חברים.

adi dion

New member

תמיד מבאס לראות פורום שהיית בו כל כך הרבה זמן נסגר אבל אין מה לעשות
ובאמת חבל שג'וני בעצמו לא היה יותר פעיל לאחרונה.

רק שתדעו שהיה לי ממש כיף כאן בכל התקופה הארוכה שהייתי פה, והיה לי ממש כיף להשקיע בפורום (גם כשהוא היה פחות פעיל!)

וטלי ביץ'- תודה שלקחת על עצמך לנהל את הפורום! את אחת המנהלות!!!! ותודה גם על ההאדמה, זה היה האדום הראשון שלי בתפוז

אני בטוחה שאנחנו עוד נתראה

timboy123

New member
אם הכל נגמר, אז אפשר לשים קצת קלפים על השולחן

גם אני רציתי האדמה ראשונה, אבל לא משנה.

חחחחחחח סתאאאםםם

timboy123

New member
אז הנה זה נגמר...

הייתי בפורום הזה כמעט שלוש שנים, הוא עבר איתי יחד חוויות ואני יחד איתו. רק בשבילו בעצם פתחתי את המשתמש הזה.
אני לא מגזים כשאני אומר שהוא הפך למעין משפחה. דווקא ההרכב המצומצם נתן לו חום שאין בשום פורום אחר, והוא פשוט פורום שכיף להיות בו. פורום שאתה לא מפחד להביע בו את הדעה שלך, פורום שהוא החבר הכי טוב שלך.
בשום מקום אחר, לפחות באינטרנט, לא ראיתי שיתוף ופתיחות כמו שהיו כאן. גם כשכל אחד מאיתנו עבר חוויות לבד-כולנו תמכנו בו.

אני רוצה כמובן להודות לטלי-המנהלת האחת והיחידה, שפשוט נתנה את כל כולה לפורום הזה, השקיעה ונילחמה שנגיב (אפילו במסרים אישיים כשצריך
)

אני באמת מקווה שנתתי את עצמי למען הפורום הזה, שאתם קיבלתם ממני, ואני יודע שקיבלתי ממכם הכל חזרה. היה לי עונג רב להמשיך את המסורת שלך, עדי, ולהנחות את 'החוליה', וגם את מה שנשאר מ'של מי השורה הזאת'.... (ואפרופו זה, אם כבר מסיימים את הכל, המצב הנוכחי הוא שטלי ותמר הן המנצחות עם 12 נק' כל אחת, לאחר מכן אני עם 4, ושירן עם 2... מזל טוב!
)

הסיפור שלי עם ג'וני הוא סיפור מיוחד. האמת היא שלזכותו אני חייב כמעט את כל מה שאני עכשיו-הוא זה שגרם לי להתחיל לראות את שודדי הקאריביים, שהם הסרטים שגרמו לי להתחיל לכתוב, שזה מה שגרם לי לאהוב קולנוע.
בזכותו גם הכרתי את הבמאי האהוב עליי למשך הרבה מאוד זמן, טים ברטון (שעל שמו גם הכינוי הדי אידיוטי שלי...כיום אגב, טים נמצא במקום הרביעי ברשימת הבמאים שלי...) מה שגם מאוד תרם לי לאהבה לקולנוע, וגם הרחיב את אוסף הדיוידי שלי באופן די גדול

נכון, בזמן האחרון די ירד לי מג'וני, אפילו בזמן גדול מהזמן שהייתי כאן, אבל עדיין למרות הכל, ובגלל כל מה שכבר ציינתי למעלה, יש משהו מרגש בזה בשבילי. האמת היא שבדיוק לפני יומיים גם העפתי מהחדר שלי את כל הפוסטרים והתמונות של שה"ק (והיו המון) והחלפתי אותם בג'וקר, ממזרים וספרות זולה, ככה שזה עוד סגירת מעגל בשבילי...

אני רוצה גם להודות באופן אישי ללוטן, שהייתה אחת מהבודדות שהיו כאן בזמן שהותי בפורום, ושהצלחתי להתחבר איתה באופן אישי, בעיקר בגלל האהבה המשותפת שלנו לדברים דומים, על שהייתה פשוט לוטן-לא צריך להגיד יותר מזה, ובטח שלא צריך להיות יותר מזה.

תודה גם לכל הבאים-הולכים שהיו כאן ברחבי הפורום, על שהראתם לנו שלא אנחנו היחידים שעדיין אוהבים את ג'וני! (לא שזה לא ברור...)

לזכותי אני אומר שהזהרתי אתכם כבר בהודעת ההיכרות שלי כאן שאני דרמה קווין.

אז להתראות לכולם, אני תמיד כאן במסרים בשבילכם!!

ופשוט כי אני לא יכול בלי משפט הסיום שלי-

תודה אישית ששיחקתם ב'החוליה החלשה'! שלום!

tali44

New member
אסף!!!!!

אתה אחד הגולשים המעניינים והיחודיים שהיו בפורום (עצם זה שאתה בן זה כבר מייחד אותך בפורום הזה
). היה לי העונג להכיר אותך ואני מאחלת לך המון הצלחה בהגשמת החלום שלך (ואל תשכח אותי בפריימירה, כן?
) כי אתה פשוט ילד מוכשר!!!

ותודה על הפינות והזמן שהקדשת לפורום הזה!

Shiri from the block

Active member
הוווו כמה זה עצוב! אני מצטערת טלי, באמת ניסיתי לעשות מה שיכולתי

אני מודה שמעולם לא ממש אהבתי את ג'וני כאדם, הוא לא ממש עניין אותי, רק פה ושם סרטים שלו, אבל הפורום הזה בהחלט גרם לי להתחבר אליו יותר ולהעריך אותו יותר!! הוא אמן מאוד מוכשר ומאוד נאה!! (דהההה חחח)
והיה לי כיף אפילו בקצת זמן שהייתי פה.
וטלי אין ספק שאת מנהלת מצויינת! לא הכרתי את המנהלים הקודמים אבל את עשית עבודה נהדרת והשקעת וניסית להחיות את הפורום כמה שאפשר, זה לא פשוט!!!

אז היה כיף ומי יודע... אולי בעתיד זה עוד יפתח שוב!

אוהבת

למעלה