טוב אז היינו לפני הצהריים בגן רבין

S r 35

New member
טוב אז היינו לפני הצהריים בגן רבין

הגן חדש, גדול ויפה - והיה גם נחמד לראות את בנות הפורום
אבל .... חייבת להגיד שאני המומה! המומה מזה שגן משחקים כל כך חדש כבר כל כך כל כך מטונף ומגעיל
. במשך רוב הזמן הייתי עסוקה בלרדוף אחרי הזאטוטים שלי ולהוציא בדלי סגריות
וחצץ מהפה של רון - למה בכלל אין שם רצפת ספוג בולמת זעזועים עוד לא הבנתי? ... (אה בטח! זה מאוד מאוד יקר) בקיצור - המקום מלוכלך
אנשים עם פיג'מות (????
) הסתובבו בין המתקנים עם סיגריות וקפה.(????
) היה צפוף . היו הרבה ילדים אלימים (הילדה של שכנה של הורי - בת שלוש - חטפה סטירה מילד גדול בתור למגלשה) ... פשוט התקפלנו וחזרנו הביתה עם שתי תובנות: בפעם הבאה בגן הסיטי ביקנעם (אין מה להשוות!!!!!!) אם נגיע לכאן שוב - בפירוש לא ביום שבת כשכל העולם אחותו וגיסתו שם
לסיום - מתנצלת בפני שרית ואניטה שלא יכולתי לדבר איתכן יותר (שרית הילדים שלך מקסימים
אתהילדים של אניטה לא הצלחתי לראות). ושתבינו - אני חלילה לא כותבת את כל הדברים הללו מתוך התנשאות. להיפך - כואב לי שמקום כל כך חדש ויפה ייהרס כל כך מהר. חבל לי שבגלל מיעוט קולני ומעצבן חוזר ומונצח שוב השם הרע של מגדל-העמק. פשוט חבל.

מצטרפת אליך

האמת, גם אני הייתי היום קצת בשוק, אפילו ראיתי אותך בחטף ולא הצלחתי להשיג אותך, אבל ראיתי אותך, וגם את בעלך ודיברתי איתו קצת. יובל אמנם כבר בגיל שהיא לא מחפשת כל מיני שטויות באדמה אבל זה נכון, השאלה היא אם זה בגלל תושבי המקום או בגלל שעוד בונים, כי לפי איך שהבנתי הבניה שם עוד נמשכת - אבל זה לא אומר שזה צריך להיות ככה. לפני כמה שבועות הפארק בשבת היה יחסית שקט, ועכשיו, זה משהו נורא, אבל הבנתי שרוצים לגבות תשלום מאנשים שהם לא תושבי מגדל העמק - כמו ביוקנעם??? לא ידעתי שיש פארק ביוקנעם וטוב לדעת אולי ניפגש שם (יותר עדיף). גם אני דאגתי ליובל, כי היו שם מלא ילדים גדולים בני 13 ומעלה שבכלל לא צריכים להיות שם (לפי דעתי), אבל אי אפשר שמקום כזה ישאר חדש ונקי (ועוד לצערי הרב, במגדל העמק).

S r 35

New member
ערב טוב עדן ../images/Emo140.gif

טוב עכשיו נפתרה לי התעלומה. בעלי אמר לי שמישהי אמרה לו שלום, אבל הוא לא זיהה. הוא ניסה לתאר לי אותך אבל עם כושר התיאור שלו זו יכולה הייתה להיות כל אחת, אז לא הבנתי. בכל אופן, חבל שלא ראיתי אותך. בקשר לפארק - ככל שאני חושבת על זה, זה יותר מעצבן. אני ראיתי במו עיני הורים מסתובבים בתוך שטח המתקנים בין הילדים עם סיגריות. סביר מאוד שהם - אולי לא רק הם - אבל גם הם מכבים את הבדלים על האדמה. זה מגעיל ומעצבן ברמות. בדלי סיגריות לא צריכות להיות בגן משחקים של ילדים קטנים. נקודה. הגן הזה הזכיר לי צעצוע חדש ויפה שנותנים לילד מופרע ששובר אותו אחרי שתי דקות. ממש ככה. אנשים פשוט לא יודעים לשמור ולהעריך. וחבל. ביקנעם יש פארק יפה, מקסים ונקי. לא גובים תשלום מאף אחד, אבל יש שם שומר שיושב להשגיח. אסור להכניס שם אוכל לשטח הגן ובטח שלא סיגריות והגן נראה בהתאם. נקי ומטופח. אולי באמת ניפגש שם באחת השבתות. לילה טוב ושבוע נפלא
אה - ומסרתי ללוליטה ד"ש בשמך. אמא שלה עומדת לשוחח איתה הערב בטלפון, ככה שהרשיתי לעצמי למסור לה ד"ש בשם שתינו. אמא שלה מאודשמחה ומסרה לך בחזרה. 4U|

תודה שרה

אני באמת אשלח לה גם מייל, לברר מה קורה איתה. ובקשר לפארק - ככה זה תושבי מגדל העמק, זה עצוב שזה ככה, וכשאמרת פיג'מות, ראיתי ילדה שהלבישו לה פיג'מה וזה באמת נראה לי מצחיק

גם אנחנו היינו

גררתי את עצמי ואת משפחתי במיוחד בשביל לפגוש את כולכם.אבל תפסתי רק את עדן עם יובל וזנב של שרית עם אלי. טוב ככה זה שיש פתאום הרבה ילדים
אז אנחנו די נהננו שם.לכל הכמות של אנשים רגילים כבר משבוע שעבר. אני באמת מקווה שפארק עדיין בשלבי פיתו. ויחשבו איך לעשות הכל יותר מסודר ונקי וגם מוצל. כי למעלה בגן אין בכלל צל ובקיץ זה יהיה סיוט! שרה איך ביקנעם מצליחים לא לתת לאנשים להכניס אוכל לפארק? נכנסים להם לתיקים? זה גם לא נראה לי פתרון. כי פארק הוא גם מקום לפיקניקים ויש שולחנות לזה. ויש אנשים(כמונו) שעשו כבר פיקניק שם וזה היה נחמד. אבל זה היה לפני יותר מחודש שעוד היה ריק שם ושקט. דרך אגב איפה הפארק של יוקנעם נמצא?

S r 35

New member
Y חבל שלא התראנו

בקשר לפארק ביוקנעם, אני אסביר. מותר להכניס אוכל לפארק ואפשר לאכול על הספסלים שמסביב למתקני המשחקים אבל בתוך שטח המתקנים ועל המתקנים עצמם אסור לאכול - ככה שלא תראי שם, כמו במגדל העמק, שקיות במבה וביסלי למיניהן זרוקות להן בכייף בין המגלשות. אני עוד לא נרגעתי מהחוויה שם - במיוחד מהאנשים והילדים שהסתובבו שם עם פיג'מה : לא יודעת להחליט מה זה יותר מצחיק או עצוב. ה]ארק ביקנעם נמצא די במרכז העיר, לכיוון השכונות החדשות. אני די
בניווט ובכיוונים, ככה שלא יודעת להסביר לך איפה זה בדיוק, אבל קל למצוא אותו ורואים אותו מהכביש.

LANIT1

New member
אלה לא ראיתי אותך .. חבל הלכתי 12

חבל שלא נפגשנו היית מתקשרת.. היה לנו יום עמוס הלכנו לבלאגן ליום הולדת ואחכ לגן נר ליום הולדת שני.. באנו הביתה ב9 עייפים אך מרוצים.

LANIT1

New member
אני הייתי עם הילדים והם מאד נהנו רק

לקחתי אותם לפארק החדש, למרות שכבר הייתי מספר פעמים , שכמעט ולא היו בו אנשים. אני דווקא שמחתי לראות אנשים ,ועוד שלא ראיתי הרבה זמן, יום שבת זה יום חופשי וזה הזמן של רוב האוכלוסיה לנצל , הרי לשם כך נבנה הפארק, אני לא נתקלתי בליכלוך או שהילדה שלי בת השנתיים התעסקה עם ליכלוך למינהו. דווקא ראיתי פחים כמעט ליד כל ספסל. אני לשמחתי פגשתי את עדן והסתובבנו יחדיו וגם פגשנו את שרה שרצה אחרי הקטנים , בקושי יכלנו להגיד לה שלום ראיתי את ההורים של דפגול עם רז (הגדול)... ודפנה לא ראיתי .. חשבתי לעצמי בטח הם באו עם סבא וסבתא לטיול. פגשנו את שרית ואלי התאומים והראל.. היה נעים להכיר. בכל מקרה לא חשבתי שאלך לפארק היינו שעתיים ,שאורון ממש נהנה פגש חברים שלו ושיחק איתם.. ליאן היתה איתי לא הרגשתי כל אבנים ולא רצתי אחריה ... פשוט נחמד. אולי המוני אבל יום שבת מה לצפות... אני חושבת שהילדים ניצלו יום יפה.. ונהנו זה מה שגם אורון מסר לי. אז כייף היה לפגוש את כולכך , ככה מפגש בכייף ..

dafgol

New member
ההורים שלי היו עם בר בסוף אתמול

חיפשו אתכם...לא מצאו . בר מאוד נהנה שם ואח"כ לקחו אותו למקדונלד'ס , החזירו אותו לפנות ערב. רזי ואנחנו היינו מעולפים בבית, רזי בגיל ההתבגרות כנראה ...ואנחנו היינו עם קלקול קיבה נוראי. לגביי המגרש....אולי שבת באמת עמוס מידי. טוב חייבת לזוז....אכנס אח"כ שוב

Shukilida

New member
איפה זה גן הסיטי ביוקנעם?

גם אנחנו מחפשים אלטרנטיבות...

dafgol

New member
מה קורה ?

מחכה שתעדכני אותי מה קורה ...... מקווה שנהיה שכנות בקרוב

Shukilida

New member
הכל אחלה

אנחנו לא מוצאים כלום... הדירה ההיא נחטפה ממש מהר...אז אנחנו ממשיכים לחפש...

LANIT1

New member
באזור החדש ביוקנעם אחרי המרכז המסחר

גן יפה גדול יש בו שומר, הגן ללא תשלום ממש שווה לראות

למעלה