טוב אז זה הולך ככה..

morush104

New member
טוב אז זה הולך ככה..

ואוו הרבה זמן לא הגבתי פה (קראתי כל תגובה ותגובה, אבל משום מה לא יזמתי תגובה
). מסכיהמ עם כל מילה ומילה שנאמרה על הפרק האחרון:
קאסקט- גאוני לחלוטין וקריאת "אנחנו שומעים אותכם" לכל המעריצים.
קייט- הקטע בהתחלה שהם שוכבים במיטה והיאמבקשת ממנו להספיק לחשוב על מה שקרה והוא "טוב אז מה נעשה?" והיא פשוט מתחילה לנשק אותו? מלכה לחלוטין
ואחר כך הסצנה סיום? ואוו קייט פשוט הפציצה שם! גאונות לשמה. "אפשר זכויות על המשפט?". סוף סוף רואים אותם יחד, יחד.
קאסל- אממ לא סגורה על זה לחלוטין. באופן כללי היה סבבה אבל היו לו יציאות שהזכירו לי כמה אני אוהבת אותו. הפרצוף שלו כשהוא מנסה לנשק את קייט והיא ממשיכה לדבר? פרצוף שרק הוא יכול לעשות בצורה כזאת! הקאסקט, טוב אין מה להגיד לדעתי. כל מילה מיותרת
. השיחות שלו עם ריאן ואספו על החבר של קייט? נחמד ברמות!
ריאן ואספו- לא היו דומיננטים יותר מידי מהסיבות הברורות לחלוטין אבל ריאן יצא מלךךךך שלא אמר לאספו. ואספו הרג עם כל החברים הקודמים של קייט.
לייני- מדהימה כתמיד!

ועכשיו לסיבה שבגללה אני כותבת את כל ההודעה הארוכה הזאת.
אז היה לי היום שיעור במעבדות, אני והפרטנרית שלי הפצצנו וסיימנו ממש מהר לעומת האחרים לכן, התחלנו לדבר אני הפרטנרית שלי ועוד שני ילדים נוספים על כל מיני סדרות.
כמובן שקאסל והאנטומיה עלו. הייתי מופתעת מקאסל והתחלתי לדבר איתה על זה. אמרתי לה שיש עונה חדשה, היא אמרה שהיא רואה אבל שהעונה לא משו בכלל.
הייתי בהלם של כמה שניות וישר יצאתי להגן על אהוביי!
"למה?"
"הם סוף סוף ביחד!|
"זאת בדיוק הסיבה"
"מה בגלל שאין יותר את כל המשחקים ביניהם?!"
"המשחקים האלה מאוד חשובים" אחרי המשפט הזה כבר שתקתי והתחלתי לחשוב. כל הזמן אמרתי שאני מפחדת שה"קסם" של השתיים יהרס ברגע שיהפכו להיות ביחד. שכל הפלירטוטים יעלמו וכל ה"משחקים".
התחלתי לחשוב, "אולי החששות שלי התגשמו ולא שמתי לב?!" אני הרגשתי שה"קסם" עדיין שם ואני שואלת את עצמי ואותכם, חבריי לפורום, האם זה באמת קרה? האם החששות שלי התגשמו ולא שמתי לב?

shirush3

New member
מעלי ל5X04

לשים לב לזה, יש אנשים שלא רואים בקצב ארה"ב אז שלא יהרס להם

shirush3

New member

המשחקים קיימים.
הם יותר משחקים בין הקהל לדמויות מאשר בין הדמויות לעצמן
הפרק האחרון גם מוכיח לך שעוד קיימים משחקים בינהם לדוגמא הסצנה שהם שותים יין ובקט "מתנקמת" בקאסל ולא מנשקת אותו ושאר השטויות האלה.
ובכלל המשחקים והטיזינג זה כבר לא מה שמשנה עכשיו, יש מליון דרכים אחרות להשאיר את הדמויות, את הקשר של קאסקט ואת הסדרה מעניינות (כמו הצד החדש של בקט
)
וחוצמזה אם את מסיימת לראות פרק ומרוח לך חיוך דבילי על הפרצוף אז לא חסר ה"קסם" וזה עושה את העבודה

עדושית

New member
מסכימה עם מה ששיר כתבה

היו לנו 4 עונות של טיזינג.
ואחרי שחיכינו כ"כ הרבה זמן לקאסקט ונותנים לנו רק עוד ועוד "משחקים", זה יכול להיות קצת מתסכל.

הקסם עדיין שם, אבל לדעתי צריך להעלות אותו מדרגה, כי כל הצופים שרק חיכו לזה 4 עונות, לא יהנו מרק עוד "משחקים".

אני אישית מאד נהנתי מהפרקים שהיו עד עכשיו, למרות שלא היה יותר מדי קאסקט, היו פרקים טובים, מקווה שזה רק ימשיך ככה.

למעלה