טוב אז כדי להעיר את הפורום...

טוב אז כדי להעיר את הפורום...

בואו נעשה משו קצת מעניין שגם קשור לאורלנדו... הסרטים של אורלנדו שיצאו עד היום הם: ממלכת גן עדן שרה"ט אחוות הטבעת שרה"ט שני הצריחים שרה"ט שיבת המלך טרויה נד קלי קלציום קיד בלאק הוק דאון שודדי הקאריביים קללת הפנינה השחורה אליזבת'טאון הייבן אז שכל אחת תכתוב את הדירוג שלה לסרטים שלו(כמובן לסרטים שהיא ראתה) כ1 זה הכי נמוך-כלומר,גרוע,ן10 זה הכי גבוה-כלומר,מצוין
.. זה יהיה נחמד אם תצרפו גם סיבה לדירוג שלכן לכל סרט
יאללה שתפו פעולה.. הכל למען התעוררותו וחידוש םעילותו של פורומינו החביב

kittycatbone

New member
^^

הממ אז........... שרה"ט אחוות הטבעת 10 שרה"ט שני הצריחים10 שרה"ט שיבת המלך10 טרויה7 נד קלי7 בלאק הוק דאון (עדיין לא סיימתילראות את הסרט
אבל אני אגיד ממה שהספקתי להגיד) 9 שודדי הקאריביים קללת הפנינה השחורה 9 אליזבת'טאון6 וזהו^^ אגב, תכלילי גם את ווילד, אפילו שהוא שם בתפקיד מניאטורי
זה עדיין הרי סרט בפני עצמו לא?
(לא שאני ראיתי אותוXP)

זהו חשבתי לכלול אותו אבל...

התפקיד שהוא משחק שם כ"כ פיצפון ש...טוב..נו...התפקיד ממש זניח לעומת סרטים אחרים

אני!../images/Emo9.gif

ממלכת גן עדן:8 וחצי...סרט די טוב לדעתי..נו מה אי אוהבת את ימי הבינים וכל הדברים האלה
שרה"ט אחוות הטבעת:9 וחצי-מדהים מדהים-אבל יש שם פשלה קטנה עם קטע של ארוון שאני בחיים לא אסלח עליה
שרה"ט שני הצריחים:10-מדהים!
שרה"ט שיבת המלך:10-עוצר נשימה!
טרויה:8-בכללי סרט טוב אבל כשמשווים אותו לסיפור האמיתי..הוא יחסית מאכזב..אבל אני אישית נהניתי ממנו
נד קלי:9-סרט מעולה!אורלנדו משחק שם ממש טוב!
קלציום קיד:לא ראיתי
בלאק הוק דאון:8-סרט יפה..למרות שלאורלנדו שלנו יש שם תפקיד קטן
שודדי הקאריביים קללת הפנינה השחורה:10!מדהים מדהים מדהים!
..אורלנדו וג'וני הופכים את הסרט למושלם! אליזבת'טאון:לא ראיתי
הייבן:לא ראיתי..חפחפח ולא נראה לי שמישהו מאיתנו יזראה אותו בזמן הקרוב

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo205.gif meet me in the tower.

ממלכת גן עדן- 8, כי.. לא דעת, אהבתי.
והוא גם מאוד טוב שם? |חסול| נו. שרה"ט אחוות הטבעת- 10 כי זה שרה"ט וזה פשוט אחד הסרטים היותר טובים כאילו. |מגלגל| שרה"ט שני הצריחים- 10, כנ"ל שרה"ט שיבת המלך- 10, כנ"ל טרויה- 6, כי ככה. נד קלי- לא ראיתי קלציום קיד- לא ראיתי בלאק הוק דאון- ממ. אני מניחה שבאיזור ה6, אבל אני כה לא זוכרת כי זה היה מלפני איזה מאה שנה כשראיתי את זה. שודדי הקאריביים קללת הפנינה השחורה- 10! יאמי של סרט. אליזבת'טאון- לא ראיתי הייבן- לא ראיתי זהו. הפיצה שלי מוכנה.

kittycatbone

New member
בלאק הוק דאון זה פשוט

סרט מעולה@$!#@!
הקטע הוא שעדיין לא סיימתי לראות אותו אז אני לא יכולה ממש לתת לו 10... חח ואל תשאלו זה פשוט עצוב
פעם אחת יכלתי לראות את הסרט כי השכרנו בדיוידי, אבל לא יצא לי (ואח שלי כמובן ראה) פעם אחת שידרו את זה בערוץ סרטים כלשהו והתחלתי לראות, אבל אז חברות שלי גררו אותי לבוא אליהם אז הייתי חייבת להפסיק באמצע ככה שהקלטתי מאפה שהלכתי. רק שאף פעם לא המשכתי לראות.. ופעם אחת שידרו בערוץ 10 וראיתי והתקדמתי קצת בסרט
אבל זה היה יום שבת והייתי צריכה כבר לישון כי זה היה יום לימודים אז הפסקתי באמצע
אתם קולטות כמה זה עצוב?

../images/Emo6.gif

אכן עצוב.. לא הגיע הזמן לתפוס איזה יום ולסיים לראות אותו כבר?
זה באמת סרט יפה

רונה לי../images/Emo7.gif

ממלכת גן עדן 4שיעמום על. נתתי 4 רק כי אורלנדו בלי חולצה, ולא שום דבר אחר. כל שר הטבעות, כל הטרילוגיה- 10
טרויה- 6 נד קלי-7 קלציום קיד2וואוווווו איזה סרט גרועעעעעעעעעעע בלאק הוק דאון7 שודדי הקאריביים קללת הפנינה השחורה10
אליזבת'טאון8סרט חמוד ביותר

אוקיי

ממלכת גן עדן: 5 כי זה חביב+
למרות שבאמת דיי מדעמם
שרה"ט אחוות הטבעת: 9 שרה"ט שני הצריחים: 10 שרה"ט שיבת המלך: 10 טרויה: 3 וחצי
קלציום קיד: 5
בלאק הוק דאון: 2
אני לא אוהבת סרטי מלחמה נו>< שודדי הקאריביים קללת הפנינה השחורה: 10:)

1Foxy Lady1

New member
עונה!

ממלכת גן עדן 10!!! שרה"ט אחוות הטבעת 9 שרה"ט שני הצריחים 10 שרה"ט שיבת המלך 10 טרויה 10 נד קלי 9 בלאק הוק דאון 10 שודדי הקאריביים קללת הפנינה השחורה 9

m i c k e y 15

New member
שלייי../images/Emo210.gif

ממלכת גן עדן 5 שרה"ט אחוות הטבעת 10 שרה"ט שני הצריחים 10 שרה"ט שיבת המלך10 טרויה 8 נד קלי7 קלציום קיד6 בלאק הוק דאון9הוא שיחק קצת אבל מהמםםםם שודדי הקאריביים קללת הפנינה השחורה10 אליזבת'טאון 8וחצי הייבן5

למעלה