טוב, אני לא יכולה להתאפק!

shoham95

New member
טוב, אני לא יכולה להתאפק!

קודם כל, אני לא יודעת מהי מדיניות הספוילרים כאן- אז ליתר בטחון סימנתי בכותרת
- אבל זה רק ל- 4 העונות הראשונות, לא לפרק הראשון של עונה 5! אז שאף אחד לא יגלה לי בטעות מה הולך בפרק הזה כי עדיין לא ראיתי אותו ואני לא רוצה ספוילרים
ובכלל, אל תכתבו כאן ספוילרים לעונה 5, שום ספוילרים. אני מתרחקת מהם כמו מאש.

anyway...
כמו שכתבתי בכותרת- אני לא יכולה להתאפק. רציתי לחכות ולפרוק את כל מה שעל ליבי בנוגע לקאסל רק אחרי שאראה את הפרק הראשון של עונה 5 (בהזדמנות זו- אם למישהו יש אותו מתורגם, בבקשה שישלח לי מסר ויזכה לסגידתי למשך כל חייו), אבל אני רוצה כבר לפרוק!

ראיתי היום את הפרק האחרון של עונה 4 (ראיתי את כל הפרקים של כל העונות בשבועות האחרונים) ואומייגאד אומייגאד אומייגאד!!! סוף סוף סוף סוף סוף סוף!!! אמנם הסצנה האחרונה הייתה מלחיצה רצח, אבל אני יודעת שבקט לא תמות. וגם הקטע שהיא מתפטרת עצבן אותי, אבל אני יודעת שהיא תחזור. אז זה באמת שולי, בעיקר כשיש את הסצנה המהממת של קאסל ובקט!
אני חושבת שפלטתי איזשהי צווחה קטנה בקטע הזה, אחרי שבקט מסבירה לקאסל מה קרה (I almost died and all I could think about was you
), וקאסל מנשק אותה בחזרה- זה היה הרגע בו הבנתי שהכותבים לא הולכים לדפוק את זה שוב, בפעם המיליון בערך, ושהפעם הם באמת באמת באמת ביחד! וכמו שכבר אמרתי... אומייגאד אומייגאד אומייגאד! זו הייתה סצנה מדהימה והם שניהם היו כאלה יפים ומדהימים והם ביחד הם ביחד הם ביחד
ארבע עונות לבנות את המתח הזה ולא לעשות כלום, לא באמת- זה היה לא אנושי! כל עונה חשבתי לעצמי- "הנה, העונה זה סוף סוף יקרה!" ואז מגיעים לסוף העונה וזה עדיין לא קרה
בסוף עונה 2 הייתי ממש בטוחה שזה יקרה- כל העונה הם משכו לזה, ואז הגיע הסוף, ובקט נפרדת מדמינג (שמנינג
בחיי הקאסל הזה הורס), והייתי בטוחה הנה הנה זה קורה! אבל אז הג'ינה הטיפשה הזאת מגיעה משום מקום

הפינאלה הכי מוצלח בעיניי היה של עונה 3- אני חושבת שבכיתי בערך חצי פרק, והלב שלי דפק כאילו זו אני שם במגרש החנייה, או בכל מקום אחר שהיה מלחיץ במהלך הפרק. ורוי, רוי רוי
ממש הופתעתי לגלות שהוא אחד השוטרים, זה היה חתיכת טוויסט. כשהוא קרא לקייט למגרש חנייה ההוא הייתי לגמרי "רוי מה אתה עושההההה" אבל הייתה לי תחושה שהוא מתכנן איזה משהו, שלא מעורב בו מוות של קייט. אבל בכל זאת, מה. כל מה שקרה שם היה כ"כ אדיר ומותח וגאוני ולגמרי "האעאאעהאעהגטאארכה אני אוהבת את הסדרה הזאת!!!" כל הפרק היה לגמרי כזה! הוא היה נהדר ושובר לב לחלוטין

והקטע בסוף, הירייה... אלוהים אדירים זה היה כ"כ מלחיץ! אני לא יודעת איך הייתי שורדת שלושה/ארבעה חודשים של ציפייה לעונה החדשה אחרי סוף כזה, אני מיד ראיתי את הפרק הראשון של עונה 4 (ותודה ליס אתם מלכי העולם!). ידעתי שקייט לא תמות, אבל זה בכל זאת היה מלחיץ כזה. בכל אופן, זה (הפרק הראשון של עונה 4) היה פתיח לעוד עונה מצוינת.
בא לי לחפור קצת גם על הדמויות-
קודם כל, דקת דומיה לזכר רוי
על אף שהוא היה dirty-cop בעברו, בשנים האחרונות הוא היה אדם טוב באמת. הפריע לי מאוד שהוא הסתיר מבקט ומהשאר את עברו כל הזמן, בעיקר בהתחשב בכך שהוא היה אחראי באיזשהו אופן למותה של אמא של בקט, אבל הוא כן היה אדם טוב בשנים האחרונות והוא היה ממש חמוד בסדרה אז מגיע לו נר
וקצת דמעות בפינאלה של עונה 3.
ראיין ואספוזיטו כאלה חמודים ביחד, אני מתה על שניהם- ביחד ולחוד! (וראיין כזה יפיוף
)
קאסל מקסים. בהתחלה חשבתי שהוא מצחיק וחכם, אבל מעצבן. תינוק כזה. אבל לאט לאט, עם הזמן, התחלתי לאהוב אותו... היום אני ממש אוהבת אותו, הוא מקסים וחכם ומצחיק וחמוד ומקסים

ובקט
אני מתה עליה! היא מלכת העולם והיא אדירה. פשוט אדירה.

בקיצור, אני חושבת שזאת סדרה מעולה ואני ממש אוהבת אותה!
אז היוש, תקבלו אותי?

שבוע טוב

pennylane11

New member
מעליי לא מדובר על עונה 5, רק 4~

אבל כן, טוב שסימנת את זה, תמיד עדיף לסמן מאשר לא :)
אהבתי מאוד את החלירה שלך ואני מסכימה, קאסקט זה OTP לנצח, וברוכה הבאה!

pennylane11

New member
OTP= One True Pairing

כלומר- הזוג היחיד שאפשרי בעינייך בפאנדום, הזוג האהוב עלייך בכל המדיה והעולם ובכלל.

ellendili

New member
ברוכה הבאה!

מסכימה איתך על הכל

רוצי לראות את הפרק החדש!

עדושית

New member
לה-כ-ל!

ברוכה הבאה!

עם חפירה איכותית שכזו אני מקווה שאת כאן להישאר

אם בא לך לראות בלי תרגום שלחי לי מסר, לצערי לא חושבת שיצא תרגום עד עכשיו.

shoham95

New member
ראיתי עכשיו את הפרק הראשון של 5
!!!

וזה היה פרק גדול!
קודם כל, ההתחלה
אני מאוהבת בהם, פשוט מאוהבת
זה היה כ"כ יפה וכן ומדהים
נראה לי שאני אראה את הסצנה הזאת עוד מיליון פעם ככה. וגם את הסצנה האחת-לפני-אחרונה של 4 (שכבר הספקתי לראות אותה כמה פעמים, מאז שצפיתי בפרק האחרון של 4 לפני כמה שעות). איזה יפים הם איזה יפים הם איזה יפים הם.

כל הפרק היה ממש טוב ומותח.
בקטע שקייט הלכה לסנטור ה#&@ הזה... ידעתי שהיא לא תהרוג אותו, אבל בכל זאת נלחצתי מזה. היא כזאת חכמה, זה היה גאוני מצדה להגיד שיש לה את הקובץ המפליל. והנאום שהוא דפק, האידיוט הזה, רציתי לזרוק משהו על המסך באותם רגעים
תמיד ידעתי שפוליטיקאים הם שקרנים, אבל יש גבול! כלומר, תראו מה הבן אדם עשה... ואז הוא דופק ת'נאום הזה כאילו הכל טוב ויפה והוא אדם נפלא שצריך להעריץ אותו

אהבתי את הדאגה של שלושת המוסקטרים לקייט. אני ממש אוהבת את הדינמיקה ביניהם (בין ארבעתם) והם היו מקסימים הפרק (כהרגלם).
ומעל הכל- הדאגה של קאסל לקייט... אההה
וכן, הייתם צריכים לעשות את זה לפני ארבע שנים!!!!11
אהבתי כל קטע וקטע בפרק. הדרך שבה הם גילו את הפרטים, החיבוק של קייט וקאסל (זה היה כזה adorable!), הקטע עם הכספת וכל מה שקדם לו במקום המוזר ההוא, הכל הכל הכל. פרק מצוין.

הו, והסצנה האחרונה של הפרק הרסה אותי
כמה צחקתי
חמודים

ellendili

New member

לגמרי ככה
.

ואלכסיס השיכורה זה גם
.
רק שלא ימשיכו עם ה-כמעט- הזה לאורך עוד עונה!
אני רוצה נשיקות. והרבה!
.

shoham95

New member
כן, בדיוק נזכרתי בזה

וציינתי את זה כאן בהודעה למטה

אני חושבת (וכמובן גם מקווה) שהם לא הולכים להמשיך עם הכמעט הזה. נראה לי שהולכים להיות לנו הרבה קטעים שלהם ביחד, לגמרי ביחד

טוב, בא לי לראות עכשיו את הפרק שוב.
אלוהים, אני אוהבת את הסדרה הזאת.

shoham95

New member
אה, ושכחתי...

אלכסיס בהנגאובר
הורסת הילדה הזאת
אני מתה עליה ועל הקשר שלה עם קאסל. הם כאלה חמודים ביחד.
(+הנאום שלה בעונה 4 היה כזה יפה ומרגש. ומזכיר לי שעוד שנייה אני. שם. בדיוק.
)

אה, והקטעים שלהם בהתחלה, חוץ מלהיות מקסימים, היו גם ממש משעשעים
כל הקטעים עם הארון, גם בבית של קאסל וגם בבית של בקט, היו אדירים
וכשאספו בא לבקט והיא אמרה לקאסל להתנהג נורמלי אז הוא נעמד כמו איזה אידיוט
זה הזכיר לי את הקטע בחברים שרוס בא לחדר של רייצ'ל אחרי שהיא וג'ואי התנשקו וג'ואי נמצא אצלה אז היא אומרת לו להתנהג נורמלי כדי שרוס לא ידע והוא גם נעמד ככה

shoham95

New member
עוד משהו קטן

אני רוצה שהם ישמרו את מערכת היחסים הזו בסוד לעוד כמה פרקים. כשעשו את זה בחברים עם מוניקה וצ'נדלר זה היה ממש מוצלח ומשעשע, ויש לי תחושה שגם כאן זה יהיה ככה.
אבל לא יותר מדי זמן, כי אני רוצה לראות בקרוב גם גילויי אהבה בפומבי

ellendili

New member

אני רוצה גילויי אהבה. נקודה. והרבה מהם! 4 עונות!! 4 עונות של ייבוש! העם דורש קיטש רומנטי ודביק לאלתר!

pennylane11

New member
אני ממש מסכימה איתך!

קודם כל הרשי לי לציין שאת חופרת איכותית ונפלאה ואני ממש מקווה שאת באמת פה להישאר

וכן. קאסקט מושלמים, זה ידוע. רק שיאהבו אחד את השני על המסך דאמט אני רוצה לראות!

למעלה