טוב אנשים נמאס!!!

badboy3919

New member
טוב אנשים נמאס!!!

הפורום לא יכול להמשיך איך שהוא, כותבים פה הודעה פעם ביומיים אם בכלל. ההצעה שלי היא שנחליט על כל מיני דברים שנכתוב בפורום.... רעיונות יתקבלו בברכה... בריאן

מאור 87

New member
אמממ..

אני בעד לדבר על הסטיגמות שעשו לאנשים שמסתובבים בספיר..
אומרים עליהם שהם פריקים, והם לא..

ARMOR KING

New member
צודק!!!!

התחלתי לצאת השנה לספיר ואני לא מבין! מה הקטע? מה הקשר לפריקים? אני לא פריק, חברים שלי לא פריקים... פשוט ספיר זה מקום גדול... יש דשא... לא מפוצץ כמו ברחבה...

ההיסטוריה של "ספיר"....

כשהגעתי לכ"ס (כיתה ב..). בספיר היו קבוצות קטנות מאוד של פריקים. (ואני לא מדביק כאן תוויות, אני פשוט אומר את זה איך שזה מוכר לי ולכולנו.) . היום, סגנון האנשים שנמצא שם השתנה. ואת האמת, רוב האנשים שהדביקו להם את ה"סטיגמה" הזו, לפי דעתי, לא כ"כ מזיז להם שיקראו להם "פריקים.."....

ARMOR KING

New member
האוזר...

אני חושב, שמי שיראה אותי ואת מי שאני מסתובב איתו בספיר, יבין שאנחנו מאודדדד רחוקים מלהיות 'פריקים' שלא תבינו אותי לא נכון, אין לי בעיה עם 'פריקים' ואני לא חושב שזה משהו רע או לא טוב, להיפך, אני חושב שזה נחמד (לפעמים)... פשוט אנחנו רחוקים מההגדרה של 'פריקים' (למרות שאני לא בטוח מה ההגדרה...)

מאור 87

New member
בדיוק..

גם אני מסתובב הרבה בספיר, ואני יכול להגיד לכם שהאנשים שמסתובבים שם הם לא פריקים.. כנראה אנשים חושבים שכל מי שמנגן בגיטרה בספיר הוא פריק..
וזה ממש לא נכון.. אני אומר: גו ספיר

הנה משהו שאני אוהב......

אלברט אישטיין טען: "הכל יחסי..".. חמישה, תגדיר לי פריק, כי כנראה שהפריק שלך הוא לא הפריק שלי...

Klinger

New member
אני אגדיר.

במקור באנגלית frick (נדמה לי שככה כותבים) - הכוונה בנאדם שונה ומוזר מאחרים. בד"כ הוא מאוד ייחודי... אבל פה בכפ"ס (ובארץ בכלל) קוראים פריק לסתם אנשים שאוהבים ללבוש שחור או לשמוע מוזיקה קצת אחרת. זה לא ממש דומה לפריק כמשמעותו באנגלית, אבל יש אנשים שאולי מחפשים הגדרה או השתייכות לקבוצה כלשהי אז הם קוראים לעצמם פריקים. מצד שני יש את אלה שקוראים לאחרים פריקים, ואלה סתם אנשים שרוצים לקלל או להעליב בדרך כלל...

BanjoKazooie

New member
אני אגדיר פריק

אחד ששומע מוזיקת מטאל והולך בבגדים זרוקים כאלו זהו!

טעות בדבריך ../images/Emo140.gif

אמרת שקוראים בארץ לאנשים פריקים בגלל שהם שומעים מוזיקה אחרת. אז לדעתי התרבות של ישראל זה על מוזיקת רוק ובכלל בכל העולם רק אצלנו יש את הדבר הדפוק הזה מוזיקה מזרחית וזאת המוזיקה האחרת שהאנשים שלא מבינים במוזיקה שומעים

ההיסטוריה הנכונה של "ספיר" ../images/Emo140.gif

סיפרו לי פעם אני לא זוכר מי משהו מצחיק על זה כשאתה קטן בכיתה ד' ככה כולם מתחילים להיות בקרית ספיר סתם כזה וזה שאתה ניהיה נער זה מתחלק האנשים הנורמלים טיפה הולכים לרחבה ונשארים שם והערסים הולכים לשבת בתחנות אוטובוס (מחכים לאוטובוס ביום שישי, כמה מתוחכמים) ויש את האנשים שממשיכים להיות בספיר אבל מתי שזה מתחלק האנשים ברחבה הולכים לרחבה ונשארים שם הערסים יושבים בתחנות אוטובוס ואחר כך חוזרים לספיר להביא לפריקים מכות

מאור? ../images/Emo140.gif

זה מעיין אם אתה זוכר אותי בכלל חחח הייתי איתכם בספיר ביום כיפור

מאור 87

New member
חחחחחח!!

איך ידעת שזה אני?? ולמה אתה קורא לעצמך פריק גאה? אתה בכלל לא פריק..

יש מאחורי זה סיפור ../images/Emo140.gif

אני יודע שאני בכלל לא פריק כל מיני ערסים בכיתה שלי וכל מיני כל הזמן קוראים לי פריק אז אני אומר להם שאם אני פריק אני גאה בזה

11390841

New member
זה כמו הריבוע

לא כל מי שבספיר הוא פריק אבל כל מי שפריק נמצא בספיר ועכשיו גם הפרחות הפכו או לפריקיות מאאגניבות או גרופיות מסריחות של סקייטרים. והפריקים עלו דרגה ופתאום הפכו לפאנקיסטים. יעני נטשו תמרילין מנסון ועברו לאקספלויטד. ספיר זה מסריח ומגעיל וככה גם הקניון שיירקבו כולם

badboy3919

New member
si, parese que esa es la verdad

yo te tengo que decir como escribir, haaa y si no entendes ...problema tuyo.

למעלה