טוב, בואו נדבר על זה רגע...
לכל הסדרה.

ellendili

New member
טוב, בואו נדבר על זה רגע...
לכל הסדרה.

קודם כל אני יודעת שמה שאני עומדת לכתוב כאן אלה דברי כפירה מהסוג הגרוע ביותר.
אני מאוד מאוד מאוד מקווה שזה לא נכון...
אבל הממצאים שיש ברשותנו הביאו אותי לחשוב את המחשבה הנוראית הזאת ואני צריכה שתשכנעו אותי שהיא לא אמיתית.

מה אם...
אנחנו לא רואים קאסקט פיזי אמיתי כי...
השחקנים פשוט לא מצליחים לשחק את הכימיה הפיזית הזאת?
הם מעולים בלשחק מתח, פלירטוט, טיזינג, אפילו את ההתאהבות הזאת שיש בכל מבט וחיוך בינהם. אבל מה אם כשזה מגיע לחלק האמיתי... פשוט אין להם את זה?

הרי, בואו נודה על העובדות... הסצנה בפינאלה 4 הייתה... ממ... מוזרה קצת. ז"א ברור שזו עבודת בימוי ועריכה גרועה אבל אולי זה לא רק?
והנשיקה ב13 של 3 הייתה חצי הטעייה חצי לא יודעת מה...
וברור שאני, כמו כולנו, הייתי הכי "אעהעאעהההעאעההה!!! הם התנשקוווווו!!!!!! / הם ביחדדדדד!!! היא רוצההה אותוווווווו!!!!
"
באותם רגעים ולא היה אכפת לי משום דבר אחר.

אבל עכשיו כשהם כבר בתוך מע' היחסים... אני לא יכולה שלא לתהות.
למה כל מה שאנחנו מקבלים זה מבטים וחיוכים וקצת חיבוקים ונשיקות קז'ואל של זוג נשוי? איפה כל הלהט של ההתחלה? איפה ה-חיכינו פאקינג 4 שנים בואו לא נוריד את הידיים אחד מהשנייה וימות העולם-?

אולי זו החלטה של הכותבים... אולי זה הכל מכוון ונעשה כדי לבנות מתח (עוד מתח??? סירייסלי?!)
אבל מה אם זה לא?

מה אם פשוט אין שם את הכימיה הפיזית הזאת שיש לזוגות אחרים על המסך? תגידו מה שלא תגידו על האנטומיה נגיד אבל למרדר הכי יש את זה. מה אם לקאסקט לא?

אההה

בבקשה תגידו שאני טועה!

עדושית

New member
כפירה!!
לכל העונות בערך

אז קודם כל, אני ממש ממש מקווה שכבר בפרק הבא יפריכו את ההשערה שלך.

ות'אמת אני לא כ"כ מסכימה..
כאילו נכון שפינאלה 4 הייתה אווקוורד מאצ'. אבל אני מאשימה את הבמאי והעורך. כי באמת זה צולם מזווית נורא גרועה והיה ערוך באופן מזעזע.

אבל ..
דווקא בגלל שהם פשוט טובים בכל השאר - הטיזינג, המבטים הקטנים וכל מה שעובר ביניהם כל פרק בערך, אני לא מאמינה שאין להם את היכולות משחק האלה..

אני חושבת (באמת) שזה יותר הקטע של הכותבים. כי תראי אפילו הפרק האחרון - הם כבר ביחד פור גאד סייק - וכל הפרק היה טיזר אחד גדול.
אולי הם מפחדים שאם הם פשוט יתנו לנו קאסקט לא יהיה לנו בשביל מה להישאר? שהסדרה תאבד את מה שמייחד אותה?

אני אישית מקווה שהתשובה לזה תגיע במהרה, ואת טועה

כי אם לא... זה יהיה מבאס, נורא.

shirush3

New member
נקודה מעניינת

אני חושבת שזה יותר מהכיוון של הכותבים
הרי תמיד הפחד הגדול היה מה יקרה כשהם יהיו ביחד, שזה לא יהיה מושך יותר, שזה יהרוס חלק מהקסם
ועכשיו במקום טיזינג בין הדמויות הם משחקים איתנו

במיוחד כשהתחילה העונה והמטרה שלהם למשוך אותנו יותר (למרות שהם יודעים שמבחינתנו שיהיו פרקים שלמים רק של קאסקט
)
לגבי מרדר זה התחיל מהנקודה הזאת של הביחד, אז זה שונה

בכל מקרה לגבי קאסקט נדע קצת יותר במדויק בהמשך העונה

ellendili

New member
הי לא תהיה מאושרת ממני לגלות שאני טועה

שלא תבינו, אני מתה על הטיזינג. מור טיזינג איי סיי. אבל אפשר שיהיה לא רק...? קצת... מה כבר ביקשתי... נשיקה הגונה אחת ואיזו התכרבלות במיטה או משהו. זהו. זהו לא הרבה!.

ואם זה הקטע של הכותבים אז הם חבורה של
. זה עדיין בשלב שזה משעשע אבל מתישהו יצטרכו לחצות את הקו הזה. וככל שנחכה לזה יותר, ככה יהיה קשה יותר לעמוד בציפיות.

Cordillia

New member
כן!

גם אני בעד התכרבלות. זה כזה אינטימי ומגניב. ואני רוצה גם "איי לאב יו". זה חסר לי.

ERonny

New member

לפי דעתי זה יקרה בפרק האחרון של העונה. העונה תיגמר ב "אני אוהבת אותך,קאסל".

כמובן שזה סתם מחשבה שלי ולא שום דבר מעבר לזה.

ellendili

New member

כן מתאים לה לסחוב עונה שלמה עד שהיא תביע רגשות במילים...אבל ממנו אולי נשמע את זה קודם?
.
וגם... אני חושבת שקאסל יפגע איכשהו לקראת סוף העונה. אין מצב שאחד הכדורים האלה ששורקים סביבם לא ימצא את המטרה בסוף. ואז היא תגיד לו.

shirush3

New member
בקטע הזה אני איתך

אני פשוט חושבת שזה מהכיוון של הכותבים פחות מהכיוון של הכימיה

הם יכולים לעשות קצת יותר, זה נכון

pennylane11

New member

אני חושבת שאת טועה, לפחות מאמינה בזה.
אני חושבת שהפינאלה הרביעית במיוחד הראתה את כמה שהכותבים וכל הקאסט אנד קרו של הסדרה ממש פחדו מהרגע הזה. בדיוק כמו שאמרו כבר לפניי, כל הסדרה היא על הטיזינג, ואני מבינה את הרתיעה ממערכת היחסים שלהם, כן.
אני רוצה גם להסב את תשומת ליבך לסוף של הפרק הקודם. תחשבי מה הם עשו כלללל התקופה שהשהו את בקט! לא עבר יום ולא יומיים מאז הפינאלה הקודמת והם עשו הרבה מאז.

אני גם מזכירה לך באילו שחקנים אדירים מדובר. אני לא חושבת שזה המקרה.

Madonna22

New member
אני לא מסכימה איתך

לפי דעתי יש בין נת'ן פיליון וסטנה קטיק כימיה מדהימה!!
על העונות האלו סטנה לט הפסיקה להגיד שהיא רוצה שקאסל ובקט יהיו כבר ביחד ושהתנשקו כבר וכל זה.
אני דווקא אהבתי את הסוף של עונה 4 ונראה לי שכל הנשיקות וזה יבואו יותר מאוחר וגם זה לא הקטע של הסדרה שכל הזמן הם יהיו במיטה ויתנשקו...
סטנה קטיק אמרה שבעונה הזאת הולכים להיות הרבה bedroom scenes ושכל העונה הולכת להיות ממש מצחיקה.
לפי דעתי קאסל ובקט כבר אחרי השלב הזה עכשיו הם במערכת יחסים רצינית.
בכל זאת אני גם הייתי רוצה שיהיה יותר קטעים אבל זה לא כל כך מפריע לי.... הם ממש חמודים ביחד

גם כל פעם אפשר לחפש משהו שהיינו רוצים יותר, קודם רצינו שהם יהיו ביחד ועכשיו שסוף סוף הם ביחד אפשר לחשוב שזה לא מספיק...
יש כאלו שרוצים עכשיו שיתחתנו ושהם יהיה להם ליטל קאסל בייביז

נראה לי שצריך לתת לזה זמן ולראות איך זה מתפתח

shoham95

New member
השאלה האמיתית היא (
לכל העונות)

למה לחכות כ"כ הרבה זמן?
פאקינג ארבע עונות נותנים לנו לראות אותם אוהבים אחד את השנייה אבל לא עושים כלום עם זה. היו רגעים שזה כמעט-כמעט קרה, אבל- לא.
למה? כשצפיתי בעונה השנייה הייתי בטוחה שבסופה הם יהיו ביחד. זה היה נראה כאילו כל העונה הכותבים הובילו לזה. אבל, כידוע, זה לא קרה. ואז בעונה השלישית, שוב. ובעונה הרביעית, גם, וסוף סוף הם ביחד, אבל-
למה לחכות ארבע עונות?

אני משערת שהתשובה היא שכותבים רצו שכשזה יקרה- זה יהיה משהו שכולם ציפו לו, הרבה זמן,
ובנוסף- הטיזינג האין-סופי כל העונות היה משעשע ביותר ומהנה לצפייה (וגרר הרבה רגעי "תתנשקו כברררר!!!"
).
אני חושבת שהתשובה לשאלה למה הם חיכו כ"כ הרבה, היא גם התשובה לשאלה למה הם מחכים עכשיו. אני חושבת שהכותבים לא רוצים לתת לנו הכל בבת אחת, והם רוצים להמשיך עם הטיזינג.
אבל אני בטוחה, שכמו שבסופו של דבר קאסל ובקט ביחד, גם זה יקרה. אני מניחה שלאט לאט נראה יותר ויותר קטעים שלהם ביחד, עם נשיקות והכל. אני בטוחה שאין שום בעיה עם השחקנים, שניהם שחקנים מצוינים ועד עכשיו הם עשו מצוין את כל קטעי קאסקט, אני בטוחה בטוחה שאין להם שום בעיה עם זה. הכימיה ביניהם מטורפת. לדעתי זו לא הבעיה. (וגם אם, נניח, הייתה בעיה עם זה, אני בטוחה שהיו מוצאים לזה פתרון ולא פשוט מוותרים על קטעים שלהם יחד).

עד עכשיו, בשני הפרקים של עונה 5, הם היו מקסימים ביחד. לדעתי הקטעים שלהם היו מעולים וכרגע מספקים. כן, אמנם ציפיתי לעניינים רציניים יותר, אבל קיבלנו המון המון רגעי קאסקט יפים. ושודרו בינתיים רק שני פרקים, אז זה אמור להספיק בינתיים.
זה לא אומר שאני לא מצפה לקטע רציני בפרק הבא
אבל גם מה שראינו עד עכשיו היה נפלא.
אני אשמח מאוד (מאוד. מאוד) אם יתנו לנו לראות גם נשיקות ודברים אחרים, ולא רק מה שהיה עד עכשיו, ולדעתי זה פשוט עניין של זמן.
בינתיים אנחנו זוכים לראות את שניהם במערכת יחסים (שזה מה שציפיתי לו ארבע עונות), עם המבטים הקטנים וההערות הקטנות וכל הדברים הקטנים האלה (וגם הגדולים) שלגמרי עושים את זה למקסים. ואני חושבת שאפילו רק זה מקסים ונהדר. והם כ"כ חמודים ויפים ביחד. אני אוהבת לראות אותם ככה.

(אבל, עם כמה שאני רוצה לראות יותר קטעים כאלה, לא צריך להסחף ולהראות לנו אותם חצי מהזמן במיטה או משהו. אין צורך. לי מספיקים המבטים והדיבורים שלהם כמו שיש עכשיו, לראות אותם במערכת יחסים נורמלית ואוהבת [כמו שמראים לנו עכשיו], עם הרבה מבטים ודיבורים ועניינים קטנים וגדולים כאלה, ומדי פעם לדחוף קטע יותר כזה. שיהיו גם כאלה, זה מה שאני אומרת.
)

Madonna22

New member
אני לגמרי מסכימה איתך בקטע הזה

הראו לנו רק שני פרקים בינתיים ולפי דעתי כל הנשיקות ועוד קטעים חמודים רק ימשיכו לבוא.
וזה ממש לא בעיה עם השחקנים כי הם מעולים זה בטח קשור לכותבים...
בקיצור אני מסכימה עם כל מה שכתבת , זה בדיוק מה שגם אני חשבתי...

למעלה