טוב, זה לא שנשברתי או משהו..

python 4

New member
טוב, זה לא שנשברתי או משהו..

אבל אתמול, תוך כדי הצצה חטופה ב- "יפים והאמיצים" אני כמעט בטוח שראיתי סצנה שבה בראד מדבר עם ויקטוריה (הישנה והטובה, לא החדשה המתחזה). שניהם מרגלים כנראה תחת שמות בדויים, שכן הם לא קראו אחד לשניה "בראד" ו- "ויקטוריה". אני לא אוהב את הסדרה הזו, תהיה "המצליחה בעולם" כמו שהוט מתעקשים לכנותה בפרומו

לא בסידרה של היפים והאמיצים היא נקראת קטי

ובראד הוא בן של איזה מליונר שרוצה ובוחש בכל הענינים על מנת לקנות את בית האופנה של פורסטר וקטי [ ויקטוריה ] היא אחותה של לוגן .

SupeRonit

New member
גם אני חשבתי על זה...אולי הם התבלבלו

וחשבו שלא נשים לב
ובקרוב עוד מישהי חוצה את הקווים

python 4

New member
זה הזמן של כל הקאסט של צח"מ לעבור את הקווים..

ושיפטרו את הרידג' והברוק וכל היפים והמשעממים למיניהם, ואנחנו מסודרים! (ושישאירו את זה 20 דקות, זה דווקא נהדר!)

אני הבנתי שהם פשוט עברו

לשחק ביפים והאמיצים כדמויות אחרות לגמרי נראה לי שויקטוריה משחקת את אחות של ברוק וכך גם גרייס (מצח"מ) ויש שם גם את בריידי מימ"ח שמשחק שם את אריק... ניסיתי לצפות ולהתעניין אבל זו סתם אופרת סבון לא מעניינת... זה לא אותו הדבר , זה לא הדבר האמיתי

4hilla4

New member
ויקטוריה משחקת את קייטי

ובראד משחק את [אני לא זוכרת] XD אבל הוא מנסה לפתות אותה אם זה עוזר למישהו

cutiepie1

New member
ויקטוריה ובראד

למי שלא יודע.. אדון בל ז"ל.. הוא מפיק התוכנית הראשון .. הוא הגה את רעיון "צעירים חסרי מנוח" ולאחר מיכן גם את "היפים ןהאמיצים" לכן יש שחקנים שלא מפטרים אותם אלה "מעבירים אותם מחלקה" הכל לצורך התסריט.

אני לא מבינה מה מצליח בסדרה הזו?

20 שנה וקו העלילה לא משתנה: רידג' עם ברוק ואז עם טיילור, ועם טיילור ואז עם ברוק. ראבק, עדיף כבר את העלילה ההזויה של תשוקות עם הבובה טימי וטבתה.

venustudent

New member
כן, גם אני ראיתי את זה

וגם גרייס הייתה שם. זה היה מוזר (וגם בראד נראה מוזר), חבל שכבר לא מעבירים דמויות כמו שהן בין הסדרות כמו שעשו פעם.

למעלה