טוב...נדהמתי!

kפיפית

New member
טוב...נדהמתי!

הובא כאן קישור על ניק ופיליס, האתר הזה עם הסרטונים קסם לי ועשיתי חיפוש של כל מיני סצנות באתר ועליתי על כמה קטעים ישנים ושווים ביותר!! אני חובבת אייטיז ותמיד רציתי לראות את קטעי העבר אבל לא הצלחתי והאתר הזה תרם לי רבות. נתקלתי בשיר ששרו דני רומולטי ולורן פנמור, להיט משנות ה-80 - מוצלח מאוד!! יש לי כמה שאלות: 1) דני רומלטי שיחק בצעירים חסרי מנוח בתור זמר שיצא לסיבוב הופעות? כי ככה זה נראה. 2) איך לורן נכנסה לתמונה? בתור חברה שלו? בתור מלווה? הרי גם ביפים והאמיצים תורן ומיסי התחילו בתור שרים בסדרה ובמציאות הוציאו אלבום יחד (ב 1994 כפי שזכור לי) 3) דני מת בסדרה? כי אני כבר לא בטוחה שזה מה שקראתי בתקצירים. 4) לזכותה של לורן אני חייבת לציין שהיא נראתה מעולה ועדין נראת מעולה למרות שעברו מעל 20 שנה שהיא משחקת בצעירים חסרי מנוח, גם אם לא ברציפות.

kפיפית

New member
השיר...

זה אמור להיות הקישור, משום מה הוא לא עלה לי http://www.youtube.com/watch?v=RniGwEAcoA0&mode=related&search=

python 4

New member
כמה תשובות../images/Emo26.gif

לורן ודני תמיד היו מהדמויות החביבות עלי בצח"מ, עוד כששניהם השתתפו באופן קבוע. אכן דני שיחק זמר, ולמעשה זו היתה בהופעה בניו יורק (בקונצרט של המחזמר יוסף וכתונת הפסים ליתר דיוק) שבו הוא פגש את אחת המעריצות השרופות שלו, enter פיליס
. כזכור לי הוא היה שר בלי קשר בכל הזדמנות כמעט. לורן אכן היתה הזמרת המלווה שלו, כך היא נכנסה לסדרה. בימי קדם אלה היה משולש אוהבים בין דני, לורן וטרייסי אבוט - למרות שהיה בין דני ללורן רומן קצר טרייסי היתה זו שזכתה להנשא לו, ולורן נאלצה להסתפק בבלש האימפוטנט פול. דני לא מת בסדרה -
ספוילר למטה עם את מעוניינת.. הוא יחזור לביקור קצר בשנה הקרובה (בפרקים אצלנו), בשנה שאחריה הוא יחזור לתקופה של כשנה ואז יעלם שוב. לורן תהפך שוב לדמות קבועה אחרי שנים של העדרות.

kפיפית

New member
תודה אבל...

לא יצא שעל הדרך גם כריסטין נישאה לדני? ככה זכור לי מקריאה פה ובתקצירים. בכל מקרה תודה על המידע! לא ידעתי שטרייסי היתה נשואה פעמיים בסדרה (דני ובראד) ויותר מאוחר בעלה הנוכחי...

למעלה