טוב נראה שהרמנו ידיים

ע מ ו ס י

New member
טוב נראה שהרמנו ידיים

או שאני טועה (אגב אני מדבר בשמה של אישתי היקרה שמאז שהסידרה ירדה היא כועסת מאוד על הוט/סוני וכל מה שבאמצע...). מה עושים עכשיו ? זה יופי שמנסים למצוא מקורות אחרים ועל זה אנחנו מאוד מודים... אבל לדעתינו צריך לעשות משהו שונה/אחר כדי שימשיכו את הסידרה בארץ. יש אנשים שלא יכולים להוריד אותה באינטרנט.... אז מה עושים ומה עם העצומה אולי גם אותה צריך לשלוח ?? לפי הקצב הזה ימשיכו ויקצצו. והוט ימשיכו לעשות כרצונם ורק לגבות כסף ו... לא להתחשב בדעת הצופים... אשמח לתגובות/התייחסות

מקסימה1

New member
אם תקרא את השתלשלות ה"טוקבקים" פה..

תבין שאנחנו מנסים לעשות כמה שיותר. ואתה מוזמן להצטרף...

תמי163

New member
מה אפשר לעשות?

אתה צודק במיליון אחוז, אבל איך אפשר לגרום לחברת הכבלים לעשות יותר, אולי לבקש מהם להמשיך לנהל משא ומתן עם סוני, אולי אם הם יראו כמה אנשים חתמו על העצומה, הם לא יוותרו, ויתחשבו בצופים,

ע מ ו ס י

New member
אנחנו "קטנים" מאוד

מעבר לעצומה לא ניראה שאנחנו עושים משהו, לצערי אין לי משהוא חכם לומר ואין לי דרך לפעול ... בטח שלא מול חברת הוט/סוני....

ספיר187

New member
שלום עמוס - היכנס

לא הרמנו ידיים. מתארגן משהו. ואני חלק ממנו. חשוב לי ליידע אותך שאין לנו כוונה להרים ידיים. אני מסכימה איתך שיש להילחם בהחלטה מוכית החלם הזו. אני מסכימה איתך שבמידה ונרים ידיים. זו תהיה גושפנקא נוראית לחברות הכבלים להמשיך להתעמר ולהתעלל בצופים בהמשך הדרך. אני רוצה להאמין שבהתארגנות נכונה ומכובדת נשיג המון. ולשם כך הדברים צריכים להיעשות בצורה נכונה. ועם תוכנית עבודה מסודרת. אני אעדכן את הפורום בהמשך בכל התקדמות בנושא זה. בברכת שבוע נעים.

ע מ ו ס י

New member
ספיר

אני שמח ש"מתארגן משהו", במידה ויש צורך בעזרה כלשהיא, אשמח לעזור... בהצלחה שוב...

למעלה