טוב, עכשיו אני קצת קצת יותר רגועה, קצת

לולי72

New member
טוב, עכשיו אני קצת קצת יותר רגועה, קצת

הייתה לי שיחה היום עם פרופ' אליעזר שלו מנהל מחלקת הנשים בעפולה, רופא שמבין ענין והבין אותי ואמר לי שאחת הבדיקות שאני צריכה לעבור בשבוע הבא וממש ממש ממש לא בא לי לעבור אותה ולא בגלל שאני לא רוצה, אלא בגלל שאני יודעת שהיא רק תגרום לי סבל וכאבים ולא תועיל לי בכלום, רוב הסיכויים שלא אעבור אותה ואעבור בדיקה אחרת יותר "נעימה וקלה". הוא גם דיבר איתי על מכתב התלונה שלי על רופא הנשים שלי ואמר שכנראה הייתה אי הבנה ושהוא באמת היה צריך לאבחן את זה ושאני צודקת שנפגעתי ממנו, ועל רופאה אחת במחלת נשים במיון שסיפרתי לו עליה שאמרה לי כל מיני שטויות אמר באלו המילים: "היא מתמחה צעירה ויש לה עוד הרבה מה ללמוד" - וזה הצחיק אותי. בקיצור מאוד התלהבתי ממנו, אני יודעת שהבן שלו עומד להתחתן השבוע או בשבוע הבא ואמרתי לו גם מזל טוב (כלתו עובדת בבית משפט) והוא אמר שהוא יהיה מעורב גם במה שאני אמורה לעבור בזמן הקרוב וכנראה שלא אצטרך לעבור כל מיני שלבים בדרך לילד, אלא שזה ילך יותר מהר ממה שחשבתי, לשמחתי כמובן.

לולי72

New member
אה, ויובל הרכיבה פאזל סינדרלה

ויש שם כמובן גם את הנסיך, אז אחרי שהיא סיימה להרכיב (וגם בזמן ההרכבה) היא אמרה לנו: אני הנסיכה ובר הוא הנסיך שלי.

dafgol

New member
שמחה שאת רגועה יותר ../images/Emo24.gif

סבלנות ואורך רוח ותראי שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר, בזמן הנכון ובגדול
כולנו פה איתך ובשבילך
וכמובן אנחנו כל המשפחה בבית הפרטי שלנו
ולצ'יפור מצב הרוח
אוהבתותך

למעלה