טוב על גל אחר משדרת

טוב על גל אחר משדרת

ממשיכה בשלי ומשדרת בגלים שמתאימים לי הולכת לפי התחושות הרגשות והרצונות שלי אחלה לא? אז למה אם אני אומרת לבחור שאני ישרה וישירה הוא טוען באוזניי שגם הוא כך אבללללללל כשאני אומרת לו שאני מרגשיה שונה ממנו אחרת חושבת על דרך איתו מפותלת הוא כועס? מה לא טוב בלהגיד הכל אמיתי? למה אנשים רוצים אמת וכשמקבלים אותה מתהפכים?

michaly43

New member
במיקרה הזה-עיניין של אגו?

כשאשה אומרת לגבר שאינה מרגישה אותו הדבר, ושהאנטנות שלו לשידורים שלה, לא קלטו נכון הוא ניפגע...בגלל האגו , בגלל שיש אנשים שלא יודעים מה זה לא..לא מבינים לא... פעם היה שיר לא זוכרת, כשאת אומרת לא למה את מתכוונת, למה את מתכוונת שאת אומרת לא?-כאילו קשה להבין....דה... להיות ישיר במיקרה זה-חובה וכניראה לבחור יש בעיית קליטה בשידורים הנוכחים, אחרת היה מבין עיניין, לא?

כי יש כאלה שלא מוכנים

לשמוע לא. לאחד כזה כנראה צריך להבהיר שוב ושוב . אבל מזליקה לי יש הרגשה שעם הבחור הזה אולי יהיה נכון יותר לנתק את הקשר לגמרי , לפחות לתקופה מסויימת נראה לי שהוא מפתח ציפיות ותקוות שהלא יהפוך לכן (כי בכל זאת את נשארת בקשר למרות שעבורך הוא רק ידידות). אז נכון שאת מתנהגת ומשדרת איך שנכון לך ומתאים לך וזה נפלא ומצד שני יש כאן אולי איזה חוסר הגינות כלפי הבחור... יודעת שאני במקרים כאלה מעדיפה לומר באופן ברור : כיוון שאתה לא מבין שאיני מעונינת ביותר מידידות ולוחץ על עוד מעדיפה לוותר על הקשר בכלל... בכל מקרה זו אני שמשתדלת תמיד לנהוג כמו שהייתי רוצה שינהגו איתי

blonda3

New member
גם אני חושבת כמו ניצת

ואולי מבחינתו זה גם מסרים כפולים שאת משדרת. כי אם את לא רוצה-אז תחתכי את הקשר, אל תהיי נחמדה, אל תחייכי אליו אל תראי סימפטיה, כי אחרת, הוא מתייחס לזה כאל אולי אפשרות לכן.... ואז את כאילו משחקת בו וברגשות שלו. וחבל.

ophra

New member
ואולי פשוט

כי לאפחד לא נעים לשמוע "לא רוצה"??? תחשבי על זה שניה מזליקה אם היה מישהו שהיית רוצה אותו והוא לא היה רוצה אותך גם את היית מתבאסת, לא?
אז לכל אחד יש את דרך התגובה שלו - חלק נעלבים חלק סתם מתבאסים חלק כועסים וחלק אחר "משחקים אותה" כאילו לא מזיז להם אבל בינינו - זה הרי לא נכון...
הכי חשוב - אל תתני לכעס שלו או לכל תגובה אחרת לגרום לך להפסיק להיות ישירה, כנה וברורה ואם כבר הוזכר השיר ההוא...
: כשאת אומרת "לא" - אתה מתכוונת ללא נכון??
עפ
("אולי" זה כבר משהו אחר לגמרי...
)

כשאני אומרת לא למה אני מתכונת?

ללא מוחלט .. לא לא אפסיק וגם חושבת שנהגתי נכון על הידידות הוא ויתר אחרת היה נשאר נחמד כפי שהיה לפני.. גם אני הייתי מתבאסת אבל שכחת את המשפט של מזל? "מי שלא רוצה אותי לא שווה אותי" וכך היה צריך לקחת זאת..וכך אני לוקחת זאת.

../images/Emo9.gif../images/Emo6.gifאוי הרגת אותי עכשו

תגידי באמת אמרת לי לא? (מזל חושבת אם כמו שלמה הרחת את הסיגריות... או טעמת ?
)

*יערית

New member
לא אל תמותי לי.......עכשיו../images/Emo10.gif

היה שווה תרתי משמע אותו ערב...... ראינו לגורן 44
תשמעי הבחור נראה...... פגז!{טוב הקדוש לא באיזור נכון?
} לא אמרתי לך לא......איך אפשר לסרב לך?

*יערית

New member
זו לא הפעם הראשונה

שאת מתחברת לשפתיים שלי כשאת מסטולית מזליקה
{ממזמן הבנתי את הדו מיניות שבי
} הכי מדליקות שיש

רות 2

New member
מזל ..........מה זה

את בעד הצעתה של הרדוש הזאתי(אני אתחשבן איתה אחר כך..) אני זקוקה לחיבוקון קטןווירטואלי לא מכות בטוסיק.... עברתי על כמה הודעות שלך פה ושם בנוגע לתשדורות .... ואמרו לך ואת אמרת אז מה נותר לי כבר להוסיף ... אז בואי נשחק קצת בדימיון מודרך... בכאילו.. .ששם בראש יש מכשיר רדיו שמאפשר להתכונן לתחנה ולקלוט מה שאת רוצה, ולשחרר את השידורים שאינך רוצה לקבל... ובהקשר לנושא של לומר הכל בפנים......יקירתי אל תשתני ! זה עדיף מצביעות ...וזה עדיף מלומר בכנות דברים דרך צ'ט ,טלפון ,מסר , או מכתב יחסי אנוש בריאים ואמיתיים מעולם לא היו, ולא יהיו, על בסיס אחר חוץ מתקשורת אמיתית מול מי שעומד לפניך אז שוב ובפשטות אומר לך .....לא לשנות הגישה. רק וזה כבר לנושא אחר,לטון שהדברים נאמרים יש חשיבות רבה-

וכאן אולי טעיתי

כי התביישתי לדבר איתו בגלל הזמן הקצר שאני מכירה אותו והפתיחות אומנם זרמה בדברים מסויימים והתקשרות היתה נראת טובה וזורמת... עד שהבנתי שלא יכולה להגיד לא בפנים ולא בטלפון וכתבתי לו את זה. את חושבת שזאת הסיבה?

רות 2

New member
מזל יקירתי...

אין לי שום צל של ספק !!!!!!!! (את כבר מכירה אותי אני אומרת דבריי מבלישיש לי כוונה לפגועבך) אין לי שום צל של ספק שזו הסיבה !!!!!11 אם שני אנשים בוגרים מגיעים במפגשיהם לשיחות אינטימיות לרמת פתיחות גדולה אז הסיומת צריכה להיות שונה זה פוגע !!!!! זה מעליב !!!!!!זה משאיר את הצד השני פשוט המום.. מהשינו הקיצוני שבגישת התקשורת (

לא לא כזה רציני

פגישה קלה ועד אחת לא אישית כללית קצת היה קסם של אדם טוב המשכנו לשיחות טלפון מדובר בכמה ימים של המון לדבר עד השעות הקטנות הרגשתי מחנק שלא בקשר לזוגי או חברי הרגשתי שאין לי זמן לשיחות ארוכות מידיי הרגשתי שאני מתחלקת בהרבה ממה שיכולה הרגשתי שהוא מרגיש והבנתי ממה שאמר הרגשתי שאני רק נהנת להכיר בו את האדם לשם הידידות לשם הכיף שלי לשוחח איתו אבל הרגשתי אחרת ממנו לכן כתבתי את שעל ליבי לא חושבת שהיה עומק רב מכדי להרגיש שפישלתי

רות 2

New member
אני

הבנתי אחרת מקריאה ....חשבתי שהקשר היא יותר אינטימי העיקר שאת שלמה עם עצמך (ואת יודעת איך זה לפעמים אנשים מגיבים מתוך כאבם ,נסיונם ,ודעתם ומה שהבי חשוב זה מה את מרגישה עם עצמך ..לעצמך

למעלה