טוב עקב שיעמום יבשושי החלטתי.....

BoSco

New member
טוב עקב שיעמום יבשושי החלטתי.....

לפתוח בשאלה חדשה מין סקר שכזה אתם מוזמנים להגיב לאחר שכל השאלות נישאלו כל הבקשות בוצעו כל השירים הושמעו נותר דבר אחד: מה נראה לכם השיר הגרוע ביותר של U2

אבל the wonderer לא מבוצע על ידם

על ידי ג´וני קאש אם אני לא טועה *מבולבלת* בכל אופן, לדעתי זה לא נחשב שיר שלהם... ויש את mothers of the dissapeard שהוא לדעתי שיר מאוד מרגש ועצוב, אם אליו התכוונת (מהג´ושוע טרי) ומצטערת לתקן אותך ככה, לא יכולתי להתאפק.

Tabasco

New member
לדעתי... ../images/Emo108.gif../images/Emo165.gif

grace. זה פשוט נשמע כמו שיר שהם תקעו בסוף הדיסק כדי... כדי... כדי לא יודעת מה...

bonowoman

New member
אפ-אחד

סתמ.... לא יודעת בטח משהו מ-pop אבל בטוח לא staring at the sun כי זה השיר הכי יפה שהמ!!!!!!!!!!!!

BoSco

New member
בדוגרי גם אני לא חושב....

שיש להם שיר מגעיל... וGRACE זה שיר נחמד!!! דרך אגב מישהו יודע בכלל מה זה "ג´ושוע טרי"? אז ככה יש כזה פרק איפה שהוא באחד המדברים של ארה"ב דוד שלי עכשיו חזר משם ואמר לי ויש שם עצים ענקיים בלי צמחים בלי עשב חול וחול וכמה עצים בודדים שעטיפת הדיסק דרך אגב הפארק הזה הוא הרקע של יו 2 בתמונה אני יעלה תמונות של הפארק בקרוב

Tabasco

New member
תמיד יש... ../images/Emo108.gif../images/Emo165.gif

שירים פחות טובים... גרייס לדעתי הוא שיר כזה. העטיפה של ג´ושוע תמיד נורא מפחידה אותי... לא יודעת למה- זה פשוט מקום מפחיד, ועכשיו ששמעתי שיש כאלה מדברים ענקיים עם עצים גדולים כאלה אז בכלללל אני חושבת כמה זה נורא לגור ליד מדבר כזה!

Tabasco

New member
כאן יש ויכוח.... ../images/Emo6.gif ../images/Emo108.gif../images/Emo165.gif

אני דווקא חושבת ש sweetest thing זה שיר ממש מתוק... והקליפ... יואו- אני יכולה לראות אותו פעם אחר פעם אחר פעם ואני תמיד מתה מרוב צחוק.

the eye2001

New member
אמממ..

דבר ראשון ...אף שיר מפופ הוא לא גרוע ובטח לא מהגרועים שלהם ביותר... אלבום מצוין... וגושוע טרי נקרא בעברית עצי יוקה ואלה עצים בעבר היו מכוונים את הנוסעים או משהו כזה...סיפרו לי שהשם לאלבום בא מכיוונו של האלבום:אלבום של חיפוש עצמי...

Tabasco

New member
זה פירוש ../images/Emo108.gif../images/Emo165.gif

ממש יפה. מאיפה שמעת אותו?

למעלה