טוב... תקשיבו , הפורום הולך להיסגר

sok777

New member
טוב... תקשיבו , הפורום הולך להיסגר

אנחנו כרגע עומדים הרבה מתחת לתקנות המינימום של תפוז ולכן הפורום כנראה ייסגר מאוד בקרוב. אם בכל זאת חשוב לכם כמו לי, שהפורום הזה ימשיך להתקיים בשביל האנשים שכן אוהבים מוזיקה טובה בארץ , ואנשים שכן מעריכים את הלהקה הגדולה של הניינטיז ואחת מלהקות הרוק הגדולות שהיו ויהיו אי-פעם - אז עלינו לנקוט עמדה. אני משקיע, מעלה חדשות ומשתדל גם דיונים ופעילויות אבל זה קצת קשה כאשר אין הענות וכן - זה גם מוריד מהמוטיבציה שלי. אבל אני כן חושב שזה חשוב שהפורום ישאר, אז בואו נוכיח להנהלת תפוז אחרת. נתחיל לעשות פרסום מאסיבי לאנשים בתפוז, פייסבוק ואמצעים אחרים. נביא לכאן המון אנשים חדשים, נעשה דיונים מעניינים, פעילויות, חדשות וכו'.... אני אקח על עצמי הכנת כרזת הזמנה ובכלל... לעורר את הפורום. מי איתי?

אחי אל תסגור את הפורום

אואזיס היא נקודת אור בחיי הרבה אנשים בארץ ופה זה המקום היחיד להביע את האהבה כלפי הלהקה

sok777

New member
שוב, אני לא רוצה לסגור...

זה לא בידי. יש מעט מדי הודעות בפורום מדי חודש ולכן הנהלת תפוז תסגור את הפורום אלא אם יהיה שינוי דרסטי.

SHIR04

New member
אני בעניין...

אם הפורום יהיה מלא באנשים, ויפתח לפחות דיון אחד או שניים ביום, יהיה יותר מעניין להיכנס אליו ולהגיב. אם הוא ישאר ככה...לא נראה לי למישהו יהיה כוח אפילו להגיב לעוד איזה כתבה או משהו. וגם עשרה אנשים זה מספיק. לא צריך מלא מלא אנשים. אבל לפחות את המעט הזה. פירסום לא יזיק- להפך, אז למה לא? אם תכין משהו ובאמת נפרסם את הפורום כמו שצריך, ולפחות ננסה להחיות אותו כמו שאמרת, שום דבר רע לא יכול לקרות. אם לא ילך- עדיף לסגור וזהו. יום טוב

SHIR04

New member
אני לא חושבת שיש פה עוד אנשים../images/Emo3.gif

אולי אחד או שניים.....

sok777

New member
שלחתי מסרים פרטיים לפחות ל10 אנשים

לא מספיק ש3 אנשים ירצו... :\

sok777

New member
הנה .. תתחילו לפרסם בכל הפורומים שאתם בהם

ובכל מיני מקומות... הנה הודעה מוכנה גם, אם בא לכם: שלום! מה המצב ? אני פונה אליכם כנציג מפורום אואזיס... הפורום שלנו קצת יבש לאחרונה, והלהקה דווקא ממש לא... נשמח לקבל גולשים חדשים ומרעננים לפורום שלנו. תוכלו למצוא דיונים, פעילויות, תמונות, וידאו והרבה חדשות ורכילויות. נשמח לראות אתכם
פורום אואזיס 1351 ותמונה מצורפת

למעלה