טוב...

hero D

New member
טוב...

אז אני חדשה פה ואני פשוט מאוהבת בה, אני מתה על הקול שלה, הוא מרגש אותי כל פעם מחדש, מתה על איך שהיא נראית (מזכירה לי קצת את מיכל אמדורסקי) ובכלל, אני נורא אוהבת את השירים שלה (הכי הכי את סיפור מכור) ומישהו יודע מתי כבר הדיסק שלה יוצא? חיפשתי היום את הסינגלים בחנויות פה ולא היה

../images/Emo24.gif ברוכה הבאה ... ../images/Emo24.gif

גם אני הכי אוהבת את "סיפור מכור" 0 פשוט מכורה לשיר הזה ... היא זמרת גדולה עם קול מדהים , פשוט משגעת ... מקווה שתהני פה ... המנהל שלנו נורא חמוד , רוןרון ואני לא מתחנפת
)

hero D

New member
כן שיר מדהים

הקטע שאני בכלל לא אוהבת מזרחית, אני די מתנגדת לזה אבל היא פשוט מדהימה, פעם ראשונה שראיתי אותה היתה בבימה שהיא עלתה לשיר בקריוקי ולא יכולתי להפסיק להסתכל עליה, היא פשוט מדהימה. בתוצגה של כאוס הייתי אמורה ללכת כי חברה שלי מנהלת בסוכנות עלית והייתי חולה באותו יום והתבאסתי רצח. אני אוהבת גם את "הלב", שיר מדהים.

היא כמו שילוב כזה ...

בין ישראלית למזרחית ובגלל זה קל נורא להתחבר אליה ... כן גם השיר ה"לב" פשוט משגע !!! לא נורא תלכי בפעם הבאה ב"ה !

גם אני לא ממש איש של "מזרחית"

וכמו שמאיה אומרת בלי הגדרות כי האמת זו לא בדיוק מזרחית , אולי אלמנטים מסויימים ממה שהכרנו מהמוזיקה המזרחית, אך לא משהו ששמענו ממש קודם

yoooni

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

והדיסק יוצא בשבוע הבא בעזרת השם

LiaL 5582

New member
ברוכה הבאה מאמי../images/Emo9.gif

וגם אני מחכה לדיסק בקוצר רוח..

hero D

New member
תודה לכולכם...

ותעדכנו לגבי התאריך המדוייק של הדיסק אני היום הייתי בטאוור רקורדס והם לא ידעו להגיד לי מתי הוא יוצא

../images/Emo24.gif ברוכה הבאה, ענת

שמח שהגעת לכאן , וכולנו מן הסתם מזדהים עם התחשה שלך לגבי מאיה , אני חושב שהיא עולה ללא ספק על המראה של מיכל אמדורסקי , עם כל הכבוד למיכל , ויש כבוד
הדיסק יוצא ביום ראשון לפי מיטב ידיעתי ולגבי הסינגלים ראיתי משהו בMOOMA על הסינגל של "יש בליבי כינור" , אני אנסה לברר לך את העניין בקרוב
תבלי כאן

למעלה