טוב

ALiCiA SpInNeT

New member
טוב

נוראנוראנורא משעמם לי
אז החלטתי לערוך קצת פרטים ביוגרפיים על אליהו D: הבה ונצפה בתוצאה -
- אלייז'ה נולד ב-28.1.1981, ב סדאר רפידס O__o במדינת אייווה שבארה"ב, כבנם השני של דב(ו)רה ו-וורן ווד.
הוא כונה ע"י הוריו SPARK PLUG [מה |: פקק (בעל) ניצוץ], הוא היה כה אנרגטי :O לימים הפך הכינוי ל-ליז' <: אלייז'ה מעיד על עצמו שהיה טראבלמייקר D: ["I used to climb on everything"] טפס גם עליי :O כך התותחון הקטן שלנו התחיל להפציץ בפרסומות ובמשדרי טלוויזייה, בעיקר על תקן דוגמן, לאחר שנלקח ע"י אימא-דבורה לתחרות כשרונות, שם גולה! D: בהמשך (בי"ס יסודי) השתתף אלייז'ה בכמה מחזות בית ספריים, הוחתם אצל סוכן לוס אנג'לסי, ועבר להוליווד עם אימא-דבורה ואח-גדול-זאק. אחות-האנה ואבא-וורן הצטרפו מאוחר יותר
אוקיי עכשיו תופים הסוכן הכוסון סידר לאליהו תפקיד דיבור קטן ב'בחזרה לעתיד 2', עם מייקל ג'יי פוקס הנסגד.
אליהו המשיך לנסוק
, רכש ידע וניסיון
, השתפשף בעולם השואוביז |סבון(?!)|, כשהוא לוקח על עצמו עוד כמה תפקידי דיבור קטנים, ואף משתתף בקליפ מוזיקלי של פאולה עבדול
אליהו המשיך והמשיך - תפקידים ראשיים - 'Paradise', 'Avalon', Radio flyer','Internal Affairs', ' Forever Young'... - |מזיע| עד שאנשי הוליווד לא יכלו שלא לעצור ולשאול 'מי הבחור החדש בשכונה O__________O' וכך הפך אליהו למעין ילד פלא הוליוודי D: ובכן אליהו התבגר שם, על הסט - מצא תחליף לביה"ס, אליו התחמק מללכת:X ולכן למד על הסט, הכיר קולגות חשובות בעולם הבידור, התפתח וצבר כישורים. ואז [כעבור כמה סרטים(שנים):X, ביניהם 'Flipper', 'The War', 'The Ice Storm', בלהבלהבלה] - טאםטאםטאםטאםםםםםםםםםם |תופים| השנה היא 1998 בעת צילומי הסרט 'Deep Impact'
שמע אליהו על הפרוייקט החדש המתעתד ומתקרב - הלא הוא - שר הטבעות - הסרט
ללא היסוס
שלח אליהו קלטת אודישן משלו (את -זה- הייתי רוצה לראות |: ) ^__^ לאחראים על הליהוק. הזדמנות חייו הגיעה ומומשה
אליהו לוהק ^___________^ הללללללללללווווווווויייייייייהההה
השמחה ^__^ האושר ^___^ משם הכל כבר ידוע, לא שהרוב -פה- לא היה ידוע לכם, אבל עדיין היה נחמד להפיג שעת שיעמום קלה :D לא הכל נכתב ברצף, ככה שבלאגן ייתכן, ייאוש קל באמצע וכאלה :X יו משעמם לי אני אלך לי לאנשיהו ביי

Piece of Wood

New member
חחחח...מעולה../images/Emo6.gif../images/Emo19.gif|אליהו|

למה את לא משועממת לעיתים יותר קרובות?

moe7

New member
כל כבוד על הטרחה!

היה מבדר. אם כי נדמה לי שאליהו שמע על "שרה"ט" תוך כדי צילום "סיוט בחדר המורים", מישהו בשם ג'יימס האנג (אני בטוחה שטעיתי בשם) הציע לאליהו להבחן לתפקיד פרודו. אגב, מצאתי משהו מוזר וקורע לגמרי בשם:"שאל את פרודו" (והוא עונה!) הזוי (וכן, סאם מהגרסה המצויירת של שרה"ט כעות כאילו היה בבון ולא הוביט) הרי דוגמה: Do people believe you are real? ? respectfully asked Frodo Baggins, on 4/16/2004 5:00:21 PM, Doesn't it get annoying all the stupid people on here coming on to a charater that isn't even real? I've seen alot of questions like do you have a girlfriend and what do you like in a girl. I wonder if they even know Frodo Baggins doesn't exist...Are people stupid enough to belive your a real hobbit? Frodo Baggins replies: I think most of the questioners asking about girlfriends are repressed lesbians, 'cause Elijah Wood looked kind of like a girl in the film.

Rorie

New member
ח"ח

קלטות אודישנים זה מגניב, ביחוד שלו. ואפילו היו שם כמה דברים שלא ידעתי :)

moe7

New member
.

שימו לב לזה: Did Gollum really bite your finger off? Meisha Hatch respectfully asked Frodo Baggins, on 12/29/2003 11:15:04 PM, Hey Elijah how are you? My name is meisha hatch.And at first I didn't like ''The Lord Of The Rings'' untile i saw you.Now I've seen all three movies of Lord Of The Rings and so I have a few questions. #1.How was it like filming the movie in New Zealand? #2.In the third movie my friends were asking me ifthe part where Gollum was bitting your finger to get the ring was that your actual finger? 3. And are they going to make ''Hobbiton''? well i have to go please send me an E-Mail [email protected] love:Meisha Hatch Frodo Baggins replies: Yes, Gollum really bit my finger off. In my next acting job, they are going to chop off my left testacle. --Frodo PS Gollum said it tasted like chicken. מ"מ.

למעלה