טור האיצטדיונים החל

sok777

New member
טור האיצטדיונים החל

אמש החל טור האיצטדיונים של אואזיס עם הופעה בהיט'ון פארק במנצ'סטר, עיר הולדתם של האחים גלאגר. ההופעה, בה היו לא פחות מ70 אלף איש, התחילה עם רוקנרול סטאר אך השיר הופסק באמצע עקב בעיות טכניות של סאונד. הלהקה ירדה מהבמה וחזרה לאחר 10 דק' לבצע את לילה, שוב השיר הופסק והלהקה ירדה מהבמה ל45 דק' (!!). אז נאמר לכל הקהל כי הם יקבלו החזר מלא על הכרטיסים שלהם וכי ההופעה מבוטלת, אבל לבסוף הלהקה חזרה וכמו גדולה ביצעה את שאר ההופעה. אגב, בסט ליסט הופיעו 3 שירים חדשים: Roll With It, My Big Mouth ו.....LIVE FOREVER!!! לי אישית היה חסר בהופעות שאני הייתי בהן - רק Live Forever. הנה הסט ליסט המלא: 1. FITB 2. Rock N Roll Star (Aborted) ——Oasis Leave Stage for 10 minutes—— 3. Lyla (Aborted) ——Oasis Leave Stage for about 45 minutes—— 4. Shock Of The Lightning 5. Roll With It 6. Cigarettes & Alcohol 7. The Meaning Of Soul 8. To Be Where There’s Life 9. Waiting For The Rapture 10. The Masterplan 11. Songbird 12. Slide Away 13. Morning Glory 14. My Big Mouth 15. The Importance Of Being Idle 16. Half The World Away 17. Wonderwall 18. Live Forever 19. Supersonic 20. Don't Look Back In Anger 22. Falling Down 23. Champagne Supernova 23. I Am The Walrus הנה סירטון של נפילת החשמל הראשונה: http://www.youtube.com/watch?v=LRWJOSNaznI&feature=player_embedded לפי מירב הבנתי, כל הקהל יקבל החזר מלא על הכרטיס של ההופעה בלי כל קשר. כלומר - קיבל הופעה בחינם! תמונות מההופעה: http://www.flickr.com/photos/24365773@N03/3597556818/in/photostream/

sok777

New member
עדיין לא ברור האם הקהל יקבל החזר כספי

בסך 45 פאונד על הכרטיסים, או שלא. ההודעה תגיע בעוד כחצי שעה באתר הרשמי. המארגנים טוענים כי הם לא יחזירו וכי אם נואל הכריז שזו "הופעה בחינם" שיחזיר בעצמו את הכסף. נחיה ונראה...

sok777

New member
עכשיו זה רשמי:

יש החזר כספי לכל מי ששמר את הכרטיס! כל הכבוד להם.

SHIR04

New member
חחחחחחחחח../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סער הרגת אותי

sok777

New member
לא יודע, אבל זה חסר באמת...

טוב שהם החזירו את זה

oasisforever

New member
ממש מוזר מה שקרה שם..אבל עדיין שווה

לפי דעתי גם אחרי עיקוב של שעה וחצי לא צריך לבקש אפילו החזר של כסף אחרי שלהקה כמו אואזיס עלתה וניגנה 23 שירים. יש רצף מדהים של שירים בסוף! טירוף הסט שהם דפקו.

SHIR04

New member
יפה מצידם שיחזירו את הכסף

למרות שזאת די באסה ליפול על הופעה כזאת...

sok777

New member
לפי מה שהבנתי

הלהקה הולכת להפסיד מזה 3 מיליון ליש"ט שהם כמעט 19 מיליון ש"ח. אוץ'.

sok777

New member
הערב השני, אמש, עבר בהצלחה!

הסט ליסט: Fuckin' In The Bushes Rock 'N' Roll Star Lyla The Shock Of The Lightning Cigarettes And Alcohol Meaning of Soul Roll With It To Be Where There's Life Waiting For The Rapture The Masterplan Songbird Slide Away Morning Glory My Big Mouth The Importance Of Being Idle Half The World Away I'm Outta Time Wonderwall Live Forever Supersonic Don't Look Back in Anger Falling Down Champagne Supernova I am the Walrus נראה כי זה יהיה הסט ליסט בכל ההופעות. סט אדיר!!!!

למעלה