טיולי יום בקירבת פרנקפורט

טיולי יום בקירבת פרנקפורט

שלום,
בתחילת יולי נמצאים בפרנקפורט 4 ימים, רוצה להעריך את החופשה ביומיים שלושה, האם יש המלצות לרעיונות בקרבת העיר?

מודה מראש,
הילה

getupNaway

New member
מסביב לפרנקפורט

היי הילה,
לא ציינת מה מעניין אותך לראות במקומות אחרים, אז אני אכתוב לך מקומות מסביב לפרנקפורט, תחפשי אותם באינטרנט ותראי האם האטרקציות של העיר מעניינות אותך.

כשעה נסיעה מפרנקפורט, נמצאת עיר הבירה של מדינת הסן, ויסבאדן (Wiesbaden)
מיינץ (Mainz) היא עיר מקסימה בעיניי
ניתן לבקר את מיינץ וויסבאדן יחד, אגב, כי כל מה שמפריד ביניהן הוא גשר.

עיר יפהפיה אחרת היא וורצבורג (Würzburg), יש לציין שהיא נמצאת במרחק של שעתיים - שלוש (לא זוכרת במדויק) מפרנקפורט, אבל בהחלט שווה את הנסיעה, אפילו לביקור של יום אחד.

אחת הערים היותר יפות באזור היא רודסהיים (Rüdesheim), לא לבלבל עם רוסלסהיים

בוורמס (Worms) עדיין לא הספקתי לבקר, אבל היא לא רחוקה מפרנקפורט ואמורה להיות גם כן יפה (אולי עד שתגיעי יהיו לי יותר פרטים על וורמס).

כמו כן יש לך את הרי הטואונוס (Taunus) באזור שיש בהם שפע של ערים קטנות

אני מתגוררת בפרנקפורט, אם תרצי המלצות על פרנקפורט, את מוזמנת לפנות אליי בפרטי.

מקווה שנתתי כמה רעיונות

תודה רבה על התגובה ושאלות נוספות

לפרנקפורט נוסעים לתחרות והיינו שם גם השנה, חייבת לומר שלא ראיתי הרבה מהעיר שנראתה לי משעממת ואני מודה שלא רציתי לחזור לשם השנה, אך מכיוון שהוחלט ע"י המתחרה לשבור את הקארמה אז חוזרים.
אני צריכה לשנות את כרטיסי הטיסה ומתלבטת כמה זמן להשאיר לי לטיול מחוץ לעיר לאחר התחרות, יום אחד או יומיים, קראתי על מיינץ ווייסבאדן עם המרחצאות ואשמח לטייל יום נוסף מחוץ לעיר.
בנוסף יש לי עןוד כיום וחצי שלפני התחרות שאמור להיות קל יחסית ועוד יום לטיול שלי בלבד, כמו שאמרתי לא ראינו כמעט כלום, עשינו את הטיול באוטובוס קומותיים וטיילנו כמובן באזור העיר העתיקה ובזייג, אשמח לכל המלצה, כולל מסעדות.

למעלה