טיול באוגוסט-אוקטובר למזרח

nonga1986

New member
טיול באוגוסט-אוקטובר למזרח

שלום לכולם!

בשעה טובה, לקראת גיל 30, אני ובן זוגי רוצים לעשות טיול אחרי צבא. בגילנו המופלג זה כבר טיול אחרי-אחרי-אחרי צבא
.

בכל מקרה, יש לנו מאמצע אוגוסט עד אמצע אוקטובר, כיוון שאני סטודנטית.

אנחנו חושבים על המזרח. הבנתי שבחלק מהמקומות זו לא עונה מתאימה, בגלל שזו העונה הרטובה.
אשמח לחוות דעתכם על הטיול שחשבתי:
חודש ראשון (אמצע אוגוסט עד אמצע ספטמבר)- סין.
חודש שני (אמצע ספטמבר עד אמצע אוקטובר)- ויאטנם.

אנחנו מאוד אוהבים לטייל, כך שאנחנו לא מחפשים בטן גב...
אנחנו בעיקר רוצים נופים וטעמים :).

אז כל טיפ או כיוון שיש לכם ממש יעזור.

תודה!

T o m c o

Member
מנהל
טיפים ראשונים:
1. ממליץ לבדוק באתרי אינטרנט (לדוגמה travelfish) ממוצע מזג אוויר בחודשים המדוברים ולבדוק האם המצב המתואר מתאים לכם. (אני לא בדקתי)
&nbsp
2. טיולי נוף, טבע וטעם, אפשר למצוא גם במקומות שיש בהם בטן גב, מיקדתם באופן מסויים את הכיוון הכללי של הטיול, זה טוב, אך עדיין רחב מאוד. על בסיס זה הטיפ הבא:
&nbsp
3. הכינו סקיצה כללית, אזורים בהם תרצו לבקר, מקומות שמעניינים אותכם יותר, כאלה שפחות וכד', קראו ספרים, מאמרים ברשת, וכד' השלימו את הסקיצה הכללית. בסקיצה - כתבו באופן מרווח מספיק, ולא בצורה שתגרום לכם לרדוף אחרי השעון, נסו להשאיר מרווח נשימה - מקום לגמישות כלשהי ולא לדקדק עד לרמת השעות.
&nbsp
עם סקיצה כללית - יהיה לנו יותר קל להתייחס, יותר קל לחוות דעה.
יותר קל להציע מקומות נוספים באותו איזור או אתרים מעניינים לבקר בהם. (סין וויאטנם גדולות, חודש לכל אחד בקלות רבה נופל תחת ההגדרה כאורך זמן שהוא לא מספיק לאף אחת משתיהן).

yaravelad

New member
טיול לפיליפינים

היי,
אם החלטתם לטוס למזרח, אולי כדאי לבדוק גם את היעדים הפופולריים בפיליפינים.
שמעתי שטיול לפיליפינים למגוון יעדים במיוחד לזוגות יכול בהחלט להיות רומנטי ומאתגר.

לפרטים נוספים:
http://www.xn----9hciecaaawbbp1b1cd.org.il

למעלה