טיול באירופה

איך ניתן לדעת שמדינות באירופה לא מאפשרות כניסה של ישראלים בגלל הקורונה? כלומר איך אדע שמדינה שאני מתכנן לטייל בה לא מאפשרת כניסת ישראלים? רוצה לדעת לפני שאני מזמין מלון.

arseny92

Well-known member
מנהל
איך ניתן לדעת שמדינות באירופה לא מאפשרות כניסה של ישראלים בגלל הקורונה? כלומר איך אדע שמדינה שאני מתכנן לטייל בה לא מאפשרת כניסת ישראלים? רוצה לדעת לפני שאני מזמין מלון.
עקרונית IATA אוספת מידע כזה עבור מי שמגיע בטיסות
אך המפה הזאת אינה משקפת מצבים של מעברי גבול יבשתיים וימיים

העקרון שבו הגורם הקובע לכניסה בעידן קורונה היא האזרחות שלך ולא מיקום שהייתך במשך שבועיים אחרונים, היא הזויה לגמרי, כי למשל לטורקיה אפשר לטוס, ומדוע את נניח יוון אמור לעניין האזרחות אם היית בטורקיה למשך נניח כל החודש האחרון

נערך לאחרונה ב:

דניאלה1311

Active member
מנהל

ממה שאני הבנתי למשל לגבי גרמניה שגם אם הישראלי מחזיק בדרכון גרמני והוא מגיע מישראל, הדרכון לא משנה אלא המקום ממנו הגיע כלומר מהמדינה בה הוא חי.

arseny92

Well-known member
מנהל
ממה שאני הבנתי למשל לגבי גרמניה שגם אם הישראלי מחזיק בדרכון גרמני והוא מגיע מישראל, הדרכון לא משנה אלא המקום ממנו הגיע כלומר מהמדינה בה הוא חי.
אז לא הבנת נכון, מבחינת גרמניה הנוסע הוא אזרח אירופאי ויותר להכנס.. לחצי על גרמניה במפה שקישרתי, יש את כל הפרטים

דניאלה1311

Active member
מנהל
אז לא הבנת נכון, מבחינת גרמניה הנוסע הוא אזרח אירופאי ויותר להכנס.. לחצי על גרמניה במפה שקישרתי, יש את כל הפרטים

ההבנה צריכה לבוא ממה שנאמר בשגרירות גרמניה לישראלים ששאלו. אתה רוצה לוודא? צלצל לשגרירות ותראה מה יגידו לך.

לאונידס

Active member
הכללים והמידע כל הזמן משתנים, לפני שבועיים ספרדים יכלו להכנס לבריטניה ללא בעיה ופתאום צריכים שבועיים בידוד.
אתה צריך לברר ישירות מול השגרירות של המדינה בה אתה רוצה לבקר ולקחת בחשבון שהמידע שנכון היום אולי לא נכון מחרתיים ולכן אני ממליץ להזמין לינה ללא תשלום מראש ושניתנת לביטול ללא תשלום גם זמן קצר לפני ההגעה הצפויה

למעלה