טיול באירלנד?

טיול באירלנד?

הי.. אני ממש מקווה שזו לא שאלה מציקה. ואם כן- אני מתנצלת מראש... אני חולמת על טיול באירלנד כבר המון זמן (עד כדי כך שאני מילוית *חולמת* על זה...), ומקווה להגשים את החלום שלי השנה. זה יהיה הטיול הראשון שלי בלי ההורים (אפשר לקרוא לו הטיול של אחרי הצבא). כרגע אני עובדת וחוסכת אבל אני לא באמת יודעת כמה כסף אני צריכה, ואיפה למצוא מידע שימושי בנושא. כמובן שאני לא מתכננת להתאחסן במלונות יוקרה. אכסניות ובי אנד ביס יהיו נהדרים. אני רק רוצה לטייל.... אני מניחה שהשאלה שלי היא כזאת: אם אני אתקיים ממלונות דלים ואוכל מהמכולת- כמה כסף אני אצטרך לטיול של חודש פחות או יותר (בשביל מן "טיול תרמילים")? ואיך אפשר לתכנן טיול כזה באירלנד? בדרות אמריקה ובמזרח הרחוק נראה שהרבה יותר קל לתכנן כזה טיול
אני גם מקווה "לקפוץ" לסקוטלנד- זו אמורה להיות בעיה? ההודעה שלי לא ממש ממוקדת אבל אני די אובדת עצות. אני אשמח לכל עזרה שתוכלו לתת... תודה מראש!..

thesheep

New member
את במקום הנכון... :)

לפני הכל כדאי לך לעשות חיפוש קצר בפורום, השאלה הזו די נפוצה. כדאי לך גם להכנס לאתר "למטייל", יש שם סקשן שלם של טיפים לנוסעים לאירלנד וסקוטלנד. יש רק דבר אחד ששכת לציין - מתי? יש הרבה הבדל בין לנסוע ביולי-אוגוסט לבין אפריל למשל.

תודה רבה על התגובה הנחמדה קודםכל:)

אני אעשה חיפוש בפורום וגם בלמטייל:) אני מקווה לטוס בסביבות מאי...

bekiest

New member
אני מתכוונת לטוס באפריל...

אחרי פסח.. מחפשת אנשים שיצטרפו אליי, יומיים שלושה בדבלין ועוד כמה ימים באזורים אחרים. מחפשת אנשים שיצטרפו (עדיף שומרי מסורת)

לדעתי, יומיים בדבלין זה מספיק...

יש הרבה מה לראות באירלנד וחבל על הזמן, אא"כ מתכננים בילוי פאבים. בדבלין - לא לוותר על כלא "קיילמינם", מעין "מוזיאון המחתרות" של האירים. מדהים ומרגש. אה, כן וגם את המוזיאון הלאומי שלהם (הכניסה בחינם!)

Amber

New member
היי לך ../images/Emo13.gif

אני קוראת בפורום כבר די הרבה זמן ולא יותר מדי פעילה בו אבל להודעה שלך אני אשמח להגיב
חזרתי לפני חודש וחצי מחמישה חודשים באירופה כשחודש ושבוע מתוכם באירלנד, שבועיים בסקוטלנד ו... עוד כל מיני מקומות
אני אשמח לעזור עם כל מידע שאוכל, אם תרצי ע"ג הפורום או במסרים. ורק להתחלה, טיול תרמילאים הוא דבר אדיר לעשות באירלנד, זו דרך מאוד נפוצה של מטיילים שם והענף מפותח כך שגם אם בדר' אמריקה או הודו הדברים נשמעים הרבה יותר זמינים וקלים- זה לא ידוע על אירלנד פשוט כי לדעתי לא הרבה ישראלים נוסעים לאירופה לטיולי תרמילאים.

למעלה