טיול לאגם גארדה והדולומיטים

Shila16

New member

הי יאיר ,
דבר ראשון שמחתי לגלות את הפורום הזה . עולם .מקסים בעיני איך שאתה מנהל את הפורום ובכזו רמת שירותיות גבוהה

אנחנו משפחה של זוג פלוס 3 בנות 17,15,11 טסים ב12.7 לורונה ומשם נמשיך לכיוון ריבה דלגארדה שם נישן.
1. את היום האחרון נישן בורונה כיוון שהטיסה שלנו יוצאת בבוקר ..כך שיום לפני מיועד לביקור בורונה , אשמח להמלצתך באטרקציות חובה בעיר.., מסעדות טובות .. סעודת אבירים ? מה זה ? איפה והיכן מזמינים ? מתאים גם לטבעונים?
2. מקריאה כאן בפורום הבנתי שהדולומטים חובה .. ולכן רוצה לעלות לדולומטים ליומיים .. השאלה היא האם לעשות את זה בתחילת /אמצע הטיול ואז לחזור לריבה דל גארדה או לקראת סוף הטיול ומשם להמשיך לורונה והביתה ..
מבחינת שעות ואורך נסיעה מה יותר הגיוני?
3. בדולומיטים .. איפה ישנים , אזור, מקומות מומלצים וכמובן מה להמלצתך האטרקציות שהן חובה . נמשך לעלות על רכבל ועל מלשת הרים ..
4. מזג האוויר בדולומיטים מאוד שונה מאזור האגם ?
5. אנחנו פחות בעניין הגרדלנד ויותר בעניין של מרחצאות חמים , עיירות , שווקים , שוקים למינהם , אזורי קניות , .., הבנתי שיש איזה פארק שאפשר ללטף או לצפות בדובים .. האומנם ? מכיר ? יודע לכוון אותי איפה זה ?
6. איך אתה ממליץ למלא את הימים הנותרים של הטיול, מדובר בעוד שלושה ימים מלאים ? אשמח להמלצתך , חושב שכדאי לנסוע לונציה ? או שכדאי להתמקד באטקציות מסביב לאגם ?
אתה ההורים והתומים שלי , כל המלצה תתקבל כאן בשמחה ,
תודה מראש על הסבלנות ועל התשובות ...

הי, רשמי לי בבקשה ימי טיסה ושועת נחיתה. כמו כן אם כבר יש לכם הזמנות בתי מלון שאדע לחלק לכם נכון את הימים

Shila16

New member
טיול לאגם גארדה ולדולומיטים

12.7 טיסה לורונה נוחתים ב11
חוזרים ב19 ב11:00 בבוקר

ישנים 3 לילות לילות ראשונים בסרמיונה ולילה אחרון בורונה ..

צפון איטליה

אנחנו משפחה של זוג פלוס 3 בנות 17,15,11 טסים ב12.7 לורונה ומשם נמשיך לכיוון ריבה דלגארדה שם נישן.
1. את היום האחרון נישן בורונה כיוון שהטיסה שלנו יוצאת בבוקר ..כך שיום לפני מיועד לביקור בורונה , אשמח להמלצתך באטרקציות חובה בעיר.., מסעדות
טובות .. סעודת אבירים ? מה זה ? איפה והיכן מזמינים ? מתאים גם לטבעונים?
נתחיל מהאבירים. לא קשורה לורונה. היא באגם גארדה. לא הייתי נוסע מורונה עד לשם. מזינים דרך האתר שלהם. מצורף לינק http://www.canevaworld.it/en/medievaltimes/
בוורנה חובה לראות את: PIAZZA BRA, את האמפיתאטרון הרומי, את רפסת של יוליה, את PIAZZA ERBE ואת PIAZZA SIGNORIA.

2. מקריאה כאן בפורום הבנתי שהדולומטים חובה .. ולכן רוצה לעלות לדולומטים ליומיים .. השאלה היא האם לעשות את זה בתחילת /אמצע הטיול ואז לחזור לריבה דל גארדה או לקראת סוף הטיול ומשם להמשיך לורונה והביתה ..
מבחינת שעות ואורך נסיעה מה יותר הגיוני?
אכן הדולומיטים חובה. אם הזמנת כבר 3 לילות בסירמיונה אז מייד אחרי עלו לדולומיטים.
יום 1: מאגם גארדה סעו צפונה. אחרי העיר טרנטו צאו ביציאה בשם ORA לכיוון העיר PREDAZZO. מייד אחרי פראדאצו יש רכבל שנקרא LATEMAR. בפסגתו יש מגלשות הרים מדהימות לילדים. משם לעיירה CANAZEI המשיכו לכיוון העיירה MALGA CIAPELLA. אפשרות להפעיל לפסגת המארמולאדה אבל בכל מקרה אל תוותרו על הליכה בקניון סוטוגודה SOTTOGUDA. יציאה מאותו חניון. חפשו לינה באזור העיריה ARABBA.
יום 2: דרך מעבר פורדוי (אפשרות בו להעפיל לפסגה) עלו למעבר SELLA ומשם גילשו לעמק גארדנה VAL GARDENA. ולעיירה ORTISEI. משם דרומה לכיוון אגם גארדה והעיר RIVA.

3. בדולומיטים .. איפה ישנים , אזור, מקומות מומלצים וכמובן מה להמלצתך האטרקציות שהן חובה . נמשך לעלות על רכבל ועל מלשת הרים ..
4. מזג האוויר בדולומיטים מאוד שונה מאזור האגם ?
אמור להיות קריר ונעים יותר. בטוח לא לח.
5. אנחנו פחות בעניין הגרדלנד ויותר בעניין של מרחצאות חמים , עיירות , שווקים , שוקים למינהם , אזורי קניות , .., הבנתי שיש איזה פארק שאפשר ללטף או לצפות בדובים .. האומנם ? מכיר ? יודע לכוון אותי איפה זה ?
http://www.parconaturaviva.it/
6. איך אתה ממליץ למלא את הימים הנותרים של הטיול, מדובר בעוד שלושה ימים מלאים ? אשמח להמלצתך , חושב שכדאי לנסוע לונציה ? או שכדאי להתמקד באטקציות מסביב לאגם ?
אתה ההורים והתומים שלי , כל המלצה תתקבל כאן בשמחה ,
תודה מראש על הסבלנות ועל התשובות ...
הייתי מחלק את הימים כך:
12.07 - נחיתה בוורונה. משם לעיירה בורגטו BORGHETTO שנמצאת 20 דקות מהשדה. חובה !!!
משם למלון בסירמיונה. התארגנות וסיור בסירמיונה עצמה.
13.07 - יום ונציה.
14.07 - יום אגם גארדה צפון: העיירה MALCESINE כולל העפלה למונטה באלדו. משם למפלי CASCATE VARONE. משם לאגם TENNO. חזרה למלון דרך הגדה המערבית והעיירה LIMONE.
15.07 - יום פארקים: פארק המים ופארק הסרטים - הן בטוח תהננה. בערב ארוחת ערב עם אבירים. זה הכל מטר האחד מהשני
16.07 - ורונה + פארק המפלים או פארק החבלים.
17.07+18.07 - דולומיטים כמו שרשום מעלה וחזרה לינה ליד השדה בורונה.
19.07 - טיסה הביתה

alien life form

New member
אהבתי מאד את המסלול שתכננת

אני גולש שם מדי פעם.

ברשותך הייתי מוסיף הערה: בימים מעוננים חבל לעלות לפסגה כי לא רואים כלום, רק ערפל.

למעלה