טיול ליוון בסוף ספטמבר

טל פלד

New member
טיול ליוון בסוף ספטמבר

אנחנו שתי בנות בגיל 30+, חשבנו לטוס בשבוע שבין ראש השנה ליום כיפור,לנחות באתונה וממנה לצאת למקומות שתיכף אפרט, כי אז אני ראיתי שהטיסות יותר זולות. יש לנו תקציב של 5,500 שקלים כולל הכל, כולל טיסה ומלון, לטיול של 4 ימים, מיום א בבוקר עד יום ה. האתרים שבהם חשבתי לבקר הם אתונה ואתריה, מנזרי מטאורה, פיליון, ואם ישאר זמן וכסף אולי גם סלוניקי ולסבוס. בגדול מחפשות בעיקר דברים מיוחדים. ועכשיו לשאלות: האם אפשרי לבקר בפיליון ובמטאורה, ללא רכב שכור? האם התקציב לדעתך יכול להספיק? אנחנו לא מפונקות בעניין בתי המלון. האם יש לך מושג מה התקציב ליום נסיעה ברכב שכור, והאם זה אפשרי לשכור רכב ביוון כשאני בעלת כרטיס האשראי, וחברתי היא הנהגת? (לי אין רשיון נהיגה) אילו מלונות מומלצים באיזורים שציינתי ולא יקרים? האם ידוע לך על מחירי טיסות שעולים פחות מ200 דולר לאדם בסוף ספטמבר? ואולי ישנה אפשרות לטיול מאורגן, שכולל טיסה ומלון, לאתרים שציינתי בתקציב שציינתי? (5,500 שקל כולל הכל,עם דגש על מטאורה, פיליון ואתונה) אנחנו די גמישות עם התאריכים מאחרי ראש השנה עד סוף סוכות.

טל שלום

יש לך המון שאלות עם הרבה מאד משתנים חסרים, מציע לך לפנות לקבלת שרות דרך האתר כי זה עשוי להיות ארוך ומאד מיידע במסגרת של תגובות שרשרת בפורום, רק כמה נקודות לפני : קרוב לבלתי אפשרי לטייל ביוון ללא רכב, לגבי מלונות אנחנו מדברים על אלפי אפשרויות, זה מאד תלוי באיזור הטיול, בגדול אני בטוח שאתם זקוקות לייעוץ מקצועי ויסודי על מנת לא לעשות טעויות, לגבי התקציב, גבולי ומטה..
ראי ייעוץ מקצועי ובניית מסלול טיול ביוון

למעלה