טיול מניויורק לווישנגטון ולפארקי טבע

miki242

New member
טיול מניויורק לווישנגטון ולפארקי טבע

שלום לכולם,
נוסעים בהרכב של זוג עם פושטק בן שנה וחצי בחודש אוגוסט לניויורק.
מתכננים לעשות טיול עם רכש שכור למשך של עד שבוע במדינת וירגיניה ובוושינגטון.

נתחיל בנסיעה מניויורק לוושיגטון עם הדודה האמריקאית שתשמח לעשות בייביסיטר לתינוק בזמן שנקרע את וושינגטון ברגל.
משם מתלבטים מה לעשות... חשבנו על פארק shenandoah ליומיים (נשמח להמלצות אחרות אם יש) ואז למצוא אטרקציה נוספת בדרך חזרה לניויורק.

נשמח לשמוע כל סיוע או הכוונה ליום וחצי בוושינגטון אטרקציות מרכזיות ומסלול ואז טיול טבע ליומיים.
תודה
דקלה ומיקי

oferlvi

New member
וושינגטון יום וחצי

מרכזה של וושינגטון הוא המול שלאורכו מבני ממשל מונומנטים ומוזיאונים.
ממליץ לכם לעשות אותו בשני חלקים כאשר בחלק המזרחי שווה לבקר בקונגרס ולהמשיך לעוד כמה מוזיאונים בהתאם לתחומי העניין שלכם המפורסמים ביותר הם זה של החלל והטבע. אבל יש עוד ובתחומים שונים.
עוד חצי עד יום להקדיש לחלק המערבי והבית הלבן טיול נינוח בין המונומנטים ואנדרטאות ההנצחה. בחלק הזה אני ממליץ גם על מוזיאון השואה.
תהנו... אני מאוד אוהב את העיר הזאת.

שיננדואה באוגוסט זה אסון

חום איימים, לחות גבוה כמו בעמק החולה, יתושים וזבובים לרוב. מצד שני, זה בדיוק התנאים שיהיו לכם גם ב דיסי.
אם אתם לא לחוצים על זמן הנסיעה הייתי מציע את הכבישים הפנימיים שעוקפים את צרבית ניו ג׳רזי ממערב על פני הטרנפייק ובולטימור. נוף פחות תעשייתי וקצת יותר כיפי.

miki242

New member
תודה, עשינו שינוי מסלול...

המסלול החדש:

נוסעים ל3 לילות לאיזור הרי הפוקונו, משם לניאגרה, בחזור דרך איתקה לניויורק.

יש המלצות לפארק ספציפי בפוקונו? אנחנו 3 מבוגרים ועולל בן שנה וחצי. המזג אוויר שם נראה יותר טוב

לוושינגטון ניסע לבד ונשאיר את הילד אצל הדודה. כך יהיו לנו יומיים מלאים למצות את וושינגטון.

נשמח לטיפים
תודה

למעלה