טיול

טיול

היי חברים, בשבת ראשון הקרובים אנחנו מתכננים לנסוע לצוקי מוהר (בעלי עובד ולכן לא היה בהם עדיין...) אז חשבנו לנסוע ביום הראשון לקונמרה ולצוקי מוהר. מה לגבי היום השני? האם יש המלצות שקרובות לאיזור? (ביקרתי כבר במערת איילווי ולא אהבתי, ובבורן הייתי גם) לא בדרום מערב אלא רק באיזור המערב ואולי קצת צפונה. יש המלצות?

jonbaum

New member
Ashford Castle

שנמצאת בעיירה Cong בצד הצפוני של קונמרה. לא חייבים לישון שם כמובן (אלא אם כן יש כמה מאות יורו מיותרים בכיס) אבל חובה לבקר בגנים המדהימים, ואפשר גם לשתות איזה כוס קפה בלובי.

תודה, אבל כבר הייתי במליון ארמונות

מנזרים ומבצרים וקצת נמאס לנו מזה... יש אולי עוד המלצה? אתה ממליץ ללכת לאיים? מה עם גולווי?

jonbaum

New member
בהחלט הספק מרשים

מליון ארמונות בכמה חודשים. אני כבר 7 שנים כאן והייתי מקסימום בחצי מליון. אם אתם בקטע של הרפתקאות, יכול להיות שהלינק הצירפתי יעניין אתכם.

בסוף הלכנו על משהו אחר

נסענו ביום הראשון לקונמרה ועשינו את המסלול הארוך יותר (6 ק"מ שרובם המוחלט בעלייה תלולה אבל היה ממש כיף), ואחר כך נסענו לצוקי מוהר.(הייתי שם עם חברה אבל בעלי עוד לא ביקר שם) ישנו בדולין ולמחרת הפלגנו לאיי ארן- למרות שאמרו לנו הרבה אנשים שזה מאכזב... זה היה ממש מדהים.. נסענו לאי הגדול ועשינו טיול במיניבוס- והיה ממש מגניב. ראינו גם כלבי ים עכשיו מתחילים להתכונן לטיול לדרום מערב- כי שבוע הבא יש חופש ביום שני.

למעלה