טים והלנה: כבר לא ישתפו פעולה בסרטים

adi dion

New member
טים והלנה: כבר לא ישתפו פעולה בסרטים../images/Emo35.gif../images/Emo2.gif../images/Emo10.gif

נתקלתי בכתבה הזאת בפורום הלועזי של הלנה. כל הכתבה זה על הלנה אבל בסוף מתייחסים לשאלה שבכותרת: After Alice, Helena said she doesn't know if she and Tim will work together again, partly because of the stress caused by working on the same film, and because Helena wants to enjoy life as mother. She said: "I've become less ambitious. I still love it, but I have to really love something to leave them."
וואו. אני באמת לא יודעת איך לעכל את זה. ברור לי למה היא חושבת ככה ורואים שעל הסט טים מנסה להיות הכי מקצועי שאפשר אבל זה קשה שהוא צריך להתנהג אליה אחרת בזמן הצילומים ושנייה אחרי זה בבית להתנהג אחרת לגמרי.. זה באמת מצב שיוצר המון לחץ. וראיתי קטעים ממאחורי הקלעים של סוויני טוד, זה הסרט היחיד שלהם שראיתי בו קטעים מהצילומים ובאמת לא הבנתי איך הם מסוגלים. רואים את הלנה מפשלת באחת הסצנות, מתחילה לצחוק וטים נועץ בה מבט מיואש ועצבני... אבל לא חשבתי שזה יכול להוביל לזה
אני לא יודעת בכלל מה זה האתר הזה ואם הוא אמין (מישהו שמע עליו? ><) ואני לא יודעת אם להאמין לזה בינתיים או לא, אבל זה בהחלט מעורר אצלי פתאום שאלות אם השיתוף פעולה ביניהם יימשך... מה אתם חושבים?

tali44

New member
../images/Emo24.gif

האמת שזה היה צריך להגיע מתי שהוא, במוקדם או במאוחר. ואני גם בטוחה שהוא וג'וני יקחו פסק זמן אחרי "צללים אפלים". למרות שעם ג'וני זה לא כמו עם הלנה, עם הלנה הוא גר, הם הורים משותפים לילדים ובנוסף לכך לעבוד ביחד...? זה די מעיק בסופו של דבר, עם כל האהבה והמקצועיות שיש כאן. אני לא מאמינה שהם יפסיקו באופן מוחלט לעבוד ביחד ושזה לא יקרה יותר לעולם... אבל הפסקות זה תמיד דבר טוב (כמובן במובן המקצועי של המלה, לא בזוגיות
) וככה הם יתרעננו לקראת עבודה משותפת בעתיד, בין אם זה 3 שנים ובין אם זה 7 שנים. ולגבי אמינות האתר, גמני לא יודעת עד כמה הדבר אמין אבל בכל מקרה, זה לא אמור להפתיע, לכאן או לכאן... כי אם הדבר אכן נכון, אז שוב, זה לא קביעת עובדה באופן מוחלט שהם לעולם לא יעבדו ביחד, ומאד ייתכן שיצוץ לטים תפקיד בעוד כמה שנים שמתאים בול להלנה והיא תקפוץ על המציאה. אבל יכול להיות שהשמועה הזו מסתכמת כשמועה בלבד, אבל בכל מקרה הם יקחו מתי שהוא הפסקה בעניין המקצועי, זה לא הכי בריא להיות כל היום אחד בתוך התחת של השני. [סליחה על הבוטות
] ככה ש...

theEscapist

New member
../images/Emo45.gifהמשפט האחרון מסכם היטב.../images/Emo3.gif

אבל באמת שזה לא כל כך נורא (כל עוד, כמובן, זה לא אומר שהלנה תספיק לגמרי לעשות סרטים, בשביל להישאר על הילדודס בבית. זה דווקא יהיה ממש מדכא.) ועד כמה שאני אוהבת את שניהם ביחד, אני אוהבת כל אחד מהם בנפרד

Snow fairy

New member
אני מתה על הלנה אבל זה לא סוף העולם

להיפך אפילו, אני מתה על הלנה ועל ג'וני ועל דני אלפמן, אבל אני מתה לראות סרטים חדשים ואיך טים מצליח לעצב אותו בלי כל הסממנים שמאפיינים אותו שהם האנשים הקבועים איתם הוא עובד... בקיצור, לא נורא וגם נראה לי שזה יעשה להם רק טוב:]

adi dion

New member
טוב אחרי שחשבתי על זה קצת...

וראיתי את התגובות של שתיכן- כן זה היה ברור שזה יסתיים מתישהו. אולי לא לתמיד אבל כמה טים יכול לקחת את הלנה לסרטים שלו
וגם לצערי אני חושבת אותו דבר על ג'וני... אני מאוהבת בהלנה לא משנה מה, כל סרט שלה שראיתי היה מעולה. מצד שני הסרט היחיד של טים שראיתי בלי ג'וני או הלנה היה ביטלג'וס ולא כזה אהבתי אבל אני בטוחה שכשהוא ימשיך לעבוד עם שחקנים אחרים אני עדיין אראה את הסרטים שלו
אמנם אני לא אתחבר אליהם כמו שהתחברתי עד עכשיו בגלל השחקנים אבל זה לא ימנע ממני לראות
וזה באמת צעד שלדעתי יעשה רק טוב לשניהם, יוריד מהם הרבה לחץ...

Oyster Girl

New member
זוגיות בעבודה זה תמיד רע ../images/Emo54.gif

בשלב מסוים מגלים את זה... יהיה טוב

למעלה