טיסה

טיסה

היי
יש פה מישהו שהשתמש בשירות ליווי קטין בטיסה באל על ויכול לספר איך היה?
אחותי בת 13 ואני מאוד רוצה שתבוא אליי בקיץ לניו יורק ומכיוון שהיא טסה לבד אז נשתשמש בשירות הזה.
תודה.

אני מקוה שימצא פה מישהו עם נסיון

ברוכה הבאה לפורום

onetwothree1

New member
אנחנו

היה בסדר גמור. אל תצפי שהדייל/ת יהיו לידה כל הטיסה אבל הם היו בקבוצה של קטינים ביחד עם דייל כל הזמן עד העליה למטוס. בטיסה בדקו מדי פעם שהיא בסדר (היא טסה ביזנס, כל שאר הילדים היו ביחד באותו איזור במטוס) ובירידה מהמטוס הם היו כולם יחד עם דייל גם כן ששיחרר אותם רק אחרי שראה תעודה מזהה. סה״כ היה בסדר גמור.

אנחנו

השתמשנו בשירות כזה, אבל לא של אלעל (כי אנחנו לא טסים איתם). נדמה לי שזה היה ביונייטד.
צריך לברר נקודתית עם חברת התעופה לגבי גיל בטיסה טרנסאטלנטית, למרות שאני מבינה שאין קונקשן? זה בדר"כ הבעיה, ולא ניתן להטיס קטין, גם לא עם שירות ליווי, בטיסה שיש לה קונקשיין.
בכל מקרה, בסיפור שלנו, הבן שלי היה בן 8 וטס מקולורדו לקיפורניה (שעתיים וקצת) עם ליווי. מה שהיה אצלנו הוא שבעלי הביא אותו עד השער GATE עלייה למטוס, ומחייבים להישאר עד שהמטוס ממריא. בנחיתה חיכתה לו גיסתי, גם כן ב GATE עצמו. הליווי של הדיילת הוא מהגייט במנהרה, מושיבה אותו ודואגת לו במהלך הטיסה, ואחכ מורידה אותו מהמטוס ומביאה אותו במנהרה למי שמחכה.
חלק מהקטע הוא שמקבלים אישורים להיכנס עד הגייט, ועוברים עם הילד את כל השלבים, כולל ביטחון והכל, בשני הצדדים.
היה מעולה, ואגב הוא לא היה הילד היחיד על הטיסה, ומסתבר שמושיבים אותם ביחד, ליד עמדת הדיילות.
בהצלחה

תודה בסוף הזמנתי

הזמנתי לאחותי טיסה עם מלווה
אתן יודעות אולי אם צריך אישור מהורים או משהו כזה מבחינת האמריקיאים מתי שנכנסים לארהב?

למעלה