טיעון הקנאה.

StriX Starlight

New member
טיעון הקנאה.

מבחינת ההפקה, גברברי התוכנית ובעצם מרבית הצופים, היפות נחשבות כוסיות ומושלמות ומאממות ושאר מחמאות ערסים כאלו ואחרות. (תקנו אותי אם אני טועה?) ונקודת המוצא היא שהיופי שלהן "מפצה" על הטמטום התהומי (וממילא יש את החנונים שיעזרו להם לספור את כמות הרגליים שיש על ספה אחת ברגע נתון...) אבל (וכאן קבור הכלב), כל ניסיון לרמוז שהן לא בדיוק יפות, ייתקל בטיעון המנצח: "את פשוט מקנאה." ולכי תוכיחי שמבחינתך לקום בבוקר ולגלות שהשפתיים שלך התנפחו כאילו נעקצת/ יש לך התקף אלרגיה או שהשיער שלך דהה לבלונד-פלטינה-גוזל-מת כאילו טבלת את הראש בדלי שתן, הוא הסיוט הכי גדול שלך... הקלף המנצח הזה דוחק אותי כל פעם מחדש לפינה של התגוננות. וזה בעיקר מתסכל. מה אתן עושות כשהקלף הזה נשלף? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ורק מתוך נימוס, הצגה סמלית של עצמי: אני עמית, Book Lady מחיפה, עם חיבה עזה לגיקים ושיער ארוך (והשילוב ביניהם כמובן...) מתנדבת סדרתית בכנסי פנטזיה וגרופית גיימן גאה. העונה השנייה של היפה והחנון היא תוכנית הריאליטי הראשונה שאי פעם צפיתי בה, שלא לדבר על לכתוב בפורום שלה.. (לאן התדרדרתי?!
)

Thumpers

New member
חחח

אני ואת נסתדר, תאמיני לי. גם אני לא נוטה לצפות בריאליטי, וברור שלא להגיב בפורומים המוקדשים לנושא. אבל הנה אנחנו כאן :) אני חושבת שליטל באמת יפה, שאיב מהממת (יש בה משהו מיוחד מאוד, והכוונה היא לא לתאים האפורים שהיא מפזרת לכל מקום שאליו היא הולכת.) ושתמר (נדמה לי) נראתה ממש טוב. (וחיה בסרט אם היא חושבת שהיא יכולה להיות רופאה.) כל השאר? פחח. קריסטין בכלל נראתה כמו בובה מתנפחת - ויגידו שאני מקנאה - תכלס? הלוואי עליי כסף לכל כך הרבה ניתוחים! - אבל היא פשוט לא יפה. ענבל יפה מאוד, אני לא חושבת שיש על זה ויכוח - אבל היא פשוט חייבת להוריד קצת מהשפתיים - זה נראה כאילו.... עזבו, יש פה ילדים קטנים. זה פשוט נראה רע. חושבים שאני מקנאה בהן? אני בספק. אומנם אין לי את הביטחון העצמי שלהן, או את היופי שלהן - אבל לפחות אני לא חיה בסרט שאני מלכה ושאין עליי. זה קצת מגוחך, חייבים להודות. למען הנימוס - אני יעל מהגליל המערבי (סורט אוף) - חנונית לתפארת מדינת ישראל.

xslf

New member
לא שלפו את הקלף הזה נגדי,

אולי כי מראש לא נכנסתי לפינה הזו. מבחינת יופי נשי, אין משתתפת בתוכנית שהיא בטעם שלי- מעדיפה את המראה ה"בוצ'י" (למרות שאני סטרייטית, הנשים היפות ביותר שהכרתי היו לסביות עם שיער קצוץ ומראה שונה לגמרי מהנשים בתוכנית). תמיד הייתה לי תחושה שנשים במראה כמו אלו בתוכנית הפנימו בצורה קיצונית את הדימוי הנשי הרווח במדיה.

svety

New member
הגיע הזמן שתכתבי כאן יותר!

אני פשוט פוצחת בנאום חוצב להבות על מיתוס היופי וקפיטליזם מסריח ולמה אני לא מקנאה בשום אישה [או גבר, לצורך העניין] שנכנעים, לא משנה למה, לתכתיבי החברה המודרנית.

StriX Starlight

New member
אגב, רעיון לפסקול לפורום...

Alestorm מהווים יופי של מוזיקת רקע כשקוראים פה.. just saying...

deathOrat

New member
יופי הוא בעיני המתבונן ולכן ההשערה שכל אחת

ששמה נחשבת יפה בעיני הגברים שרואים את התוכנית היא שגויה. לדעתי רובן היו לא כ"כ יפות מלבד נלה,איב למרות שיש בה משהו שהוא קצת בארבי מידי אבל עדיין היא יפה וליטל שפחות כבשה אותי בגלל המראה אלא האישיות שהיא מקרינה עושה אותה עבורי הרבה יותר יפה.

אני שולחת תמונה ../images/Emo68.gif.

אני גם לא מנסה לרמוז שרובן לא יפות.
בעיניי נלה, ליטל ונועה נדמה לי - הבחורה הדקיקה עם הגבות והשיער השחור, לא ההיא מאשדוד של זורנזון, אחרת - באמת יפות. השאר פשוט פריחות ארוכות רגליים ומנותחות חזה שיהיו בריאות, לא שיש לי בעיה עם פריחות חלילה, גם אני כזאת, או שיש לי בעיה עם רגליים ארוכות אם כי זה לא הטעם שלי - מעדיפה נשים קומפקטיות - או שיש לי בעיה עם מנותחות חזה - מי שאין לה וחשה צורך למה שלא תנתח אם זה תורם למבסוטיותה מעצמה - אלא שזהו ההסבר הפשוט לנטייה לתפוס מהן יפות. גברים אוהבים פריחות, מניסיון אישי
. אני במפורש טוענת ואף מתעקשת על כך שפרט ליפות הנ"ל, משתתפות התוכנית אינן יפות. ליופי גורם פנימי מאוד משמעותי, לדוגמא קלטתי את יופיה של נלה כשקיבלה יפה את איב למרות שזה עיצבן את שאר הבנות. אני רואה בחורה רגישה, אמיצה וחזקה שנשארת בן האדם הנפלא שהיא גם כשזה כרוך בחוסר שביעות רצון הסביבה. אני מסתכלת על ליטל ורואה את טוב לבה ביחסה האימהי לאלכס ובהצלחתה במשימת המייקאנדר, בקסמה האישי הכובש ובאופטימיותה הכמעט נצחית. נועה הברונטית לעומת זאת היא סתם הטעם שלי אחד לאחד, בחורה עדינה וקומפקטית יחסית, טבעית במראה החיצוני שלה
. בשורה התחתונה לשאלתך ובהנחה שיימצא החיב"ס שבאשכרה יחשוב שאני נראית פחות טוב מהבנות האלה, נדמה לי שאכשל להבין במה בדיוק יש לקנא שם. הורידי כמה ק"ג שצריך, הגדילי חזה ושפתיים, שימי מחשוף עד לפופיק, חצאית קצרצרה, עקבי בגובה 12 ס"מ, טייחי את פנייך - יצאת הרבה יותר יפה מרוב הבנות בתוכנית. היכן שלא הייתה נק' ההתחלה שלך, באחריות. כל זה יישים, אם כבר תואר שני במתמטיקה לא כל אחת יכולה לעשות. לצורך העניין גם תואר ראשון במתמטיקה לא כל אחת יכולה לעשות. וזה סגור לחלוטין, ראיתי לא מעט אנשים משקיעים את כל מאמציהם בלימודי מתמטיקה ונכשלים, אנשים לא טיפשים. לקנא בדבר יישים זה לא יעיל, אז תגידי "נכון, כולי קנאה... בחנונים
. לגבי הבנות, אני מעריכה את ההשקעה אך התוצאה הסופית שלי בהינתן אותם המאמצים הייתה הרבה יותר טובה. זה הכל, לכן לדעתי אינן יפות
." ואם יגידו לך "נראה אותך!", השיבי ב"בכיף, אחרי שתסיים\י תואר במתמטיקה
." נפתרה הסוגייה
.

למעלה