טיפולי שיער שבעקבותם המצב נהייה רק גרוע יותר

אניטרלי

New member
תגובה לגילי ולנוי

גילי נוי האפילטורית ומעין שכתבה על האפליטורית שלה, אני לא מבין איך זה אמור לעזור לי. קודם כל כתבתי את ההודעה הזו בפורומים שונים עוד לפני 3 חודשים ולא קיבלתי מישהו אחד שנמצא בדיוק באותו המצב ומזדהה איתי. זה לא נראה לי הגיוני שאני היחיד שהטיפולים כשלו ושעירות היתר היא בעיית לוואי שלי. רציתי קודם כל להינחם בצרת רבים. לגבי מה שאתם מציעות- אני עשיתי איזורים נרחבים שהאפליצייה לא מטפלת בהם למיטב הבנתי ואולי התכוונתם לפוטואפליצייה? קראתן מה שאמרתי? כאמור, אני עשיתי כבר טיפולי IR שקוסמטיקאית אמרה שיכול להיות שיצליחו בצורה שהלייזר לא הצליח וגם שכשעשושים יותר משיטה אחת לא מסתכנים. היתרון הוא שב-IR לא מתגלחים יותר. באפליצייה אני מניח שכן אצטרך לגלח. למה שאני אאמין לעוד התחייבויות והבטחות שיעשו את המצב יותר גרוע? זה לא מה שרציתי לשמוע. רציתי בסך הכל לשמוע שיש עוד אנשים בסל שלי. ויש הרבה אנשים כאלה, אני יודע כי הקוסמטיקאיות אמרו לי את זה. פשוט כלם מפחדים להודות. זהו, תעשיית היופי, אחת הבעיות הגדולות שלה היא שהיא הופכת אנשים לנראים גרוע יותר. חוץ מזה שהגוף הוא כבר לא הגוף האמיתי.

אניטרלי

New member
טיפולי שיער שבעקבותם המצב נהייה רק גרוע יותר

היי. אני עברתי טיפולי לייזר באחת הרשתות המוכרות. אמרו לי שם שיש לי שיער כהה ועור בהיר, והטיפולים יניבו הצלחה במהירות ולא נאמר כלל שיש סיכוי שהן לא יצליחו. שילמתי הרבה כסף ועברתי 10 טיפולים על פני שנים, בין לבין היה נדמה שיש התקדמות, אך אחרי זמן לא רב השיער חזר לצמוח, יותר ארוך, עבה וכהה (בעקבות הגילוחים). הבנתי שהטיפולים מיותרים ו-ויתרתי. אח"כ גם ניסיתי טיפול ב-IR באיזור וזה גם לא עזר. זה רק חלק מהסיפור, זה למעשה יותר גרוע ממה שזה נשמע, אבל אני כרגע לא אספר את כל הסיפור. אני לא הייתי חכם במיוחד בכל התהליך, אבל מה שהייתי רוצה לדעת אם יש מישהו נוסף שכמוני הפך להיות הרבה יותר שעיר בסופו של דבר כתוצאה מהטיפולים

תיסכול סחבת

שלום רב
אני מבינה את תיסכול הסחבת צעבור לאפילציה ותסיים גם עם הסחבת גם עם השיער וגם עם התיסכול בהחלט שיש מקרים בהם מחמירים מצבי המטופלים בעקבות טפול וגילוחי לייזר ניתקלתי בהמון מקרים של החמרה אז להפסיק מייד
בהצלחה גילי נוי

למעלה