טיפול בה"א במסגרת אשפוז

טיפול בה"א במסגרת אשפוז

הי
ראשית נכנסתי ועשה לי טוב לראות שיש כאן פעילות והשתתפות. תודה למשתפות.ים ולמנהלות.
אני נמצאת עכשו במסגרת אשפוז פסיכיאטרי לא מהסיבה של ה"א, אבל הציעו לי לפנות לקבל גם טיפול בנוסף במחלקה המיועדת.
המשקל שלי בסדר, וכעת לא בירידה.
מה שכן, האכילה שלי מוגבלת למרכיבים מאד קבועים ומסויימים, וקיים הרבה לחץ סביב זה.
אבל, מרגישה עבורה מספיק במצב הנפשי, ואין לי כוחות להתמודד עם טיפןל דיאטני. בפרט שהטיפול הפסיכולוגי שאני מקבלת במחלקה הנוכחית קשה ולא נותן לי את המענה הדרוש, ההתמודדות היא בעיקר שלי ולומדת כל יום לסמוך פחות ולצפות פחות. לא מרגישה פנויה למלחמה באכילה... ומתלבטת, בעיקר בגלל שהדיאטנית במחלקה בררה בשבילי והדריכה ממש מה לעשות ואיך לפנות למחלקה של ה"א... לא יודעת...

noya61

New member
הי

המחלה הזאת היא ערמומית כך שאפילו שכעת את לא בירידה לא צריך להזניח את הטיפול באכילה כי זה יכול להחמיר. את צריכה לקבל את העזרה שמציעים לך ולהיות במקום שמתמחה בהפרעות אכילה כי רק שם יוכלו באמת לעזור לך. מקום טוב מטפל גם בנפש .. כי המחלה הזאת נוצרת דבר ראשון מהנפש, שזה מה שמוביל להתנהגות של חוסר אכילה או אכילת יתר. אני גם הייתי במקום הזה ויצאתי מזה, ומה שבאמת עזר לי לצאת מהמחלה הנוראית הזאת זה שקיבלתי עזרה במקום שמתמחה בזה עם צוות מדהים שהחזיר אותי לעצמי.
זה תהליך מאוד לא פשוט, אבל הוא שווה את זה, כי ברגע שתחלימי את תחזרי לחיות וזאת המתנה הכי יקרה של ההחלמה..

noa144

New member
פנס היקרה

אני גם מצטרפת למה שנוי כתבה... הפרעת אכילה היא כל כך חמקמקה, קשה לי לחשוב על מקרים שבהם כן יש כוח להתמודד איתה.. הרי היא שואבת כל כך הרבה כוחות, וזו בדיוק הסיבה למה לא להשאיר אותה אי שם מאחור, גם כשאין כוחות...
נשמע לי שאולי כדאי לשקול, והלוואי ונוכל לעזור לך פה גם למצוא את הכוחות כדי להתמודד עם זה..

תודה

יש שינוי מסוים בראייה של המציאות והמוטיבציה לשפר.
אבללל איך אפשר הכל? יש לי עבודה לא פשוטה לעשות בכל כך הרבה תחומים נפשיים, שלהתייחס גם להפרעת אכילה באמת נראה לי מותרות כרגע. סימפטום לא מאד מזיק ביחס לכל המצב.
מנהלת המחלקה כן המליצה השבוע שאגש למרפאה שם, והיא תכתוב את ההפניה.

noa144

New member
לטפל בעצמך זה לא עניין של מותרות

זה עניין של הישרדות.
בלי זה, אין עבודה אין יחסים אין משפחה.. זה צובע את הכל..

למעלה