טיפול בעור שכנראה שומני מידי

טיפול בעור שכנראה שומני מידי

אני בן25 טופלתי פעמיים ברואקוטן. בגיל 18 ובגיל עשרים. כל טיפול כחצי שנה. התוצאות 80אחוז הצלחה. לפני הטיפולים עשיתי שימוש במישחות וכל מיני מימרחים שכנראה גרמו לגירוי רב. השימוש היה ללא הדרכה. כעת אני שואל את אני גורם לעור שלי להיות חלק. ואיך אני גורם לקטמים שייעלמו. איך אני גורם לשחורים שלא יימלאו את נקבובייותיי. ובקיצור שיהיה עור יפה וחלק. האם יש טיפול לזה? האם שיזוף יגרום לטישטוש הכתמים? רק שמעדיף לא להיות כהה בפנים. אשמח לעצה והפנייה.ת.ו.ד.ה

יש פתרון לבעיה.יעוץ קוסמטי מקצועי

על ידי יעוץ קוסמטי מקצועי תקבל אפשרויות חדשות למניע טיפול ושיקום עור פגום. שמש אינה מומלצת לטיפול בבעית עור שלך. לעזרתך תמיד

אכןהלכתי לקבל ייעוץבאריאל.ופרפורציה

וגם מישהו פרטי. ומשום מה התרשמי שאין להם משו להתאים לי. אישית. ולכל הפונים אישית. יש להם רמות פילינגים .ומיד שכשביקשתי לקבל חוות דעת הם הציעו שאבחר באחד מהפילינגים. כשאין מאחרי זה שום הבטחה לשיפור אחרי זה. הסבירו לי שזה הנהלים. האם יש מקום שאכפת לו ומקשיב ובודק ומתאים משהו אישי.? (יש לציין שמצב העור שלי מצויין. ואני רק מחפש שיפור שיהיה חלק ויפה נטול כתמים קטנים וסימנים וכו.) אשמח להמלצות. (אני ירושלמי. אז עדיף מהאיזור. כמובן שמאיזור המרכז זה גם מצויין. . ת.ו.ד.ה

למעלה