טיפול זוגי עונה 2 פרק 7 לצפייה ישירה

• פותח הנושא pcpay02
  • פורסם בתאריך
P

pcpay02

Guest

לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

טיפול זוגי עונה 2 פרק 7 לצפייה ישירה, טיפול זוגי עונה 2 פרק 7 להורדה, טיפול זוגי עונה 2 פרק 7 שידור חי, טיפול זוגי עונה 2 פרק 7 שידור ישיר, טיפול זוגי 2024 פרק 7 לצפייה ישירה או להורדה, טיפול זוגי 2024 פרק 7 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: טיפול זוגי היא סדרה עובדתית, העוקבת אחר זוגות אמיתיים במשך 20 שבועות של טיפול זוגי עם מטפלת שנבחרה להוביל את הסדרה. הסדרה מתרחשת כמעט לחלוטין בחדר הטיפולים, כשהצופים רואים את הזוגות מתעמקים בקשיים ובבעיות בקשר שלהם, בוחנים את העבר של כל אחד מהם, ונאבקים למצוא חמלה וחיבור מחודש. תיעוד אינטימי אני לא מוצא את פעימות הלב של התינוק. מה זה אומר? האם זה רק אומר שהיא מתקשה לאתר אותו? האם זה אומר שהתינוק זז והיא פשוט לא מצאה לאיזה כיוון? או שזה התכוון לתרחיש היחיד שלא רציתי לחשוב עליו אפילו. יכולתי להרגיש את הגרון שלי מתכווץ, דמעות נוצרות כשחשבתי על האפשרות הזו. ידעתי שאני צריך להסיח את דעתי מהמחשבות. התחלתי לצעוד במסדרון. הרמתי את מבטי אל התקרה וספרתי את האורות. שבע. למה בתי חולים היו צריכים להיות כל כך מוארים? כל החדרים מחוץ למסדרון כבו את האורות. שיערתי שהם בעיקר חדרי התאוששות ולא יצטרכו להיות מוארים כל הזמן. ואותנטי של טיפול זוגי. לאורך חצי שנה נפגשו ארבעה זוגות עם הפסיכולוגית שרון ברעם וולובסקי, כדי לשקם, או אף להציל, את הזוגיות. בטיפול יחשפו המורכבויות המוכרות מכל זוגיות ארוכה.​

למעלה