טיפול NLP והמלצות .

taltool666

New member
טיפול NLP והמלצות .

מעוניין להתחיל טיפול NLP לכמה בעיות שיש לי, אני יודע שיש קשר אבל לא בטוח בידיוק בעניין הזה.

יש לציין שאני בדיכאון כבר הרבה זמן,הרגשה של ייאוש , חוסר תקווה, וחוסר אונים. הרבה מחשבות שליליות ועצובות לאורך היום,הרמת זכרונות טראומתיים, חרטה ואשמה עייפות וחוסר חשק, אפילו לבצע דברים בסיסיים שצריך. תחושה של חוסר ערך עצמי חזקה

ולגבי העניינים שמשפיעים על זה וגורמים לכך.

יש לי חוסר ביטחון עצמי ניכר

יש לי פחד לצאת מהבית, בגלל בעיה פיזית שיש לי ורואים אותה בלי בעיה, אז אני מפחד משיפוט שלילי, דברים שאנשים יגידו ויחשבו, מבטים. ובכל פעם שאני רואה בחורה שמוצאת חן בעינייי, אני מוצף ברגשות שליליים ופשוט ניהיה מדוכא מיואש . אז אני נמנע מלצאת מהבית, אפילו לקנות משהו.

יש לי פחד להכיר נשים וחוסר ביטחון עצמי מולם, מרגיש שאני לא מספיק שווה, שאין לי מה להציע, חסר ערך, לא שווה ולא מושך, חסר אינטיליגנציה חברתית ורגשית.. וגם אין לי ניסיון יותר מידיי
אני רוצה ללמוד להשתפר בעניין ויודע שזה אפשרי, רק שאני לא מאמין שזה אפשרי או יעבוד, כי בעבר ניסיתי וזה לא הצליח. בכל פעם שהכרתי מישהי שרצתה ואני רציתי דפקתי את זה, לרוב אחרי הפגישה ראשונה שנייה שנראה שהן בעניין, אחרי הן מפסיקות לענות להגיב וזהו.שם זה נגמר

יש לי קושי להכיר אנשים שנובע מפחדים, . אני מפחד שידחו אותי ולא יאהו אותי כמו שקרה הרבה פעמים. ואני חושב שלא יעריכו אותי או ישפטו אותי בצורה שלילית. גם לפני שמכירים אותי וגם אחרי שמכירים אותי. פחד מכישלון פחד להחשף מול אנשים חדשים ככה שאני לא יכול להכיר חברים וידידות חדשים. יש לי גם בעיה לשמור על קשרים ישנים או כאלה שרק נוצרים.

החברים והידידות שיש לי והיו לי. חלקם ניתקו איתי כל קשר..אחרים זה לא ברור כי הקשר הוא און אוף . רק אחי הצעיר שיש לנו קשר טוב, אבל הוא צעיר ובצבא אין לו זמן (פעם בשבוע שבועייים נפגשים)
ככה שאני לבד רוב הזמן בבית מדוכא. סוג של כלוא. לא יכול לצאת לא יכול להכיר לא יכול לבנות חיים.

אציין שיש לי משפחה שלילית ולא תומכת, מאוד ביקורתית, מאוד מרובעת וסגורה , חוסר באמפתיה ערך וכבוד ניכרים מאוד, חוסר קבלה של השונה, חסור יכולת להכיל להבין, לקבל דברים שהם לא חושבים מאמינים בהם, גוננות יתר, דברים קשים שנאמרים כי הם החליטו שככה זה וכו'. אני מאוד שונה מאוד מהם , ככה שנוצר דיסוננס קוגנטיבי, אני מרגיש לבד. הם לא עוזרים לתחושה הזאת רק מעצימים אותה, בגלל הניגודים בנינו. שיוצרים אי נוחות וריחוק כתוצאה מכל זה נוצרים הרבה ריבים, אני נמנע מקשר עם רוב המשפחה רק עם אמא שלי אין לי ברירה כי אני גר איתה. אני לא יכול לבנות את החיים שלי גם בגלל שאני גר אצל אמא בין היתר, הייתי שמח לעזוב אך מבחינה כספית זה לא אפשרי כרגע. ככה שאני נמצא בסביבה שלילית שמזיקה לי.

יש לי קושי ללמוד דברים , להתמיד בדברים כל החיים. זה תמיד היה מגיל צעיר.
יש לי חוסר תקווה, לגבי העתיד שלי. אני לא רואה תקווה ועתיד עבורי ממש.

אני רוצה לטפל בכל הבעיות האלה, וכמה שיותר מהר. הייתי בטיפולי NLP בעבר, CBT, נוירופידבק, קואוצ'ינג, EMDR. כלום לא עזר. הוצאתי עשרות אלפי שקלים ללא תוצאה. אני חושש להתחיל טיפול נוסף אבל אין לי ברירה, להשאר ככה אני לא יכול יותר.

אני מעוניין שוב לנסות NLP , אציין שאני לא מסוגל לבצע מטלות ושיעורי בית, גם קלות מאוד כרגע. זה משהו שאצטרך עזרה בו קודם כל. אשמח לקבל המלצות על מטפלים ואיך מטפלים בזה
באיזור המרכז .

טיפול NLP והמלצות

היי taltool666,

מכיוון שחוקי תפוז אוסרים פרסום פה בפורום, בנינו את מאגר המטפלים. תוכל למצוא אותו בקישורי הפורום שבצד שמאל של האתר.

למעלה