טיפים בנוגע לחלבונים?

aNomen

New member
טיפים בנוגע לחלבונים?

אני מתאמן בחדר כושר 3 פעמים בשבוע ורץ 3 פעמים בשבוע. אני שוקל 60 ק"ג ולפי מה שהבנתי אני אמור לצרוך בין 100 ל-120 גרם של חלבון ביום כדי לעלות במסת שריר. נניח שאני שותה מייד אחרי כל אימון/ריצה משקה חלבון שזה איזה 25 גרם חלבון במנה בערב אני אוכל סלט+טונה(2 קופסאות) שזה יוצא אני חושב 40~ גרם בצהריים אני אוכל קציצות בשר מבושלות / עוף מבושל בדר"כ אבל אין לי מושג כמה חלבונים זה יוצא(אם מישהו יכול לעזור) שאר הדברים שאני אוכל לא בדיוק עשירים בחלבונים (דגנים בבוקר, סנדוויץ' ארוחת 10, פירות) יש לכם רעיונות לגבי מה אני צריך לאכול כדי להשיג את המנת חלבון הדרושה? כדאי לשתות עוד מנה של חלבון ביום? (אני ממש לא רוצה להשמין בגלל זה :p)

tomer153

New member
קח גביע קוטג'

חצי אחוז או 3 אחוז גם לא משמין וגם עשיר בחלבון (כ25 גרם)

תשובות

1. קרא מאמרים בפורום זה 2. עשה חיפוש בפורום זה 3. שווה להיכנס לפורום חדרי כושר

zoro5

New member
כלל ברזל !!!!

הגוף יכול לספוג כ 30 ג' חלבון כל שלוש שעות. מה שאתה אוכל יותר מזה הולך ל"זבל" . החלוקה במשך היום חשובה !

MidNight Flame

New member
שטויות שטויות שטויות!!!

הגוף יכול לספוג בהתאם למשקל ובהתאם להרבה דברים אחרים. ומעבר ל30 גרם זה לא "הולך ל"זבל"" כלשונך. החלוקה אכן חשובה. לך ספר לרוני קולמן שהוא לא יכול לספוג יותר מ30 גרם חלבון בבת אחת. עוד אחד שמילאו אותו בסיפורי פוגי.

bujored

New member
כמובן שחשוב לציין שסוג החלבון

ודרך הצריכה שלו קובעת גם. (מי גבינה בשייק יספגו הרבה יותר מהר מאשר נתח בשר שנצרך כחלק מארוחה עתירת סיבים תזונתיים)

MidNight Flame

New member
מצטרף לשאלה ואגב גיל...

ת'שם לב שאנחנו מוקפים בדוקטורים שקובעים קביעות נחרצות על סמך הידע העשיר והנרחב שלהם בתחום?

למעלה