טיפים לדייג בצלילה חופשית...

SPIDER RIDER

New member
טיפים לדייג בצלילה חופשית...

למישהו יש טיפים לדייג בצלילה חופשית? לא משנה מה הייתי שמח סופסוף לצאת עם משהו מהים
הייתי כבר בכמה צלילות חופשיות עד 5 מטר ואני לא מצליח למצא כלום רק כל מיני פרידות וכאלו במשקל קל... אני משתמש ברובה 75 אוויר.. עם כל הציד לצלילה חופשית כולל פנס! האם כדאי בכלל להשתמש בפנס?? אני מצליח לפגוע אבל לא מוצא את הדגים הנכונים.. בבקשה מתחנן לטיפים... אגב, אחלה פורום... מקווה להיות חבר מהמניין...

תיתיהו

New member
קצת טיפים../images/Emo13.gif

קודם כל נתחיל ב 1] אסור להיתיאש..... לי לקח הרבה דם וזעה עד שהיבאתי דג כל שהוא 2} צלול פנימה להיסטוריה של הפורום הזה ותימצא די הרבה מידע ביוחד מלפני שנה . 3} הקש בגוגל פרום דיג וצלילה חופשית ותימצא עוד כמה םורומים שיתנו לך טיפים. 4} החלף אזורי צלילה מידי פעם. 5}התמדה ולנסות לתיתמקד בצלילה חופשית ולא דק בדיג כשתילמד ליצלול טוב יבואו גם הדגים הגדולים. בהצלחה

בשרטי

New member
כשהים יחיה,נחיה גם אנחנו

כרגע אין ים טוב לצלילה,לא שאני יודע. בכל מקרה זה הקצב אצלנו,ואני מקווה שישתפר.

ידידי

יש הרבה כללים וטיפים, אבל צריך לראותותך צולל כדי לדעת מאיפה להתחיל אפשר לתת לך עד מחר טיפים למתקדמים על שיטות עבודה מתחת למים אבל אם אתה יורד לא נכון ומרעיש בדרך ולא עושה נשימות נכון וכתוצאה מכך אין לך זמן תחתית מספיק ארוך ועוד ועוד אז השאר כבר לא משנה כמו כן יש ענייני בטיחות שצרילך ללמודותם כדי לדעת מה ואיך לעשות בכל מקרה... צריך סבלנות כלפי עצמך מציע לך לעשות את מה שבסופו של דבר כווווולם עושים וזה קורס צלילה חופשית בדגש על דייג אסף גברא 052-6677778 ותגיד שחליל שלחותך : )

bigwave2000

New member
גם פה רואים אותך???

אני רואה יש לנו הרבה תחביבים משותפים (אופניים גלישת גלים דייג בצלילה חופשית)

bigwave2000

New member
יאללה אחי בוא נלך לצלול ביחד

צלילות בחוף גבעת אולגה (חוף הסיני) תראה מה זה היום ישבתי על הצוק שהתרסק חצי שעה אחרי שזה קרה בלי לדעת בכלל כלום על ההתרסקות , מזל שבאתי קצת באיחור אחרת הייתי נופל מאיזה 30 מטר

למעלה