טירוף אנשים! טירוף אני אומר!

bmt29

New member
טירוף אנשים! טירוף אני אומר!

הלכתי לגבעת הקמצנים, ביליתי שם שיר שניים כשפתאום השער נפתח! (מישהו המיס את האזיקונים ככל הנראה במצית). כולנו הסתערנו פנימה והופ אנחנו בפנים!!! D: אני אישית באתי בלי ציפיות מיוחדות מההופעה הזאת. אבל זה היה פשוט מטורף! כמה גרוב ועוצמה יש למלכה הזאת? כמה??? או כמו שריאלטי אומר : ENERGYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!! כל כך הרבה ENERGY! עיבודים מטורפים שלא מהעולם הזה... מדהים!
נ.ב. הפלייליסט אצלי אני אסרוק אותו אולי מחר לפה... JB

bigwill

New member
היה על הפנים ההופעה.. ממש לא התרגשתי :\

אחת מהעבודה תיארה את זה יפה: "היא שרה כמו איזה ביג מאמא בכנסייה" =]

bmt29

New member
../images/Emo12.gif

מוזר... אולי כי באתי בלי ציפיות. חבל... JB

MJamaicaM

New member
לא יודע איך להגדיר את זה

אוליי הרבה זמן לא שמעתי אותה והיא נהייתה צרודה ברמות!! הקוק הרס לך את הקול (ואת הכל) אבל עדיין זאת לורן היל והייתה הופעה לא רעה בכלל..

נו.. היא אמרה שהיא מצטערת, שהיא בסבב הופעות..

ובגלל שהיא מופיעה הרבה, היא צרודה קצת.. תהיו קשובים

../images/Emo121.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

שני חברים שלי קפצו ואז אני קפצתי וניסיתי לפתוח אבל לא הצלחתי. בסוף אחד המיס את זה.

noa08128

New member
אחרי הפריצה הגדולה בגבעת הקמצנים..

ניסיתי להכנס בכל דרך אפשרית... וכמו מלכב נכנסתי דרך השער הראשתי.. וראיתי את הלורין היל (לא כ"כ במיטבה) מול העיינים בשורה ראשונה.! בלי שלם שקל!!! ואווו טירוף! סטלה טבעית הייתה לי. ההופעה הרבה יותר מהנה שאאתה לא משלם שקל. אם הייתי משלמת סביר להניח שהייתי מתאכזבת. אבל בכל זאת הגשמת חלום לראות את המלכה-האם מרחק מטרים ספורים ממני. (את הסיפור איך נכנסתי למאחורי הקלעים אני אחסוך מכם). ליל קסום! שיידי אני עדיין עייפה מהמסע כומתה שעשית לי.

sundhri

New member
אתם משוגעים.

היה קסום,היה אדיר וזה היה פשוט בול. וכלום לא משנה-זה היה בדיוק מה שהייתי זקוקה לו. ONE LOVE:)

למעלה