טליסמן

טליסמן

אני לא יודעת אם טליסמן נחשב למשחק לוח או משחק-קופסא... אבל אני מחפשת אותו בנרות והוא כבר לא מיוצר ולא משווק. אם למישהו מכם יש אותו ומעוניין למכור לי , אני אשמח!!!!
מראש! אוקיינוס

Tali Y

New member
מה ההבדל בין משחק לוח ומשחק קופסא?

חןץ מזה, כבר ראיתי שמספר אנשים הזכירו את המשחק טליסמן, אך לצערי אינני מכירה אותו. מישהו יכול בבקשה לספר עליו קצת (מרכיבי המשחק, מהלך המשחק והא הוא מומלץ?)?

backdoorslam

New member
קצת על טליסמן

טליסמן הוא משחק שנוצר על ידי מאייר אנגלי, שאני לא זוכר את שמו כרגע, אך התרבות האנגלית שלו עוטפת את המשחק בהילה של חינניות מאופקת. זה טליסמן בשבילי קודם כל. בלב המשחק עומדים השחקנים, כאשר כל אחד מהם משחק דמות בעולם פנטסטי. הדמוייות נבחרות מתוך מבחר. הנזיר הוא דמות שמפרה מאוד את האיזון (חזקה להחריד) והטרול הוא חלש למדי. בעקרון מדובר במשחק בעל טכניקה די פשוטה ומאוד רנדומאלית. הלוח מזכיר את לוח המונופול - "ריבועים" שניתן לנוע עליהם. החוזק והקסם של המשחק מופיעים בקלפים ירוקים שנקראים "קלפי הרפתקה". הקלפים הללו כל-כך מגוונים ויוצרים, באופן רנדומלי, מעיין עלילה משחקית מרתקת. אני אשתמש במונחים שycyclop השתמש לפני: יתרונות: משחק שמכיל בתוכו אווירה אדירה! החוקים פשוטים וגלגולי הקוביות המרובים מוסיפים הרבה כיף והתרגשות. זמן המשחק הוא גמיש למדי, וניתן להדחף אל עבר הסיום כמעט בכל זמן. חסרונות: המשחק כבר לא קיים. לא כולנו יודעים, אך נוצרו למשחק כ-13(!!!) הרחבות שונות ותוספות.

Tali Y

New member
תודה רבה

תודה על ההסבר - נהנתי לקרוא. לפי התגובות האחרות נראה שקשה להשיג את המשחק הזה עכשיו. ראיתי אתר באינטרנט בו מציעים את המשחק בסכום של מעל 200$. אשמח לשמח אם משהו הצליח להשיגו בארץ ומאיפה.

ycyclop

New member
אולי פה

בבדיקה שעשיתי אכן נראה שכבר בילתי ניתן להשיג את המשחק בחנויות בארה"ב או אנגליה. אבל בebay יש כמה למחירה תחת קטגורית משחקים. חלקם במחירים מופרזים אבל מידי פעם יש מישהו שמציע מחיר קצת יותר נורמלי.

backdoorslam

New member
בהחלט מקור טוב למשחקי לוח

אך נראה לי שבמקרה של טליסמן עדיף לחפש אותו כאן בארץ, בעברית.

תתקשרי לחברת קודקוד במושב מגשימים

בפעם האחרונה שעבדתי שם היה להם את המשחק הזה

למעלה