טלפון שיאומי רדמי 13C חדש ,לא יכול להתקשר דרך אנשי הקשר , יש הודעה : " השבתת הרשאה נדרשת "

מוטי חוף

Well-known member
איך אני פותר את הבעיה ?

דרך שיחות אחרונות אני כן יכול להתקשר

נערך לאחרונה ב:

SHERME

Active member
איך אני פותר את הבעיה ?

דרך שיחות אחרונות אני כן יכול להתקשר
1) ללחוץ באופן רציף על אפליקצית אנשי קשר ואז ללחוץ על " פרטים" או להקיש על הגדרות >> אפליקציות >> להקיש על אפליקצית "אנשי קשר"
>> להקיש למטה על "אלץ עצירה" ו"השבת" >> לכבות ולהדליק את הטלפון
לחזור שוב על אותה פעולה רק במקום ללחוץ על אלץ עצירה והשבת ללחוץ "פתיחה" או "הפעלה"

2) למחוק לחלוטין מהטלפון את אפליקציית אנשי קשר, ולהתקין אותה מחדש בגרסת APK בכדי לעקוף את גוגל פליי סטור
ההורדה נשמרת בגוגל כרום, נכנסים לאפליקציה של גוגל כרום, להקיש למעלה שמאלה על שלושת הנקודות ולהיכנס להורדות, בהורדות להקיש על הקובץ ומיד הטלפון ישאל האם להתקין אותו, להקיש על כן וזהו

נערך לאחרונה ב:

מוטי חוף

Well-known member
1) ללחוץ באופן רציף על אפליקצית אנשי קשר ואז ללחוץ על " פרטים" או להקיש על הגדרות >> אפליקציות >> להקיש על אפליקצית "אנשי קשר"
>> להקיש למטה על "אלץ עצירה" ו"השבת" >> לכבות ולהדליק את הטלפון
לחזור שוב על אותה פעולה רק במקום ללחוץ על אלץ עצירה והשבת ללחוץ "פתיחה" או "הפעלה"

2) להחליף לחלוטין את האפליקציה לחדשה דרך גרסת APK
ההורדה נשמרת בגוגל כרום, נכנסים לאפליקציה של גוגל כרום, להקיש למעלה שמאלה על שלושת הנקודות ולהיכנס להורדות, בהורדות להקיש על הקובץ ומיד הטלפון ישאל האם להתקין/לעדכן אותו, להקיש על כן וזהו

כנראה יש באג באפליקציה.......
תודה ... זה טלפון חדש שקניתי אתמול ....המוכר שהוא גם מתקן טלפונים לא הצליח לפתור את זה היום בבוקר .
שלחתי לו את כל התגובה שלך בוואטסאפ והוא ינסה לעזור לי ...

נ.ב. :
אתמול הוא העביר לי את כל מה שהיה בטלפון הישן לטלפון החדש ...(אם אני זוכר טוב אתמול זה כן עבד בסדר )

SHERME

Active member
תודה ... זה טלפון חדש שקניתי אתמול ....המוכר שהוא גם מתקן טלפונים לא הצליח לפתור את זה היום בבוקר .
שלחתי לו את כל התגובה שלך בוואטסאפ והוא ינסה לעזור לי ...

נ.ב. :
אתמול הוא העביר לי את כל מה שהיה בטלפון הישן לטלפון החדש ...(אם אני זוכר טוב אתמול זה כן עבד בסדר )
תאמר לו למחוק לחלוטין את אפליקציית אנשי קשר של גוגל

ולהתקין אותה מחדש דרך גרסת APK

להבא - להתרחק מהדגים הזולים של שיאומי (סדרת ה-C), ואם לקנות, אז אחד שיש בו שבב Snapdragon ולא Helio MTK. לכל הפחות, אפשר יהיה להחליף את MIUI ברום נורמלי.

SHERME

Active member
להבא - להתרחק מהדגים הזולים של שיאומי (סדרת ה-C), ואם לקנות, אז אחד שיש בו שבב Snapdragon ולא Helio MTK. לכל הפחות, אפשר יהיה להחליף את MIUI ברום נורמלי.
רק נאמר שאתה חי בסרט
וכדאי שתצא ממנו..........

MTK היא עובדה קיימת, ושום דבר לא ישנה זאת בקרוב

קוואלקום בשוק המידריינג' ואפילו בנמוך יותר, לא קיימת בכלל, הם בכלל לא מייצרים מעבדים לשוק הזה

יש להם 682 לדור 4 שקיים בRN12, על כל פנים מדובר במעבד שמפגר מבחינת ארכיטקטורה ולוחות טרנזיסטורים מלפני כמה שנים טובות, ביחס לMTK G99 או G99 ULTRA, שגם עולים חצי מה680/685 במחיר, ואפילו הישן יותר G96 עדיין יש לו ביקוש מכיוון ש3 G96 עולים כמו 680/685 אחד

אפילו סמסונג עובדים איתם בטלפונים הזולים, MTK G80/85/88

בדור 5, בדרגים הנמוכים אין לקוואלקום מה למכור לגבי טלפונים עד 1200 שקל

היום ברירת המחדל של כל היצרנים של אנדרואיד בעולם 5G ו4G היא אך ורק MTK ואקסינוס שמסוגלים לייצר מאות אלפי מעבדים תוך תקופה קצרה, סמסונג יש לה בית יציקה עצמי, וMTK שיוצקת אצל TSMC יש לה עדיפות בזמני היצור

קוואלקום מזניחה לחלוטין את השוק הזה, מפני שהיא חברה מושחתת ומונפוליסטית, שמוכרת מעבדי זבל לטלפונים זולים בדור 5, 695 שזולל סוללה בקצב מרהיב ועד ל782 שגם הוא זולל סוללה בקצב מרהיב, נשאר 778 ו+778 שהם יחסית בסדר אבל הם כבר מיושנים ולא מתאימים ל2223/4, אבל המחירים כרגיל מאוד מאוד יקרים.......

אבל הבסיס המושחת של קוואלקום לא ממש השתנה נכון להיום, על כל מעבד אחד זול דור 5 של קוואלקום במחיר MTK ואקסינוס מייצרים באותו מחיר 3 מעבדים דור 5 זולים

למעט מעבדים למכשירי דגל וסיגמנט אחד מלמטה +8GEN 1 ועד 8GEN 3, זה המקום היחיד שהם שולטים בו......

בטלפונים של עד 2000 שקל ובכל העולם כולו אין לקוואלקום בכלל מה למכור ליצרניות מפני שהם מאפיונרים קרטל לכל דבר וענין מבחינת המחיר, לכן אפילו סמסונג לא מתביישת לרכוש מעבדים מMTK ומיוניסוק או שהם מייצרים אקסינוסים זולים לעצמם......

תפנימו חסידי סנאפדראגון לסוגיו השונים ובעיקר הייקרים, כל כלב בא יומו

זהו, עכשיו זה הזמן של מחירים זולים, כולם מבינים זאת, רק חברה אחת עדיין ישנה עמוק ומסרבת להבין שהיום המחיר הזול זה הפרמטר היחיד שקובע, תשארו עם סדרת ה8 המושחתת במחיריה היקרים להחריד ותעזבו את שאר העולם הנורמלי שמסתפק בMTK אקסינוס יוניסוק וטנסור בשקט

חלאס עם התירוצים הדלוחים על רומים מקוסטמים, הרומים הללו לא מעניינים את 99% מהרוכשים בעולם, זה לא שאי אפשר לקסטם MTK אקסינוס יוניסוק וטנסור במו עיניי ראיתי רומים מקוסטמים שלהם, אבל בתכ'לס ביום יום זה ממש אבל ממש לא מעניין את אף אחד מהצרכנים שלא מוכנים לשלם מחירים יקרים על טלפונים................

והכל בגלל שני מושחתים !!!!!!!!
"קוואלקום" ו"אפל", שהדבר היחיד שמענין אותם זה בצע כסף.....

נערך לאחרונה ב:
רק נאמר שאתה חי בסרט

רק אציין עובדה אחת שלא יודע לך משום שמעולם לא התעסקת בהתקנת רומים: כמעט ואין רומים מקוסטמים ל-MTK. וגם לא גרסאות נורמליות של GCam. קנית שיאומי זול עם MTK? יופי לך, אל תבכה כשהמכשיר יפסיק לקבל עדכונים.

לעומת זאת, Redmi Note 5 קשישא מקבל אנדרואיד 14 בזכות המפתחים העצמאיים ושביב ה-Snapdragon

SHERME

Active member
רק אציין עובדה אחת שלא יודע לך משום שמעולם לא התעסקת בהתקנת רומים: כמעט ואין רומים מקוסטמים ל-MTK. וגם לא גרסאות נורמליות של GCam. קנית שיאומי זול עם MTK? יופי לך, אל תבכה כשהמכשיר יפסיק לקבל עדכונים.

לעומת זאת, Redmi Note 5 קשישא מקבל אנדרואיד 14 בזכות המפתחים העצמאיים ושביב ה-Snapdragon
לגבי הGCAM אתה צודק
יש לי טלפון עם מעבד 5G של MTK כ6NM, ועד היום התקנתי עשרות גירסאות של GCAM שמיועדות לMTK, בתכלס שום דבר טוב לא יצא מזה
לגבי אקסינוס יוניסוק וטנסור דווקא יש לא מעט גרסאות GCAM שעובדות נהדר

לגבי קיסטום אין שום בעייה בנושא עם אקסינוס וטנסור, יש לא מעט

לגבי MTK אפשר לתכנת בקלות רומים מקוסטמים לטלפונים שלהם

אני מתעסק בשיווק טלפונים וסמאטרפונים כשרים וחסומים, דהיינו אין שום אפשרות לשווק אותם עם רום רגיל ופרוץ......
לי יש לבד 4 טלפונים QIN F21 PRO וQIN F22 PRO
וגם 2 של CUBOT

כולם מגיעים עם מעבדים של MTK ויש עשרות מתכנתים שמקסטמים להם רומים כשרים עם חסימות ברמות שונות, וישנם כאלה שמעדכנים ומתחזקים את הרומים הללו לאורך זמן

יש אפילו רום מקוסטם לטלפון עם מעבד של יוניסוק

אבל אחזור שוב 99% מהרוכשים בעולם לא ממש מתענינים בכלל ברומים מקוסטמים, מעניין אותם דבר אחד בלבד !!!!!!!
מחיר שפוי וזול.......

נערך לאחרונה ב:
כולם מגיעים עם מעבדים של MTK ויש עשרות מתכנתים שמקסטמים להם רומים כשרים, וישנם כאלה שמעדכנים ומתחזקים את הרומים הללו לאורך זמן
תראה לי ולו רום מקוסטם אחד עבור Cubot Pocket 3. בגדול, אין רומים ל-MTK, כי היצרנים לא משחררים את הקוד של המעבד.

SHERME

Active member
תראה לי ולו רום מקוסטם אחד עבור Cubot Pocket 3. בגדול, אין רומים ל-MTK, כי היצרנים לא משחררים את הקוד של המעבד.
שאתה מזמין 50.000 יחידות מכל טלפון של חברה כמו QIN ו10.000 יחידות מחברה כמו CUBOT
אתה מקבל את כל הקודים שצריך ישירות מMTK וCUBOT יוניסוק וQIN
פשוט לא שייך למכור אותם עם רום רגיל..............
אין טלפון בעולם שאי אפשר לקסטם לו רום, הכל תלוי כמה כסף אתה מוכן להשקיע ורצון לעזור ולשתף אחרים

לא, זה לא נכון. במדינות העולם השלישי יש אלפי מפתחים שהתלבשו על מגוון מכשירי Snapdragon, אבל מה לעשות שכמעט בלתי אפשרי לפתח רום למכשירים מבוססי MTK. אתה מוזמן לגגל מכשירים שונים באתר הרוסי https://4pda.to/ ולראות.

רק נאמר שאתה חי בסרט

רק אציין עובדה אחת שלא יודע לך משום שמעולם לא התעסקת בהתקנת רומים: כמעט ואין רומים מקוסטמים ל-MTK. וגם לא גרסאות נורמליות של GCam. קנית שיאומי זול עם MTK? יופי לך, אל תבכה כשהמכשיר יפסיק לקבל עדכונים. ועוד לא דיברנו על זה שרום

למעלה