טל, רועי או יעקב -
!!

דורעעע

New member
טל, רועי או יעקב - ../images/Emo206.gif !!

אני וציון יושבים ואני הורדתיי כל מיני קטעי אלקטרו ואחד מהקטעים היה: dj_antoine_-_stop_dj_antoine_vs_yoko_english_big_room_remix שמענו עד שהייתה לנו הפתעה בחצי דקה הראשונה של השיר, תורידו ותבינו. http://www.fileflyer.com/view/lx1VwBm לטל, הקטע הזה יכנס לדיסק ?

TAL BAR ZOHAR

New member
../images/Emo8.gif קצת מידע על המיקס.

ברור לכולנו שאחד הדי'גאים שדודי אוהב לפרגן ולנגן הוא האחד ולא אחר מאשר "אנטוני". הקטע ששוחרר ל CHECK IN כמובן שהוא לא שיחרור רישמי ובטח שאומן שמכבד את המעמד שלו לא מוציא או נקרא לזה משחרר באופן רישמי בכזו קלות באינטרנט!! קטע לא יוצא סתם צריך אישורים ,אקום,אשכולות ומסע ארוך עד לתוצאה הסופית כמו שקרה בעצם עם הסינגל והשיחרור הרשמי של CHECK IN TAMPA אלה שכאן במיקס ששיחררתי הינו סוג של רימיקס שדודי עיבד בשילוב של אנטוני וצ'אק אין לכבוד יום העצמאות ולפתיחת סט וכמובן שנלקח בחשבון להעביר עם פתיחת הפורום מיקס שונה וייחודי ובלעדי! ברור לכולנו שהאוזן הישראלית קשה ולא תמיד מברכת חומרים מחו"ל וזוהי גדולתו של אומן לקחת גם חומרים קשים לעיכול ולהקדים את זמנם וכך דודי עשה לקח רצועה של אנטוני שהיא בומבסטית שלעצמה וערך הוסיף ועשה ממנו פלאים למתכונת של סצינת חיי לילה שתואמת לישראל!! אני מוכרח לציין בנשימה אחת שדודי שרון לעולם לא יגזול כרדיט מאומנים אחרים והזווית היא חיובית ומפרגנת וזוהי הכוונה!! שיהיה המשך שבוע מדהים לכולם!! טל בר זוהר :]

ציונע

New member
נכון! אבל טל כנס שניה.../images/Emo13.gif

אנחנו לא העלנו את זה בשביל להראות או לרמוז משהו שדודי לא דיג'יי. אני חושב שבגלל קטעים כאלה זה כן דיג'י כי רואים עבודה וקטע מאוד מפציץ... הקטע הוא שרצינו לדעת אם זה יכנס לדיסק של "דודי שרון וג'ואל" אבל יש איזה שיר שהלחן לא של דודי.. אז סתם ככה העלנו את זה גם.. אני לא יודע אם אתה זוכר אותנו מהבלאנקו רוסים וגם מהטיאלוי :) אבל אני ממש ממש מעריך את העבודה של דודי וג'ואל! אני חושב שהם ממש צמד אלוהי!(כמו שאתה אומר חח)! לילה טוב , ציון:]

דורעעע

New member
מחזק :] טל שלא תבין לא נכון..

כל הרעיון הזה בא רק לפרגן לדודי, הוא הצליח להכניס מלקטע הזה רק עוד יותר עוצמה ממה שהייתה, ובמיוחד עם הקול של ג'ואלי.. לא הייתה שום כוונה לפגוע בדודי כיוצר..להפך.. דודי הוא בין האומנים שאני הכי הכי מעריך וכמובן, כ"כ אוהב את העבודה שלו !! שבת הורסת 3>

למעלה