טראמפ מדבר כעת על עזה ישראלית

ai27

Well-known member
הוא מבין מה שאני מסביר כאן
הרי את פטנט הצבא הזר (צרפתים, לא פחות) ניסו בלבנון
ואחרי כמעט 2 עשורים די ברור איזה בדיחה זה

והפטנט של ארגון טרור נגד ארגון טרור ביו"ש עובד רק בגלל שצה"ל מתחזק את הסיפור

אז מה יצא מכל התיווך מלבד שחיתות בהיקפים מזעזעים?

evglev1

Well-known member
מנהל
יש מפגינים פלשתינים שרצים לנשיאות בארה"ב?
נו באמת, מה היית אומר אם היה מתברר שהמפגינים נגד הרפורמה לא היו יודעים מי זאת אסתר חיות, לא היו יודעים מי היה אהרון ברק ואפילו לא היו יודעים באיזה מפלגה יריב לוין?

The Real Big Joe

Well-known member
נו באמת, מה היית אומר אם היה מתברר שהמפגינים נגד הרפורמה לא היו יודעים מי זאת אסתר חיות, לא היו יודעים מי היה אהרון ברק ואפילו לא היו יודעים באיזה מפלגה יריב לוין?
אני לא יודע, אבל אני לא מבין לאן הדיון הזה מוליך...

evglev1

Well-known member
מנהל
הוא מבין מה שאני מסביר כאן
כל נוצרי ומוסלמי המאמין באמת בדת שלו יודע שלאף עם של גויים אין זכות על מילימטר מארץ ישראל, כל גרגר אדמה וחול הקדוש ברוך הוא / אבא של ישוע / אללה ברא שם במיוחד בשביל בית דוד.

Harrington

Well-known member
מנהל
כל נוצרי ומוסלמי המאמין באמת בדת שלו יודע שלאף עם של גויים אין זכות על מילימטר מארץ ישראל, כל גרגר אדמה וחול הקדוש ברוך הוא / אבא של ישוע / אללה ברא שם במיוחד בשביל בית דוד.
ותוכל להוסיף שרצועת עזה נמצאת כמובן בארץ ישראל, על אף דברי החרטה שהציגו כאן בשם איזה רל"טניק אחד (שקשקש בנקודות נוספות, אבל זה לא מספיק מענין כדי להאריך בנושא) :).

רק לא הבנתי מדוע לאורך השרשור ביקשת (במילים אחרות אמנם) מגולשים להתייחס עניינית לטענת השרשור ולדיון שבו. כאילו, לא ברור לך שאין מסוגלות וכישורים לכך ושמתוך מציאות זו החברה' צריכים להתייחס להיבטים אחרים לגמרי, רק כדי שיוכלו לתקוף על משהו? מה החידוש פה שאתה מצפה למשהו אחר פתאום?

למעלה