טריגר.

Anonymous182

New member
טריגר.

טוב אז כותבת פה כי מבינה שהפורום הזה מת אז יש לי מעיין פורום לבד משלי..
אז ככה..
זוהי תקופה קשה. קשה מאוד. שבקושי מצליחה להרים את עצמי בחזרה. בקושי מצליחה לתפקד - יותר נכון לא מצליחה. בקושי מצליחה לישון בלילות. הרבה מוצפת ומותקפת.
כואב לי. כואב לי כל כך.
ואני לא אסלח לו. גם לא להם אבל כרגע מי שמציק לי זה הוא אז מדברת עליו..
נמאס לי להגן על פוגעים אז אפילו שזה בניגוד לחוק אספר ששמו ג'ניה כץ.
אחרי כל מה שעברתי ועכשיו הוא כבר נשברתי ובחרתי לפרסם את שמו כאן בפורום.
אני בכל רגע שיכלתי הבהרתי שכואב לי. שאני לא רוצה את הדברים שעושה בדרך שעושה אותם. הסברתי שאני רוצה שיעשה בעדינות. לא ככה.
רציתי את מה שעשה רק לא איך שעשה.
הוא הכאיב לי ששלושה ימים הכאב לא פסק!
זה היה בפעם ההיא.
כשבוע אולי שבועיים לפני הייתה פעם אחרת בה קפאתי. כאב לי. הוא דחף לי אצבעות. זה לא היה פעם ראשונה שעושה כך אך זה היה פעם ראשונה שזוכרת בבירור שלא רציתי. זה היה כשבוע או שבועיים אחרי שחזרנו להיות בזוגיות. מאז שחזרנו אמרתי לא פעם ולא פעמיים שאני רוצה לקחת דברים לאט. אולי לא הבהרתי מזה אומר לקחת דברים לאט אבל רציתי לקחת דברים לאט כי כבר הייתי מנותקת ממנו ולא הרגשתי אליו הרגשת קרבה. זה היה כמעט כמו להתחיל קשר חדש בהתחלה. רציתי להתקרב אליו רגשית לפני שנקרב פיזית.
כשדחף לי אצבעות פשוט קפאתי וכאב לי וזה היווה כל כך טריגר למקרים קודמים. נהייתי מנותקת ברמות קיצוניות ובחרדה ענקית.
זה פשוט שחזר אצלי מקרים קודמים.
ואפילו שקפאתי הצלחתי לתקשר באיי איי איי איי אך זה לא זכה להתייחסות. ממש כמו שהדוגמה הקודמת לא זכתה להתייחסות בזמן המקרה גם כאן לא..
הוא שם לב שאני לא נפתחת אליו. העיר על כך שוב ושוב - תפתחי אלי. את לא נפתחת אלי. תרפי את השרירים.. לא זוכרת בדיוק את המילים שלו אך זה היה משהו בסגנון.
הוא גם היה פוגע לי בברך שוב ושוב בדברים שהיה עושה שם במיטה ופעם אחת ממש פחדתי שנדפקה לי הברך כי כל כך כאב לי..
והייתי מסבירה לו שוב ושוב גם בחיי היום יום וגם כשהיינו במיטה והיה עושה את זה שלא לעשות לי ככה!! שתדפק לי הברך בסוף!! שהרגל שלי לא יכולה להתקפל הפוך!! שזה מכאיב לי!! אך כלום לא עזר וזה היה קורה שוב ושוב ושוב......
החוסר ראיה שלו כלפי התבטא בכל תחום במערכת יחסים לא רק בפן המיני למרות שהייתי כל כך מבהירה וכל כך ברורה!! ברמות שלא יכולה להיות ברורה יותר מזה ושלא משתמעת לשתי פנים - אך כל נסיון לתקשורת לא עזר. וזה לא התבטא רק כלפי אלא ראיתי זאת גם מול המשפחה שלו - היחס שלו אותו הדבר. חוסר ראיית האחר מאוד בולטת לי. את חברים שלא מעולם לא יצא לי להכיר. הייתה איזה פעם שהיינו אמורים לפגוש חברים שלו אך אני ביטלתי את זה ופעם אחת דברתי עם חבר שלו בטלפון.
בגדול אחרי הכאב של ההבנה של העובדה גם כאן חוויתי פגיעה מינית שאגב החדרת אצבע נגד הסכמה זה גם אונס מסתבר אז חוויתי איתו גם אונס נזכרתי במעורפל במקרים קודמים איתו שהחדיר לי אצבעות ולא יכלתי להגיב מלבד איי איי איי איי של כאב אבל זה לא זכה להתייחסות. אבל אני מהניתוקים לא זכרתי את זה וגם עכשיו זה עוד מעורפל.. זוכרת ממש מעט.
נפרדתי ממנו בפעם הראשונה בגלל חוסר הראיה שלו כלפי וחזרנו להיות ביחד כי הבטיח שזה ישתנה. זה באמת השתנה - הוא הרבה יותר התאמץ והשתדל עבורי אך זה גם הדגיש יותר את הצדדים המכוערים שבו כי היו לו פחות כוחות כנראה להסוות את הצדדים הללו כשהתאמץ כל כך להיות גם בשבילי ולא רק בשביל עצמו.
אז אתם בטח שואלים אותי למה הייתי איתו לאורך כל הזמן הזה..? ולמה חזרתי אליו..?
אז יש לי תשובה לשאלה הזאת.
עם כמה שהוא היה רע אלי ופגע בי הוא גם היה מקסים אלי והכיל אותי מאוד עם כל הפוסט טראומה והסמפטומים שנכללים בתוכה.
הוא היה שם גם בשביל הילדה של הדיסוציאציה והיה עוזר לה ומרגיע אותה ומשחק איתה וצוחק איתה והכיל אותה כל כך!!
והנחמדות שלו קצת הייתה מבלבלת. הוא היה כל כך נחמד שקשה היה לראות שהוא לא בן שטוב אלי. נכון היו צדדים שהוא היה טוב אלי אך זה במחשה שניה הסתכם בכך שהוא הכיל אותי עם כל הסמפטומים של הפוסט טראומה וכל כך חפשתי את זה. עדיין תאכלס מחפשת את זה.
והאמנתי שעם תקשורת טובה אנחנו נצליח. חשבתי שעם תקשורת טובה דברים ישתפרו. אבל הם לא. ואני אלופה בתקשורת אך למרות זאת לא נראה היה שמבין אך עכשיו אני מבינה בהסתכלות כללית לאחור שזה לא שהוא לא היה מבין אלא נטו שהוא בחר לשחק אותה לא מבין כי כשחזרנו להיות ביחד פתאום הוא כן השקיע בי מאוד. פתאום כאילו כן ידע לראות אותי הרבה יותר בתוך המערכת יחסים (חוץ מכמובן כל הפרצוף שהוסווה פחות כמו כשאנס אותי ופגע בי מינית וכמו שהמשיך לדרוש ממני דרישות לא מציאותיות וניסה לשנות את הבן אדם שאני - את האופי שלי. להגיד לי דברים כמו שאני צריכה תמיד לחייך ותמיד להיות נחמדה ולא להיות אסרטיבית והתחיל להאשים אותי בהאשמות של דברים שמעולם!! לא עשיתי לו!!!!! וכדומה). כלומר גם כשהיינו ביחד בפעם הראשונה זה היה קיים אך ללא ההאשמות. פשוט כשחזרנו להיות ביחד והשקיע הרה יותר בי בקשר היה לו יותר קשה להסוות את זה במילים יפות אז זה נהיה הרבה יותר מודגש ובולט. את אמא שלו היה מאשים באלימות מילולית. אמרתי לו שאני כבר לא יודעת אם זה אמיתי או שהוא מאשים אותה בהאשמות שמעולם לא עשתה בדיוק כפי שהתחיל להאשים אותי בהאשמות שמעולם לא עשיתי כי נכון שהיא בן אדם קשוח שלא רואה את האחר אך מכאן ועד אלימות מילולית ההבדל עצום שנות אור ואם לי הוא עושה את זה אני לא אופתע אם זה גם מה שעושה לה!
בקיצור - הבנתי שאני בקשר בעייתי מכל מיני כיוונים אך מה שמכאיב לי כל כך ומציף אותי כל כך זה האונס והפגיעות המיניות שהוא העביר אותי שיושבים על כל כך הרבה פצעים פתוחים וכל כך הרבה כאב וכל כך הרבה הסטוריה..
ואני מוצאת את עצמי בדיכאון לא מאובחן. סובלת מפלאשים, ניתוקים מוגברים בהרבה למרות שגם לפני שהכרתי אותו הניתוקים אצלי היו בחלקם קיצוניים, התפרצויות בכי, דיכאון (לא מאובחן), חוסר רצון לצאת מהמיטה, חוסר יכולת לתפקד, קשיים בשינה, התקפי חרדה וכו' וכו' וכו'.
כל כך הרבה כאב וקשה למצוא מוצא..
כן, יש גם עוד הנאות ושמחות קטנות. אך עד ההתקף הבא.
צריכה להרים את עצמי אך לא מוצאת איך - לא מצליחה.
וסובלת כל כך..
אז אלו הם חיי כרגע. וזה עצוב ):

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
יש לך את היכולת להרים את עצמך מהניסיון שלי..וגם לכולם ..

&nbsp
היי אנונימית...כתבתי קצת על עצמי מקודם את מוזמנת לקרוא ולראות אותי..ולהבים קצת עם מי את מדברת גם ( ואולי גם קראת ) ..יש לי הרבה מאוד נסיון ..קשה מאוד והשיגיות..
&nbsp
אני רוצה לתת לך כמה נקודות...
&nbsp
1 אפשר ללמוד לשפר וחלזק את מה שאנו אומרים איך ואת המסר שמעבירים חד וברור..זה בר למידה ואפשר לשפר תקשורת בכלל..אפשר למצוא סיבות לקום אפשר להתגבר..אולי לא 100% אבל אפשר המון מספיק בכדי לתפקד יותר טוב וכן אפילו יותר לשמוח...
&nbsp
* אני מאמין שבכדי להניח לעבר צריך לתפוס את ההווה..תארי לך שביידים שלך יש עתה את אבן הסבל כבדה ומעיקה..ועץ ענק מלא פירות רעילי ענשפים נשברים עלים משירים ומלכלכים..יש לך את כל הכוח והבחירה להניח אותה..זה הדרך הנבחרת ולקחת אבן של מטרה..המטרה כל מטרה שיש לך שפורשים אותה למשימות קטנות צעד צעד ומתמידים..גדל באבן צמח יפיפיה שהוא האישיות שלך..האני האמיתי שלך מעבר לכל פגיעה ..ובמעשה קסם האבן תתפורר השורשים שלו תגלי שהן בתוכך למעשה..והצמח יצמח לעץ מניב פירות טובים איתן וחזק שכולם מתפעלים ממנו. אפשר גם להניח את האבן התקווה על העץ...זה יותר קשה ומסובך...אבל הסוף זהה העץ הישן ישקע ויעלם ויראה העץ החדש...
שזה לא ישמע כאשליה ..אומר כך..העץ הישן לא ממש נעלם..הוא יהיה בפנים..רק מה..יבש ומצטמק..הוא לא יצמח יותר לא יזיק יותר ..יהיה בשליטה ( הנסיך הקטן עולה לי בראש לנקות את העשבים לשלוט על העצים המסוכנים)...
&nbsp
* הסטת אנרגיה..אנרגיה היא אנרגיה..מה עושים איתה זו השאלה. ובכן תארי לך שיש לך מפסק שמכוון זרם גדול להאיר גנים יפים ולהניע סירות חשמל ומתקני הנאה ומפלים ומזרקות יפות..או באותה מתג להאיר ביצה אפילה טובענית עם יצורים קטלניים...הכחירה שלך לאן לסובב את המתג הזה...
זה לא קל זה קשה..אין כנראה מתג אחד יש הרבה ויש מערך שלם להתמודד איתו..אבל אנרגיה היא אנרגיה..סופו של דבר מתג מתג והכל משנה כיוון.
&nbsp
* התמדה אדגיש. אי אפשר להשיג הרבה שאין התמדה..התמדה באה מאמונה והכרת היכולת..אמונה יש לך את פה כותבת ותקווה יש לך גם...הקושי הגדול אולי זה ההתמדה היום יומית השוחקת לפעמים..אבל שם הכוח...שם כוח אמיתי שורר לדעת שגם שקשה ונראה תקוע..גם להזיז עוד גרגר חול..עוד אבן קטנה..ועוד אחת ואודת אחת סופו של דבר מגיעים לקצה המנהרה ולחיים באור...
&nbsp
* להשתמש בכלים "שליליים" כעס זעם עצבים..מותר! זה לגיטימי..זה אנרגיה..מותר לכעוס מותר לשמוח מותר לצרוח מותר לבכות ליילל מותר הכל ..יש כאב וכאב גדול מאוד..אבל זה האבל הגדול..להשתמש בזה ככלי להתרומם..קחי את הכעס כלפי העולם כלפי עצמך ..נטווי אותו לאני אראה לעצמי שאני מסוגלת ..הוא לא ישבור אותי ולא המצב ולא כלום..אני אגיע למקום שבפנים שם עמוק בלב יש את האוצר שהוא אני האמיתי.
&nbsp
* הבנה זה כוח תשתמשי בלמידה על חרדה ..על דיכאון על כל המ שאת עוברת שאת מבינה תהליכים..את יודעת גם איפה לעצור אותם ( את יודעת את זה כבר לבד זה רק יחזק את זה)...האיך יכול להיות נרכש גם חזיוק מנגנונים שקיימים אצלך ורק צריך לנתב את הכפתור הנכון לשם שיתחזק..
&nbsp
* במקרה שלי אוסף אמונה באלוקים זה שלי ובחירה שלך את תרצי לי זה הציל את החיים ומחזיק אותי....
&nbsp
כל מה שאמרתי לך אגב, בחיים האמיתיים שלי אני משתדל ליישם ...לא הצלחתי בהכל..ויש לי המון בעיות וקשיים והתמודדיות חלקן אפילו זה לא בא ממני אלא על איך מקבלים אותי כנפדע נפש למשל...אבל...לעומת העבר שלי ההווה בבחינה של ההתמודדות עם ההשלכות של פגיה נפשית הרבה הרבה יותר טוב וגם התמודדות עם החיים עצמם בכלל.....ואת זה את מבינה כי את מבינה גם מה זה כוח של פורום הבנתי שלא מהיום..
&nbsp
זהו...אלה ההצעות שלי הדרך שאני מצאתי שעובדת אצלי...ומציע לך ולקוראים את היסודות האלה....בתקווה שבעתיד נשמע דברים הרבה יותר חיוביים בכתיבה שלך :)
&nbsp
&nbsp

למעלה