טריוויה-חלק 5

• פותח הנושא t-man
  • פורסם בתאריך

t-man

New member
טריוויה-חלק 5

1)ציינו שמונה מתאבקים/מנהלים(נשים וגברים) שהיו בפינה של שון מייקלס התשובה לא כוללת את מרטי ג´נטי 2)מי ניצח בקרב הסולם הראשון ואת מי? 3)אילו מתאבקים שמו על כתפיהם את התואר המיליון דולר? 4)מי ניהל את בארדשו בתחילת דרכו? 5)מתי ווליאם ריגל עשה את הופעת הבכורה שלו ומה היה כנויו? 6)מי מששת המתאבקים לא יהודי: *קווין נאש *DDP *רנדי סאבג´ *אלברט *דין מלאנקו *רייבן בהצלחה

shlompi

New member
תשובה חלקית

1)שרי המהממת,טריפל איץ,ריק רוד,חוזה לטריו,לונה ואשון(אולי), 2)היטמן את רנדי סאבץ 3)אוסטין,וירג´ל,קינג קונג בנדי 4)הבחור עם הכובע בוקרים והשפם, לא זוכר את שמו 5) 6)אלברט

raw is eyal

New member
טוב אז ככה אני

כבר רשמתי את זה בבוקר אבל משום מה זה נמחק וויליאם ריגל הופיע בהתחלה בדבליו דבליו אף בתור סטיבן ריגל המוטו שלו היה סטיבן ריגל A REAL MAN´S MAN ובפורומאים הוא מחץ תפוז זה היה קטע מצחיק לאלה חחחחח ובקשר לשון מייקלס האנשים שליוו אותו היו חוזה לטריו טריפל אייץ´ סיד דיזל ריק רוד צ´יינה סנסישנל שרי ואני לא בטוח בקשר לזה אבל בגלל שהם היו עם מייקלס ביחד בדי אקס אז בילי גאן ורוד דוג טי מן תענה עם התשובות שלי נכונות או לא???

כולם שוכחים את הדוד

המנהל של ברדאשאו (ג´סטין הוג בראדשו) היה הדוד זבקיה. זה אותו בראדשו? אפרופו הדוד, איפה נעלמו האחים בלו?

בקשר ל2

ברט הארט ניצח את שן מייקלס בקרב שצולם רק לקוליסאום וידאו

t-man

New member
התשובות

מצחיק אבל אם מחברים את כל התשובות שלכם(בן,דן,shlompi,ו-eyal)מקבלים התשובה הנכונה: 1)לונה ואשון,צ´יינה,שרי המהממת,דיזל,סיד,טריפל איץ´,חוזה לאטריו,ריק רוד וזאת התשובה מלאה 2)בן צדק במאה אחוז ברט הרט ניצח את שון מייקלס בקרב הסולם הראשון ב-WWF 3)המתאבקים שמו על כתפיהם את התואר המיליון דולר הם:טד דיבאסי,וירג´יל,וסטיב אוסטין 4)דן צודק מי שניהל את בראדשו בתחילת דרכו ב-WWF היה הדוד זבקיה 5)כמו ש-raw is eyal אמר ריגל התחיל את דרכו ב-98´ כ-סטיבן A REAL MAN´S MAN ריגל 6)וכן רק אלברט מתוך הרשימה הוא לא יהודי

יחד אנחנו תותחים!

רואה? ביחד אנחנו שולטים. אפשר להקים פאונדיישון משלנו. יש לך עוד?

Bad Ass IL

New member
אמממ

פעם ראשונה שדארן מטיוס (כיום ווילאם ריגל) הופיע ב WWF היה בשנת 91 שה WWF היו בסיבוב הופעות באנגליה, אז הם נתנו לדייב מטיוס Try Out ובאותו Try Out סקאוטים של WCW ראו את עבודתו, ושנתיים אחרי זה הוא התחיל לעבוד ב WCW בתור Lord Steven Regal. אז התשובה היא - Darren Matthews - WWF in 91

למעלה