טריוויה 2

1Reebok

New member
טריוויה 2../images/Emo41.gif

1.איזו מתנה הביאה אלונה דניאל לערן צור בחתונתו? 2.איזה שיר חידש ערן צור בחתונתו? 3.איזו מיצירותיו של ערן צור תרגמה אלונה דניאל לרוסית? 4.למה ערן צור החליט לקרוא לתלמיד בשיר "חנוך מחנך" דווקא גילי גרשלר? 5.על מי מבוססת דמות החבר של המשוגע בשיר "החבר של המשוגע"?

mehashefa

New member
תשובה לשאלה 2

2. השיר שערן צור חידש ביום חתונתו זה "קיץ". את המילים ניתן למצוא באתר הרשמי שלו... רציתי להעתיק לכאן אבל זה מעתיק הפוך!

ג יל י

New member
רציתי לראות

איזה תוצאות אקבל אם אקליד, 'גילי גרשלר' בגוגל ומצאתי כתבה מעניינת [קצת ישנה] משהו על ערן, שלי היא חידשה מספר פרטים.

שלמונזה

New member
ומה עם פרסום התשובות ../images/Emo168.gif

המלאות? נו אז מה אם אני לא יודעת תשובות לשאלות פה
[ואלו שכבר ידעתי הקדימו אותי...]

1Reebok

New member
../images/Emo41.gifהתשובות לשאלות

אחלה שיתוף פעולה, חבר'ה
1.איזו מתנה הביאה אלונה דניאל לערן צור בחתונתו? - בובת אריה מפרווה 2.איזה שיר חידש ערן צור בחתונתו? - קיץ 3.איזו מיצירותיו של ערן צור תרגמה אלונה דניאל לרוסית? - ואז הופיעה בטי 4.למה ערן צור החליט לקרוא לתלמיד בשיר "חנוך מחנך" דווקא גילי גרשלר? - על שם ילד שערן הכיר בבית ספרו ונהג לזרוק על ערן אבנים (אדיוט). 5.על מי מבוססת דמות החבר של המשוגע בשיר "החבר של המשוגע"? - על ערן צור עצמו. ניקוד: רותם - 4 נקודות נדב - 2 נקודות יפית - 1 נקודות האפ מישהו יצליח לגבור על רותם? נחייה ונראה, אך בינתיים היא המנצחת

mehashefa

New member
תודה תודה ../images/Emo66.gif

האם אני יכולה לתרום לך גם שאלות?

למעלה