טריווית פסקה אקראית

Billy Shirs

New member
טריווית פסקה אקראית

אל תדאגו, זה לא מסובך כמו שזה נשמע!

אני אכתוב פה פסקה אקראית מאחד הספרים, אבל יש לי אותם רק באנגלית אז תאלצו להתמודד. מי שתצליח לנחש את ההתרחשות הכללית של הפסקה תזכה בתמונה חמודה, מי שתגדיל לעשות ותגלה את העמוד המדויק תקבל מגה פרס סופר אקסטרה.

Prim. My mother. Gale. Madge. I think of them watching me from home. At least I hope they're home. Not taken into custody by Thread. Being punished as Cinna is. As Darius is. Punished because of me. Everybody.

ג'יז, שכחתי עד כמה אימו היא יכולה להיות לפעמים.

Black Stain

New member
זה כן מסובך!

הבנתי שזה מהתלקחות.. אני רוצה להגיד ש...... אולי זה כשהיא כבר בתוך המשחק? אני מתארת לעצמי שבטח כשהם על החוף או משהו
קשה

Billy Shirs

New member
קרוב, אך לא.

והכוונה היא שהחוקים לא מסובכים, בלי קשר לרמת הסיבוך של השאלה

Black Stain

New member
ברור

כל מה ששמעת על אינטל נכון גם הדברים הטובים וגם הרעים..
אני בעיקרון עובדת 4 ימים (2 בוקר 2 לילה) ו4 ימי חופש..
המשכורות פה ממש ממש טובות (ממש ממש) והתנאים מצויינים.. יש פה חדר אוכל עם פאקינג סושי וסטייקים וחדר אוכל בשרי וחלבי ואפילו קפה ג'ו ויש פה חדר שנקרא fab-club שיש בו פלייסטיישן ויס וכדורגל שולחן ויש חדר כושר ומרפאה וכו' וכו', יש אפילו סיפרייה עם מלא ספרים
אבל זה מאוד מזכיר את צה"ל מבחינת התנהלות.. הם ממש ראש בקיר ויש פה המון בירוקרטיה, אפילו יש פה סוג של מ"צ
יש פה מדיניות של הלשנה, כאילו אם מישהו רואה אותך עם שרוך פתוח הוא ידווח עליך ותתכונני לפאקינג shit storm שתנחת עליך, כנ"ל לגבי אם את הולכת עם כוס קפה בלי המכסה או אם את הולכת עם גופיה או חס וחלילה לא מחזיקה במעקה כשאת עולה או יורדת במדרגות.
יד ימין לא רואה את יד שמאל וכולם סנובים ומתנשאים וחושבים שהם מינימום מדונה והכל מגיע להם.
&nbsp
בעיקרון הפרוייקט שאני עובדת פה בסכנת סגירה אבל אם לא אז הייתי מעבירה את הקורות חיים שלך בכיף לבוס שלי.. אם המצב ירגע אז אני אזכור אותך אל תדאגי

Billy Shirs

New member
אני לא יודעת אם את רצינית או לא

בקשר למעקה...
תודה על הקו"ח אבל מהכרטיס האישי שלך אני מניחה שאת בסניף של באר שבע וזאת נשמעת כמו נסיעה ממש ממש ארוכה מהקריות
חוץ מזה הם תמיד חופרים על כמה שהם רוצים סטודנטים מצטיינים והממוצע שלי מקיף את ה-40 כרגע

כל השאר נשמע די פאקינג אדיר. כל הכבוד שהתקבלת לשם, למרות המ"צ והכל. למה אסור לבוא בגופיות?

Black Stain

New member
חחח אני רצינית.. אני אצלם לך עוד מעט כשאני אצא החוצה

אני במפעל של קרית גת.. יש גם אחד בחיפה לדעתי

ואין לי מושג למה אסור אני במלחמת התשה כבר שנה וחצי עם הסיפור הזה
כל הזמן מעירים לי ואני כל הזמן מתווכחת איתם שיראו לי את זה כתוב והם עשו את המאמץ ללכת לחפש בכל הפרוטוקולים ולא מצאו כלום אבל עדיין יושבים לי על הראש:( זה מקום הישיבה האהוב עליהם

Billy Shirs

New member
אמג זה אדיר

הם ממש דואגים לבטיחות של העובדים שלהם, כנראה. המדרגות שם חלקלקות במיוחד או משהו?

Black Stain

New member
חחח לא, תראי יש גם בכל מדרגה

את הדבר השחור הזה נגד החלקות
הכי אני אוהבת שהם שמים את הקונוס של זהירות רצפה רטובה על השטיחים

Billy Shirs

New member
Safety First

הפרנויה הזאת היא אחת הדברים הכי הזויים שראיתי.
אולי הם גם אוסרים על גופיות כדי שלא תתקררי במזגן ותקחי ימי מחלה

N o R i K o

New member

נראה לי שזה כדי שלא תוכלי ליפול במדרגות ולתבוע אותם על תאונת עבודה

למעלה