טריילר להייבן!!!! טריילר להייבן!!!!

VIVIAN3

New member
טריילר להייבן!!!! טריילר להייבן!!!!

וואואכעגאדכעאטעט%$*#%)*&_)*_)YFG)FNLJKVB#)*#)_&*_)@^#%&)ויכגחהמךלכזי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יאמיקזי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! טריילר טריילר טריילר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אוקיי טריילר להייבן.
ממש כאן: http://elflady.com/orlandolove/

gil38

New member
ראתי....

ביוטוב זה עובד.... אבל אביה זה לא עובד אצלך.. לא מצאתי!! אח.. אורלנדו!! אבל הסיפור לא כל כך הבנתי..
מי שלא ראה את הטריילר שלט י]תח הוא עם נערה כושית אבל זה לא מכובד למשפחה שלה או משהו כזה להיות עם מישהו לבן?? ( מי התבייש באורלי??)

gil38

New member
../images/Emo93.gif../images/Emo93.gif../images/Emo93.gif...טעיתי

טעיתי במילים.. איפה ש
=ספוילר התכוונתי למי שלא ראה את הטריילר של יראה

VIVIAN3

New member
אוקיי למי שלא הבינה:

שמתי למטה קישור לאתר שהיה שם את הטריילר http://elflady.com/orlandolove/showpost.php?p=463276&postcount=1 זה הקישור הנכון מומלץ ללחוץ על הקישור השני באתר ותוכלו לראות את זה באייכות גבוהה יותר בקשר לעלילה
הבנתי שאיזה איש עסקים אחד עושה עסק שחור עם סמים והמשטרה כנראה מחפשת אותו ולכן הוא הולך עם הכסף ועם הבת שלו לקיימן איילנד ואז אין לי מושג מה קורה אחרי זה בינתיים שי, איש מקומי (אורלנדו בלום כמובן) מאבד את בתוליו יחד עם שחורה אחת והאח של השחורה תפס אותם והוא אמר ששי מבייש גם אותה וגם אותו, ואז הם הולכים מכות והוא שופך עליו אסיד ושי הופך למצולק בחלק מהפנים ואז הוא הולך להתנקם בו זה כמו גרסה כזאת לרומיאו ויוליה\סיפור הפרברים לא הבנתי מה הקשר בין שני הדברים אבל זה מה שהצלחתי להבין מהסיפור אגב, קראתי כמה ביקורות באנגלית והם אמרו שאורלנדו שיחק ממש טוב שם

gil38

New member
אמ...

תודה על הפירוט.... הוא כבר יצא לארץ?? לא נירא לי ...נכון??

VIVIAN3

New member
לא נראה לי שאפילו הוא יצא בארץ

הוא יצא בארה"ב ב- 15 בספטמבר אם אני לא טועה אבל אולי אפשר למצוא אותו בדיוידי או במקום האסור

shaya23

New member
../images/Emo58.gif

שי?? shai? קוראים לו בסרט שי? מגניב חחח [אני שי]

kittycatbone

New member
זה באמת מוזר!

במיוחד כי זה לא ממש שם.. אמריקאי, או הממ.. לא יודעת שם שהוא לא ישראלי שכזה?

shaya23

New member
שם ישראלי..

אולי הם מבטאים את זה אחרת.. אולי shey או משהו כזה.. או אוליי בכלל say sey

kittycatbone

New member
גודמט><

רשמתי הודעה בתור תגובה וזה כאילו שלח אבל הממ.. אין שום הודעה שנוספה לשרשור. תפוז טיפש!!!!!!!!!!!!!!!!! בכל מקרה אמרתי שזה נראה כמו סרט טוב..
מוזר שיוצא רק עכשיו.... ושהשחקן שמשחק את השוטר הזה... הוא בובי ממשמרת שלישית והוא חמוד^^

למעלה