טריכוטולומניה

shaharoli

New member
טריכוטולומניה

אמממ...טוב,היה לי מקרה די קשה של תלישת שיער בגבות מאז גיל 10-11 בערך והלכתי לטיפול אצל פסיכולוגית ועם הזמן עד לפני שנתיים בערך (כיום אני בת 17) הפסקתי והיום אני לא מרגישה צורך לגעת בגבות בכלל. הבעיה היא שזמן מה לאחר שהפסקתי לתלוש את שיער הגבות התחלתי לתלוש את שיער הערווה. זה היה מגיע למצב לא ממש נורא,הרי אף פעם ההפרעה לא הייתה חמורה כ"כ שלא יכולתי להשתלט עליה. אבל עכשיו יש לי חבר כבר חצי שנה ואני אוהבת אותו ורוצה לשכב איתו בקרוב אבל אני מתביישת שהוא יראה אותי ערומה...אני משערת שהוא לא יצחק עליי או ילעג לי אבל אני ממש מתקשה עם העניין. יש לי שליטה מסויימת על התלישה,וכבר הפחתתי אותה בהרבה בשנה וחצי האחרונות. אני ממש לא יודעת מה לעשות.אני גם מתביישת לספר לפסיכולוגית שלי על זה.

shaharoli

New member
הבהרה

רציתי לציין שפירסמתי את זה בשם חברה טובה שלי כי לה אין את האומץ לזה...אני מעבירה לה את כל התגובות ישירות. היא מאוד רגישה בנושא וזה שהיא בחרה לספר לי ובכלל לבקש ממני לפרסם את זה מעיד על אומץ רב. זה סיפור אישי שלה... תודה

מיקה גו

New member
זו תופעה ידועה ולא התמכרות

יש לה טיפול תרופתי ופסיכולוג התנהגותי.. לא צריך להתבייש.. המון לוקים בה.. ישר לפסיכיאטר,חבל על הזמן שלה! ומרי גיין,חבל מאד שאת כל כך בורה.. תלישת שערות מהקרקפת? נו באמת! מוטב שתגמלי כבר!

MaryJane1

New member
טוב מעכשיו אני בגמילה מאוכל

תפוח אחד ביום תנסי כדאי לך...

MaryJane1

New member
maafna

מה את חשה פה מדריכה במרכז גמילה? גם אם היית עם הגישה הזאת את לא תקני אפילו קבצן זה שלבחורה יש מישהי שמוכנה להקריב בשבילה זה אומר כבר הכל. בשיא הכנות התגובה שלך פה מיותרת מה שהצלחת לעשות זה:לעצבן,להתעצבן ועוד פעם אחת כזאת את גם תישלחי לה***** ולא בצורה הטובה... זה שלך כנראה לא היה בתקופה שלך מי שתקריב את עצמה למענך זה לא אומר שאת צריכה להוציא אגרסיות על אחרים.. חוצפנית את באמא שלי..

למעלה