טרישה

dvd3434

New member
טרישה

אחרי שבועיים...ראיתי פרק של צעירים חסרי מנוח לייב- וההיילייט של הפרק הוא השניה האחרונה: ויקטור אומר את המשפט: "באתי לוודא שלא יהיו שום הפתעות בלתי רצויות" ואז מגיחה מאחוריו טרישה הבלתי נלאית עם החיוך הזדוני.... כמה דרמטי שזה היה, אני חושב שהכותבים כאן חוטאים בהערכת הצופה ועשו את הסצינה הזו הוליוודית יותר מדי, בדיוק בשניה שויקטור אומר את זה טרישה מגיחה מאחוריו? היה אפשר לעשות את זה קצת יותר ריאלי. ולגבי מייקל....מה התוכנית שלו עכשיו? לגנוב לפול גם את כריסטין (הצרצר בפי מיקי) וגם את איזבלה (איזיג'ט בשבילי...והמבין יבין)- חייב לציין שאם כן- אהבתי את הרעיון!

pumiki25

New member
*תגידו* שלא אהבתם! ../images/Emo127.gif

אוי, אוי. אני מוכרחה לשלוף
עבור תסריטאיי צח"מ שלנו, שהביאו אותה עם קטע הריקוד המרענן של איזי (אני חושבת שאוותר על תוספת ה- "ג'ט", דייב
) ומייקל. זה היה חמוד, פשוט חמוד!
ואם בפרשיית הנואשת (ש, שימו לב - מצהירה בגלוי שהיא נואשת!) עסקינן - האם זו רק אני או שפול, מחמדה, מתהדר לו בגלימת סקס-אפיל חדש בדוגמת המובטל (עד שיסדרו לו איזו חטיפה עסיסית או חקירה נוסח "טיב-טעם" אצל ג'ינה) עם הזיפים?

מישהי111

New member
שאלונת

הי, רק רציתי לשאול בעוד כמה פרקים ניקי וויקטור יחזרו להיות ביחד? תודה :)

pumiki25

New member
זו הייתה בדיחה...

(כנראה לא כל כך מוצלחת?
) הגבתי על כך, בעצם, שויקטור וניקי התאחדו ונפרדו כל כך הרבה פעמים בעבר, והם עוד ימשיכו "לזגזג" לא מעט, ככל הידוע לי.

ראיתי בחצי עין את הפרק היומי

כמובן שהיה משעמם (
) אבל בסוף ויקטור וניקי התנשקו למנגינת צח"מ הקלאסית! השתמשו במוטיב חזק, כי מתי שמים מנגינת תוכנית בתור רקע ארוך
מנגינה קלאסית = זוג קלאסי לסדרה קלאסית

nimix

New member
כן אה?

אפשר היה להרגיש (לפי הנעימה) שהולך לקרות משהו

pumiki25

New member
Nikki, don't goooo!!!

אכן אפקט חזק ומרגש, אבל בחיאת... לכמה זמן היא נסעה? שבוע?

nimix

New member
וואי הטרישה הזאת

היא פשוט פסיכית על כל הראש ובאותה נשימה קשה שלא לרחם עליה.. חח היה מצחיק איך אבא שלה כביכול כמעט תפס אותה , ואז כמובן שואל אותה ( כמו תמיד) : honey r u alright? כאילו שהיא תגיד : "לא אבא , אני בדיוק מדברת פה עם קרטר ואתה מפריע לי ..." כאילו דה !! like hello ?! בשבילי כל פעם שהיא מדברת עם קרטר זה מעין סוג של צמָרחָמִים (צמרמורת + רחמים)

אור2221

New member
פשוט פספסת את הפואנטה

מלודי היתה על סף עזיבה, היא לא חתמה על חוזה חדש ובעצם זה היה אמור להיות הפרק האחרון שלה - היא אכן עזבה את הסדרה לבערך חודש (שחלק ממנו היה חופשה וחלק ממנו עבודה על הצגה) וחזרה אח"כ כשסוף סוף חתמה על חוזה, אבל בשביל זה המוזיקה הדרמטית...זו היתה אמורה היתה להיות הסצינה האחרונה של ויקטור וניקי.

pumiki25

New member
הבנתי...

באמת, זה קצת לא נראה לי, כל העניין. עכשיו הדברים הגיוניים יותר
תודה!

dvd3434

New member
טוב שיש אור בשטח

עדכונים חמים מהחזית :) התגעגענו.

למעלה