יאא כמה אתמול בכיתי חבל על הזמן....

°°NaTaLi°°

New member
יאא כמה אתמול בכיתי חבל על הזמן....

ביום שלישי היתה אמורה להיות לי בדיקה בבית החולים "מח עצם" מאותו רגע בכיתי כי לפי מה שראיתי זה לא נעים(עשו לאחותי) והיתה לי הרגשה שיהיה לבן דוד שלי ברית. אז אתמול אמא שלי אומרת לי הברית ביום שלישי! אז צרחתי מה? אבל אני בבת החולים וישר פרצתי בבכי ואי אפשר לשנות דודה שלי הודיעה לכולם. ואני עושה לכולם ידעתי ידעתי אני תמיד יודעת! ובערב גם הלכנו עליהם אמא שלי עשתה לתינוק ביביסיטר! הוא נולד ב6 אבל היה לו צהבת קשה... היום אבא שלי שיקר לבית החולים ואמר את מה שיש לאחותי עכשיו חחחח שיש לי" דלקת בגרון ואני עם אנטביוטיקה" אז קבעו לי ל3 במאי יום אחרי היום הולדת של אמא שלי! יקראו לו איתי דוד והשם המשפחה... דוד זה על שם סבא זיכרונו לברכה ואיתי כי הם בחרו חח טוב זה השם שאני הראשונה הוציאתי מהראש חח היא ביקשה שמות אז נתתי לה שמות חחחח בקיצור אני יה בברית ישששש לפחות את זה אני לא יפסיד לפני 4 שנים היה לאחיו רון ברית(רון סנגוויץ) הפסדתי אני אחותי ואמא שלי הכל כי אבא שלי לקח לשם את סבא שלי ונשאר לראות תברית ולקח אותו שכבר הלכו הביתה אנחנו הינו מה זה עצובות התאכזבנו והתעצבנו נורא!!

כנסי

לא כל כך הבנתי מה קרה אפילו שקראתי את זה פעמיים.. בכל מקרה מזל טוב.. ולפי דעתי לא היית צריכה לפתוח שרשור חדש בשביל זה.. היית יכולה לנצלש.. בכל מקרה מזל טוב

MoRu§h

New member
גמני לא הבנתי כלוםם

זה לא מובן!! קראתי 100 פעם ולא הבנתי..אם זה יהיה ברור אולי אני יוכל להבין ולהגיד את דעתי!!

dannyshadow

New member
היה קשה

אבל הבנתי בערך.. הייתה אמורה להיות לה בדיקת מח עצם, אחותה עברה את זה והיא ראתה שזה כואב. בדיוןק באותו תאריך בדיוק הייתה לדוד שלה ברית אז אבא שלה איכשהוא דחה את הבדיקה לא יודע איך חח זה בערך הכול

למעלה