יאללה דיון.לא לבעלי לב חלש

dazzling

New member
יאללה דיון.לא לבעלי לב חלש../images/Emo178.gif

חשבתי על נושא לדיון, אני מקווה שזה לא ישעמם..משום מה(אל תשאלו למה) יצא לי לחשוב על זה שבזכות יו2 נחשפתי להמון דברים..כמו סלמן רושדי, ג'וני קאש,ארקייד פייר (שחיממו אותם בארצות הברית )כל מיני תיאוריות באומנות(לדוגמא בנצרות צבעים כמו אדום וכחול מסמלים את מריה, וגם הלב הוא סמל נוצרי. ואם תשימו לב בקליפים וגם בהופעות נעשה שימוש בצבעים ובצורות האלו) וזו רשימה ממש חלקית.אז מה/מי אתם גיליתם דרך U2? **אם זה כבד מידיי SORRY מראש :)**

skylined

New member
אותו..:

אנטון קורביין, אחד הצלמים\במאים הגדולים בכל הזמנים. חוץ מהספר הזה: U2 & I: The Photographs 1982-2004 הבנאדם המוכשר הזה עבד גם הרבה עם דיפש-מוד (היה הבימאי של 101- סרט הפולחן של דיפש), עשה את הקליפ של ENJOY THE SILENCE ועוד הרבה הרבה פרוייקטים מדהימים שאני מכיר רק מעט מאד מהם. בכל מקרה, יש לו עוד הרבה שיתופי פעולה עם U2...

psychocandy

New member
גם אני!

גם אני הכרתי את עבודתו של אנטון קורביין בזכות U2, למזלי הרב. גרסת הדראג של הקליפ של One היא לא פחות מיצירת מופת ולנצח יהיה לה מקום גדול מאוד בלב ובזכרון שלי. (בנוסף ליצירות מופלאות אחרות שלו.) (ומצטערת על הקטנוניות - רק תיקון - את 101 לא ביים אנטון, אלא במאי מפורסם אחר - D.A. Pennebaker , בנוסף לשני במאים נוספים. לדעתי הוא ביים לדפש את הסרט שיצא במסע ההופעות שהתלווה ל Songs Of Faith And Deveotion אבל ממש אין לי כוח לבדוק את זה אז ייתכן שאני טועה. )

orfin

New member
זה אולי יישמע שטחי

או לפחות מובן מאליו למעריצי U2 שכמותכם, אבל כשהתחלתי לשמוע U2 השיר שהכי אהבתי וריגש אותי היה Sunday Bloody Sunday והתחלתי להתעניין קצת בסכסוך שם (ככה זה כשאין לך סכסוכים בארץ...). אז חוץ מזה שקראתי ולמדתי על שני האיים המדהימים האלה ועל הסכסוך ביניהם, ראתי סרטים נפלאים בנושא - עלילתיים ודוקומנטרים מוכרים יותר ופחות וכל זה די טמוע בי ועולה כל פעם שאני שומע U2. וזה אחלה רעיון לת'רד!

../images/Emo45.gif

אצלי אותו דבר, בעקבות השיר התחלתי להתעניין בסכסוך האירי...

steelwater

New member
גם זה!

גם זה נושא ששמעתי עליו בגלל U2. ראיתי את הסרט שעשו על זה "Bloody sunday". סרט ממש טוב, בכיתי כל-כך בסוף הסרט בגלל שמה שקרה שם היה כל-כך לא פייר ולא בסדר ועצוב! ובסוף גם יש גרסא ממש יפה של השיר בהופעה חיה:) וגם התחלתי להתלהב מאירלנד ומבירה אירית בגלל U2:)

OrlyNL

New member
אני מאוד אהבתי

את הבנדנה עם הסמל של ה Co Exist שבונו לבש בסיבוב הופעות הנוכחי. חשבתי שזה משהו שיו2 המציאו, אבל אז הסתבר לי שזה היה קיים עוד לפני כן...

anatotel

New member
ולתשובה הפלצנית הגדולה ביותר...

דרך המוזיקה של U2, אני הכרתי את עצמי...

steelwater

New member
הרבה דברים

דווקא אהבתי את הרעיון הזה לדיון:) גם אם לא לעומק, הכרתי הרבה דברים דרך U2. אנטון קוביין, סלאמן רושדי, הכרתי להקות שלא הכרתי קודם והכרתי מקרוב יותר להקות ששמעתי עליהם לפני זה אבל לא ממש הכרתי אותם. קשה לפרט:) פשוט יש כל-כך הרבה... את רוב הדברים הכרתי דרך הפורום בהייד פארק. וככה מגלים כל מיני סיפורים, להקות, סופרים וכ"ו שהשפיעו על הלהקה. ובכלל בונו הוא זה שבזכותו אני יודעת יותר על מה שקורה באפריקה. לא ידעתי על זה כמעט לפני וגם אם ידעתי אז זה לא היה במחשבה שלי כל הזמן, אבל בגלל בונו אני יודעת על זה יותר והוא הכניס את זה יותר לתודעה שלי ואני חושבת על זה יותר היום. לא רק אפריקה אלה כל הדברים האלה שהוא מתעסק בהם, שעל חלקם אני מניחה שלא שמעתי לפני. וגם דרך השיר Bullet the blue sky למדתי על הטבח באל סלבדור, ודרך השיר Red hill minning town למדתי על השביתת כורים. אני מניחה שלמדתי המון דברים כאלה מהסיפורים שעליהם כל מיני שירים של U2. אז הרבה:) אני שמחה שאהבה שלי ל-U2 חשפה אותי לכל מיני דברים מעניינים וכל מיני להקות טובות!

למעלה