יאללה הימורים

זה ממכר

New member
יאללה הימורים

לפני ואחרי היום התוכנית מי אתם אומרים רק לפי התמונות שלוקחות שלושות הראשונות ולפי הדירוג מי מקום ראשון מקום שני ושלישי אחרי התוכנית נשאל שוב את אותה השאלה ההימור שלי קרן גולץ לוקחת מקום ראשון מקום שני מעונק לקריסטין פרידמן ושלישי לשרון מרקוביץ השלישיה שמודחות בדוק הילה מור אירה

שרון חייבת לזכות!! אבל ההליכה....

היא חייבת ללמוד ללכת!!!! אולי היא תהיה כמו יואנה מהעונה ה2.. גם אם ההליכה בעייתית היא יכולה לזכות!! אמןןןןןןןןן

asusp4u800x

New member
אני הימרתי על קרן גולץ הראשון

אני הימרתי ראשון על קרן גולץ !!! זה לא הוגן שפתאום גולש מכינוי "זה ממכר" לאחר שכבר בעצמי הימרתי הראשון על קרן גולץ, פתאום כותב שהוא מהמר עליה ומתעלם ממה שנכתב בפורום לפני כן. אני הימרתי על קרן גולץ הראשון !! העובדה שלא פתחתי שירשור חדש לצורך כך היא רק מאחר וחשבתי שלא נכון לפתוח שירשור חדש.

שרון !!! לגמרי! רק שלא יקרה

כמו העונה ( ואם יורשה לי המעאפנה) הקודמת .. שויקטוריה זכתה במקום בלו... בכל אופן שרון מדהימה! ופולי ממש מאמי לדעתי! אבל מיקי הכוכב האמיתי! נ.ב ההשוואה ליואנה ממש אבל ממש הזויה.. אי אפשר להשוואת ל"טופ מודל" ההפקה הזולה לא תגיע לרמות האלה כל כך מהר...

לא השוואתי לטופ מודל השוואתי לזוכה

הרי שומדבר בישראל לא יהיה כמו בחו"ל שרון יפה ולא יודעת ללכת וככה גם יואנה ובסוף היא זכתה אז יש מצב!! אני אהבתי את ויקטוריה ככה ש..... אבל תמיד הבחורה עם העיניים הבהירות זוכה וזאת עם העיניים הכהות מקום שני ככה שאבוד

אני אישית הכי אהבתי את שרון.

היופי שאני אוהבת. וכן אני גם מקווה שלא תהיה את האכזבה של פעם שעברה שויקטוריה זכתה ולא ליאת בלו המדהימה.

אני אומרת שרון..!!

שרון היא מדהימה!! יש לה גוף..יש לה פנים מדהימות!! אבל ההליכה שלה...היא חייבת לשפר אותה!!

המונשרי

New member
../images/Emo103.gifההימור שלי לרבעיה האחרונה.

מימי שרון קרן נטלי. הפאדיחות הן : מור הצפונבונית המתבכיינת. ופולי הממוזערת בעלת עיני הכלבלב .

MeRmAiDe

New member
לדעתי

שרון (הכי יפה), מור (ממש דומה לליהי אלון שמתם לב?)... הכי הגעילה אותי זו אירה, כונפה שעושה פרובוקציות בגרוש (הסיפור על החבר והחברה שלה, זו זעקה נואשת לצומת לב, בעיקר אחרי שהיא ראתה שהיא הכי עקומה מבין החבורה...)

MeRmAiDe

New member
היא צפונית מעצבנת

ומפונקת..בעעע אבל יש לה פנים לא רעות, אני קצת בספק אם היא תחזיק במעמד- בגלל שהיא כזו מפונקת ונעל

למעלה